Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 23. 9. 2016 14:32

No a zkusil někdo pres operátora si nastavit ten telefon a pak ten tpin?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2016 14:55

T-pin (a i I-pin) se dá jednoduše nastavit/změnit na kartyonline.rb.cz.
Stačí kliknout na to ozubené kolečko (nastavení), viz obrázek:

Obrázek
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malda 23. 9. 2016 21:21

Odpovim si sam - po stornu transakce z predchoziho vypisu se z aktualniho stavu odmen odecetly cela 2% z vyse vracene castky, pravdepodobne by tedy odmeny sly i do minusu. Za transakci v minulem mesici jsem dostal cca 240 CZK (protoze prelezla 50K) a za storno te same ted -600 CZK. Takze mi banka vlastne vezme to, co mi ani nedala:)

malda píše:Zdravim,

netusite prosim nekdo, jak je to s odmenami, kdyz mi obchodnik vrati platbu na kartu? V ramci jednoho zuctovaciho obdobi/vypisu jsem videl, ze se z vracene castky odmeny zase odectou. Muzou ale jit do minusu?

Priklad:
10. zari platba 30000
16. zari vypis, odmeny 600
20. zari vratka 30000

Budou po zauctovani vratky odmeny -600?

EDIT: v podminkach jsem nasel:
Kartové transakce s možností odebrání Prémií
Bankou poskytnuté Prémie mohou být odebrány při provedení následujících kartových transakcí a operací
v souvislosti s Kartovým účtem:
• Storno Transakce

Storno transakce tedy asi znamena transakce se stejnym ID. Otazka zni, jak se pak banka zachova, pokud v predchozim mesici castka transakce prelezla hranici 50000 a odmena nebyla z cele castky.

Diky za odpovedi.
malda
malda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 24. 9. 2016 05:06

U citiny šlo "čarovat" s vracenejma platbama, jeden měsíc připsali prémie, druhy se vrátila částka, šly do minusu, změnou typu karty se vynulovaly, pak je šlo zase získat a tak dokola. Pak to ztratilo smysl, protože to bylo zbytečně na dlouho.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1cody123 24. 9. 2016 17:24

taylor729 píše:Zrovna jsem vyuzil RB kartu na online platbu v AED. Cetelem tuto menu pro virtuální kartu nenabizi, takze neslo vubec zaplatit. RB to zase nema v kurzovnim lístku, takze byl pouzit kurz asociace.

A konkrétně jaký kurz byl použit při platbě v AED? Platil jsem 2 dny před tebou a kurz byl hodně nevýhodný a značně odlišný od kurzu asociace.
1cody123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deepman 25. 9. 2016 18:43

Nemáte někdo převedenou KK Mall od Citi do RB a až po převodu původní Citi nově zažádanou a vydanou další KK Mall i s bonusem 2000?
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 25. 9. 2016 21:34

V brzké době chci zkusit převydat přemigrovanou RB Life na RB Mall + rok vedení zdarma. V létě na infolince tvrdili, že to bude možné až pro přemigrování k RB. Jinak co se mě nelíbí je to, že k novým přemigrovaným kartám neposílají černé klubové kartičky EliteClub. Někdo tady psal, že to chtějí vidět na salonku ve Vídni. Takže v pondělí telefonát do RB. Ke KK Style to posílali v zásilce s kartou.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 25. 9. 2016 22:03

Vo Viedni v salónku to nechcú vidieť, jediné čo ich zaujíma je normálna karta. Tie čierne klubové kartičky sú úplne nanič.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 9. 2016 08:10

Vidět ty kartičky nechtějí, ale vypadá to, že musí být zaregistrované v tom Elite clubu. Nebo v tom specials.cz? Teď už nevím, raději jsem ve všech :)
Některé banky to dělají automaticky, ale raději bych se přes Internet registroval, to byl problém u karty mBank, se kterou nás do salonku nepustili.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zeim 27. 9. 2016 09:26

Zdravím, toto je můj první příspěvek, ale forum už sleduju cca 6 měsíců a získal jsem zde plno cenných informací, za což děkuju (zejména o RB a ČS KKK).
K mé nové nemigrované RB Style, která je na rok zdarma (pak zruším) a vstupní bonus 3x500, bych si rád udělal RB Mall (se 2% vratky asi nejlepší nabídka na trhu spolu s ČEZ kartou, kdo má něco u ČEZ). Nejde mi už v prvním kroku nastavit vyšší limit než 50000Kč. Chtěl bych aspoň 100000 s ohledem na limit vratek (mám za to, že je 2000/měsíc?). Jde to nějak nastavit rovnou nebo alespoň později?
EDIT: dohledal jsem, že limit na vratku je 12000/rok, takže 50000 postačuje. příště rovnou kouknu :-)
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 9. 2016 10:31

@zeim
Mesicni limit vratek u RB MALL je 1000 Kc, takze pri 2% bonusu staci limit karty 50 000 Kc.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 27. 9. 2016 13:22

Stačí klidně menší limit (já mám např. 20 k Kč) a těch 50 k Kč protočit po více dávkách nebo jednorázově přebít splátkou tak velkou, abys měl k dipozici 50 k Kč.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 9. 2016 19:57

Telefonát na 800 900 900.

Stav před migrací: přepojení rovnou na živého operátora.
Stav po migraci: nutnost zadat Citi T-PIN, poté přepojení rovnou na živého operátora.

Plechová huba s možností čerpat prémie stále nikde. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 9. 2016 20:02

Jsem na tom úplně stejně (zmigrovaná mi byla o víkendu poslední kreditka, ještě mi zůstal u Citi BÚ, na kterém mi běží výpovědní lhůta). V pondělí jsem tam volal, že chci vypovědět zrovna tu poslední zmigrovanou kreditku, odpověď byla taková, že mě budou kontaktovat z "oddělení rušení karet" (asi relikvie po Citi :-) )... a myslíte, že se někdo ozval? No nic, zašel jsem na pobočku a podepsal výpověď tam.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 9. 2016 20:41

Franklin píše:Telefonát na 800 900 900.

Stav před migrací: přepojení rovnou na živého operátora.
Stav po migraci: nutnost zadat Citi T-PIN, poté přepojení rovnou na živého operátora.

Plechová huba s možností čerpat prémie stále nikde. :mrgreen:

Před chvílí jsem cvičně zavolal na 800 900 900 z evidovaného čísla. Po zadání RB T-PIN jsem na plechové hubě a volba 4 je zjištění stavu bonusů a jejich převod. Originál RB Mall a převedená Cili Life.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka