Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 10. 2016 06:24

A jste si jistí, že za každou platbu nad 510,- (nebo kolik to je) dostanete kód? Já to pochopil tak, že dostanete 1 kód bez oheldu na to, jestli platba byla jen 1 nebo několik. Ale pravda je, že jsem se tomu nijak důkladně nevěnoval.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 1. 10. 2016 06:34

U Citibank v případě nastaveného 100 % inkasa fungovala praxe, že se inkasovala částka ne z vygenerovaného výpisu, ale v případě provedených ručních splátek do cca 5 dnů před termínem inkasa jen rozdíl mezi těmito platbami a částkou z výpisu, popřípadě se inkaso neprovedlo vůbec.

U své zmigrované KK Life mám zůstatek z minulého výpisu 16k Kč. Jelikož jsem potřeboval fungovat z kartou i nadále, provedl jsem ruční splátky ve výši 20k Kč. Na infolince RB jsem byl pracovníkem RB (přešel ze Citi), že RB převzala model splátek inkasa ze Citi. Výsledek? KK je téměř splacená, přesto RB z mého účtu zinkasovala oněch 16k Kč.

Praxe je tedy přesně opačná, než mi řekli na infolince, inkasuje se to, co je na výpisu, splátky po vygenerování výpisu jdou na splátku čerpání KK po období vygenerování výpisu.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 10. 2016 07:32

100× omleté téma. Stačí číst informace z banky.

Hradíte-li splátky kreditní karty inkasem z běžného účtu, neprovádějte prosím zatím žádné změny povolení inkasa. Inkaso splátky proběhne stejně jako doposud.

Z technických důvodů nebude v tomto měsíci inkasovaná částka zohledňovat případné došlé splátky. Uhradíte-li tedy od data tohoto výpisu do data vyslání inkasa jakoukoliv splátku, bude přesto inkaso vysláno v původní výši, bez odečtení takto obdržených splátek.

V dalších měsících již budou splátky uhrazené před vysláním žádosti o inkaso opět odečteny od inkasované částky tak, jak jste byli doposud zvyklí. Za případné komplikace způsobené tímto dočasným technickým omezením se Vám omlouváme.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 1. 10. 2016 08:12

davsopl píše:Ve čtvrtek v 10 dopoledne odeslána splátka na RB Life a do teď není nezaúčtována. Počítám, že se zaúčtovaná transakce objeví až v pondělí. Pokud budou tak nepružní, tak to vypovím.

Standardně byl disponibilní zůstatek na KK od City
Bank navýšen v den odeslání splátky v režimu Dplus0.
Ovšem pokud byla nyní splátka uskutečněna ještě na původní účet u City bank, tak se to celé o 1 den posunulo...
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 1. 10. 2016 08:12

davsopl píše:Ve čtvrtek v 10 dopoledne odeslána splátka na RB Life a do teď není nezaúčtována. Počítám, že se zaúčtovaná transakce objeví až v pondělí. Pokud budou tak nepružní, tak to vypovím.

Standardně byl disponibilní zůstatek na KK od City
Bank navýšen v den odeslání splátky v režimu Dplus0.
Ovšem pokud byla splátka po migraci uskutečněna ještě na původní účet u City bank, tak se to celé o 1 den posunulo (splátka nejdříve putovala do City bank a až poté do RB na učet propojený s KK).
Trochu mi to zkomplikovalo použití KK také...
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 10. 2016 09:19

Tak na infolince o akci dárkomat vůbec nic neví, musel jsem je navést na tu stránku. Zjistí mi, jestli je to 1 "los" za měsíc, nebo jeden za každou platbu, nebo jak to je.

-- 1. 10. 2016 10:20 --

Korzaik píše:
osobne2 píše:
PatrikChrz píše:Kolegovi před chvilkou přišel mail na https://www.darkomatodmenuje.cz/
Vypadá to, že vyplatí více menších plateb :)

Co davaji za darky? Ma to vubec cenu se tim zabyvat?

No potěš pánbůh. :D Lyže by se šikly, ale kdo má dělat 100 plateb? :D To bude zase pokušení...

Zrovna lyže nemusím. Ale knížky nebo jízdenky/letenky by se hodily.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Korzaik 1. 10. 2016 09:40

Hmm, ale ty knížky budou jen ebooky a na letenky bych taky moc nespoléhal, když to má být lyžařský zájezd, tak nejspíš jen Alpy.

Jinak RB klasika, ty podmínky jsou napsaný úplně diletantsky a navíc není vůbec jasné, o co se hraje, korunu tomu samozřejmě nasadila infolinka, která neví vůbec o ničem. Banka inspirovaná klienty.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 1. 10. 2016 09:44

Jako všechno od Rb je to naprosto nedodělaný, hlavně z toho webu není jasný, co to je vůbec za dárky. Ať si trhnou.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 1. 10. 2016 11:21

U Citi Life byla změna PINu bez poplatku, jak je na tom RB po převodu na RB Life? Změna se provádí v ATM?
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod smajlik2 2. 10. 2016 10:57

Jak vám chodí smsky o provedených platbách po převodu KK z Citi do RB? Hned a po každé platbě nebo jenom u plateb s PINem?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 2. 10. 2016 11:13

Mně hned a po každé platbě.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 2. 10. 2016 11:49

Já ten spam zrušil. Je to k h...., akorát to votravuje.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 10. 2016 12:12

Ja to take zrusil.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 2. 10. 2016 15:26

sms chodi okamzite i po platbe 8,-Kc v Bille,ale jsou nespolehlive.Uz nekolikrat mi neprisla vubec.Naposled,kdyz jsem platil v KFC,C&A obchode a 30.9 v Kauflandu tu nemam doted v zauctovanych transakcich.
V patek jsem volal 800 900 900 ze by jsem chtel at sms o transakci dodatkove karty chodi na telefon majitele teto karty.Byli velice ochotni ze to zkusi a ze mi daji vedet.Do ted chodi sms mne pri platbe dodat. kartou.Ve stredu jim zavolam jeste jedno.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 2. 10. 2016 15:44

Nevíte, jak je to se slevou v KFCčku? Se Citi kartou vždycky bez problémů. Dneska jsem se dožadoval slevy na RB kartu, ale tvářili se tak, že vlastně sami nevědí, jestli na ni mám nárok nebo ne. Nakonec mi ji dali s tím, že to je sleva Citi, nikoliv RB. A prý nikomu jinému, než Citi slevu nedávají.
Přitom na stránkách RB se tváří, že by v KFC měla sleva platit:
http://premiumrbclub.cz/partner/kfc
radecekh
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka