Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 27. 9. 2016 22:25

fremantle píše:V pondělí jsem tam volal, že chci vypovědět zrovna tu poslední zmigrovanou kreditku

Proč rušit, vždyť brod je ještě daleko a zatím sypou,hm..? :hm
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 27. 9. 2016 22:29

Stejně slibovali, že nechají bonusy do konce roku a potom to utnou. Potom to všichni zrušíme a bude klid. Říkal jsem to bankéřovi ve Sberbank a tvrdil mě, že pokud má někdo kreditku a splácí ji včas, tak je to pro něj jen pozitivum pro budoucí potencionální hypotéku.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 9. 2016 22:39

tulum píše:Proč rušit, vždyť brod je ještě daleko a zatím sypou,hm..? :hm

KK Billa mi byla k dalším čtyřem kreditkám od RB docela k ničemu... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 9. 2016 07:56

Dá se nastavit I-Pin a T-Pin stejný?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 9. 2016 09:11

Nepožadují T-PIN s větším počtem číslic než I-PIN?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 28. 9. 2016 09:43

fremantle píše:
tulum píše:Proč rušit, vždyť brod je ještě daleko a zatím sypou,hm..? :hm

KK Billa mi byla k dalším čtyřem kreditkám od RB docela k ničemu... :-)

..a tak pětikilo měsíčně ve formě nákupu či Billa poukázkách stále dobrý, ne?
Kdo Ti to v týhle krásné době zadarmiko dá? Plus když je karta při alespoň jedné transakci grátis.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 9. 2016 10:00

MirekM. píše:Nepožadují T-PIN s větším počtem číslic než I-PIN?

Ale ano, T-PIN u RB je šestimístný, I-PIN je čtyřmístný.

tulum píše:..a tak pětikilo měsíčně ve formě nákupu či Billa poukázkách stále dobrý, ne?
Kdo Ti to v týhle krásné době zadarmiko dá? Plus když je karta při alespoň jedné transakci grátis.

Jo, dobrý to je, jenže abych to nějak využil, tak bych musel do Billy chodit nakupovat a tohle byla docela otrava. Stejně jsem za ty získané prémie kupoval v Bille jenom chlast a kreditka, která podporuje alkoholizmus dobrá není. :mrgreen:

Tu jednu transakci jsem měl zajištěnou právě přes SIPO, ale když to RB neumí, tak nač to silit. Mně se to už kde na které kartě mám kolik utratit nebo udělat transakcí hlídat nechce. A třeba tohle byla zrovna karta, kde jsem měl výsledný rámec na kreditkách takový, kvůli němuž mi neschválili v RB předevčírem úvěr a já tak přišel o pět tisícovek... To bych vůči tomu pětikilo do Billy obětoval.

Jinak teda doufám, že plány pro úpravy v programu výhod zveřejní brzy, abych aspoň tušil, jak se budu moci zařídit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 9. 2016 18:37

I-Pin je ctyrmistny a T-Pin je ctyr az sestimistny.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 28. 9. 2016 19:54

I-PIN a T-PIN nesmí být stejné. Původně jsem je stejné měl, ale po prvním použití T-PINu mi bylo sděleno, že mám chybné PINy a musel jsem volat na hotline a nastavit je znova. Teď jsem to zrovna řešil.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 9. 2016 20:02

Díky za info. Škoda.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 9. 2016 20:06

Kreditky, zmigrované tuto neděli 25.9., se mi před pár minutami objevily v https://kartyonline.rb.cz/.

EDIT: RB špatně zmigrovala úvěrový rámec. Neprojevila se změna, kterou jsem udělal nedávno ještě v Citi systému. Zdá se, že RB si parametry migrace nastavila pár týdnů zpátky a nezohlednila stav k poslednímu dni před migrací.

EDIT2: RB se mi snaží tvrdit, že jim dlužím 40000 Kč (=starý úvěrový rámec), zatímco ve skutečnosti jim dlužím pouze 12000 Kč (=nový úvěrový rámec). Bankovní žumpa.

EDIT3: Zázračně došlo ke zprovoznění plechové huby, ale ta nabízí jenom 1 kartu (původní RB Mall), ale zmigrované Citi kreditky ne.

EDIT4: Tak prý mám počkat do pátku. Dříve než v pátek může systém ukazovat neaktuální data. Pak ovšem nechápu, proč už dnes ty karty zobrazují v https://kartyonline.rb.cz/. Nebylo by lepší nejprve shromáždnit aktuální data a teprve pak zmigrované karty zviditelnit?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 28. 9. 2016 20:44

Fremantle: a hodil jsi do te zadosti spoludluznika nebo jsi to mel jen na sebe? Ja chtel 100k a poslali i nabidku na 500k za 13,9%.. + je tam pojisteni schopnosti splacet, coz zrovna nemusim... Uvidim pak na pobocce jak to dopadne.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 9. 2016 20:46

Tak to těch kreditek u RB mám už trochu moc, najvyšší čas nějakou zrušit...
KK_RB.png

-- 28. 9. 2016 21:54 --

jichaj píše:Fremantle: a hodil jsi do te zadosti spoludluznika nebo jsi to mel jen na sebe? Ja chtel 100k a poslali i nabidku na 500k za 13,9%.. + je tam pojisteni schopnosti splacet, coz zrovna nemusim... Uvidim pak na pobocce jak to dopadne.

Ne, nežádal jsem se spoludlužníkem... Na 13,9 % p.a. jsem měl (no vlastně pořád mám, zobrazuje se mi tam i přes zamítnutou žádost i poté, co už se mi vygeneroval záznam v BRKI, fakt výhra tahle banka) předschválenou nabídku na 400 tisíc v IB, to jim fakt někdo podepíše...

Hlavně pokud by nebyli šmejdi a uměli zkonsolidovat spotřebák na 4,9 % p.a. (ani by nemuseli dávat nižší sazbu, klidně by stačilo nechat stejnou) tak bych si akorát zvýšil dlužnou částku, prodloužil splatnost, aby měsíční splátka zůstala stejná a na to by snad nemohli říct ani popel. Hlavně, že v úrokovích lístcích mají úrokové sazby "individuálně".
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 9. 2016 00:53

Hezky, aspon dukaz ze clovek muze u RB mit klidne 2x Mall :D Teda pokud vobe skutecne vydala RB a neni to zmigrovany z bordelu od Citi :) Akorat co vim tak ted to trochu hlidaj, zenska me koukla do PC a hned rikala ze u nich kartu mam tuhle a hentu a tak je mozny ze dalsi uz nedostanu...zvlast kdyz tam nema clovek ucet + transakce a dalsi blbosti.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 9. 2016 06:34

Už jste někdo zkusil žádat slevu v KFC na kartu Raiffeisen?

http://premiumrbclub.cz/partner/kfc
osobne2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka