Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 6. 12. 2016 03:09

Nejmensi KK je 10K uverovy ramec, 2KK neeistuje

Proc by se nedalo, kolik posles na ucet, tolik tam budes mit :) u citi byl sice jakysi limit 600.000, ale...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 12. 2016 06:08

MirekM. píše:Cituji z https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... premie.pdf pro kartu Mall:

"jakékoliv kartové transakce v případě, že aktuální zůstatek Kartového účtu překračuje úvěrový limit"

Mirku, už ti to tu bylo řečeno vícekrát. Nejdřív si to pořádně přečti (zde definice jednotlivých termínů) a promysli, než sem napíšeš ty své blbosti. osobne má pravdu.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2016 07:13

Zedna1 píše:pisou ze "posledni sance do 15.12.", takze odmena 3000Kc uz jen do 15.12.

Nejspíš máte pravdu, ale nemůže to být jen ve vztahu k včasnému dodání vánočních dárků?
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 12. 2016 07:47

drkarel píše:
MirekM. píše:Cituji z https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... premie.pdf pro kartu Mall:

"jakékoliv kartové transakce v případě, že aktuální zůstatek Kartového účtu překračuje úvěrový limit"

Mirku, už ti to tu bylo řečeno vícekrát. Nejdřív si to pořádně přečti (zde definice jednotlivých termínů) a promysli, než sem napíšeš ty své blbosti. osobne má pravdu.

A jejej, dva neomylní polobozi a samozvaní správci fóra.

Mou citovaná věta pak není pro normálního smrtelníka jednoznačně napsána. Jo, kdyby tam bylo napsáno "jakákoliv transakce, po které bude zůstatek na kartovém účtu v mínusových hodnotách", tak bych ji zde nepsal.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 12. 2016 07:53

Normální smrtelník to prvně vyzkouší než začne nesmyslně špekulovat. Prostě nemáš pravdu, tak to neokecávej.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 12. 2016 08:21

Se to na nem asi podepsalo, ze mu v mBank dva roky vyplachovali mozek. :-)

My uz to tu mame vsechno prakticky otestovane.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 12. 2016 08:41

Mirku, spolu s definicí termínů je to napsané jednoznačně. Prostě se počítá s určitou inteligencí. A v tvé situaci bych vynechal invektivy, mýlíš se až příliš často.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 12. 2016 08:53

Zedna1 píše:
bufalobil píše:Jen se chci zeptat, zdali někdo uspěl s do vyplacením bonusu za platbu kreditní kartou? Klasika zaplatil jsem před koncem období a už se ta platba svezla do dalšího období a vzhledem k tomu, že jsem platil i v tom dalším období tak jsem si vyčerpal limit.

Odpoved je zde (v tomto vlakne 23.11.2016):
viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=11368745#p11368745

Bohužel tohle není odpověď to mi napsali také viz
Vážený pane
kontaktujeme Vás v souvislosti s Vaší reklamací ze dne 11. 11. 2016 týkající se připisování bonusů na Vaší Kreditní kartě č. 531533xxxxxx7115.
Situaci jsme důkladně prověřili a bylo zjištěno, že do výpočtu prémie nebyla zahrnuta transakce zaúčtovaná dne 21. 10. 2016, tedy v den sestavení výpisu. Prémie ve výši 6,08 Kč tak byla vypočtena pouze z objemu transakcí ve výši 304 Kč.
Prosím přijměte naši omluvu za vzniklou situaci, která byla způsobena technickými důvody na straně banky. Prémie ve výši 980,5 Kč z transakce zaúčtované dne 21. 10.2016 Vám bude přičtena v následujícím výpise.
Věříme, že se nám podařilo danou situaci objasnit

Výsledkem je pouze to,že platbu převedli do dalšího měsíce >:-(

-- 6. 12. 2016 09:57 --

Akorát nevím jestli se v tom nějak dál rejpat. Tuhle kreditku dojím přes zlaté konto a je to tedy celkem pikantní.
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 12. 2016 09:47

Já bych se v tom rejpal. Jiné banky (Moneta) vyreklamované prémie umí dát mimo "standardní" prémie. Problém vidím akorát v tom, že s RB je těžké pořízení.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 6. 12. 2016 10:27

Vypovídám 2 RB kreditky, nabídka na retenci žádná, ale to jsem ani nečekal, protože mám u nich další 3, což mi řekli i do telefonu. A bohužel nelze telefonicky, ale pouze osobně na pobočce nebo písemně poštou. A to mi před měsícem tvrdili, že stačí zavolat. Ach jo :(
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 12. 2016 11:18

drkarel píše:Mirku, spolu s definicí termínů je to napsané jednoznačně. Prostě se počítá s určitou inteligencí. A v tvé situaci bych vynechal invektivy, mýlíš se až příliš často.

Můžeš tedy uvést seznam mých příliš častých omylů? Dík.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 12. 2016 11:33

vpe píše:Nejmensi KK je 10K uverovy ramec, 2K neexistuje

Nemas pravdu.
U Citi byl puvodne minimalni limit KK 12k, ale pozdeji to snizili az na 2k.
Ja mam skutecne kreditku Citi MALL s takto dodatecne snizenym limitem a pak prevedenou na RB MALL.
Pouzivam ji pod RB a s prebitim na 50k neni problem.

-- 6. 12. 2016 12:38 --

@bufalobil
Ale ta odpoved tam je.
Ano, to napsali i memu kolegovi.
On jim ale napsal stiznost, ze to vyhodnoceni premii jeste pred koncem zuctovaciho obdobi bylo v rozporu s obch. podminkami a ze pouhym prevedenim usle odmeny do dalsiho mesice by o tuto odmenu (z dalsiho obdobi) fakticky prisel.
Po teto nasledne stiznosti mu pak vyhoveli a uslou odmenu dle jejich vyjadreni dostane v nasledujicim mesici ne jako klasicky bonus, ale jako nahradu usleho bonusu, tedy jako prichozi platbu primo na kartovy ucet a ne jako prictenou castku na konto odmen.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 6. 12. 2016 11:39

Přesně jak píše Zedna1. Taky mám RB Classic s limitem 2kk. Právě jí vypovídám. Na infolince se mi člověk téměř smál, že KK s limitem 2 tisíce vůbec neexistuje. Byla to Citi Classic, kde jsem snižoval limit na minimum (2 tisíce) a pak jí převedli na RB Classic.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 12. 2016 13:11

Zedna1 píše:
vpe píše:Nejmensi KK je 10K uverovy ramec, 2K neexistuje

Nemas pravdu.
U Citi byl puvodne minimalni limit KK 12k, ale pozdeji to snizili az na 2k.
Ja mam skutecne kreditku Citi MALL s takto dodatecne snizenym limitem a pak prevedenou na RB MALL.
Pouzivam ji pod RB a s prebitim na 50k neni problem.

-- 6. 12. 2016 12:38 --

@bufalobil
Ale ta odpoved tam je.
Ano, to napsali i memu kolegovi.
On jim ale napsal stiznost, ze to vyhodnoceni premii jeste pred koncem zuctovaciho obdobi bylo v rozporu s obch. podminkami a ze pouhym prevedenim usle odmeny do dalsiho mesice by o tuto odmenu (z dalsiho obdobi) fakticky prisel.
Po teto nasledne stiznosti mu pak vyhoveli a uslou odmenu dle jejich vyjadreni dostane v nasledujicim mesici ne jako klasicky bonus, ale jako nahradu usleho bonusu, tedy jako prichozi platbu primo na kartovy ucet a ne jako prictenou castku na konto odmen.

No je otázka jak to ve skutečnosti s tvým kámošem dopadlo. Napsal jsem něco podobného v podobném duchu a uvidím. Stejně ty bonusy zrušej tak už na to prdím.
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 12. 2016 13:55

MirekM. píše:
drkarel píše:Mirku, spolu s definicí termínů je to napsané jednoznačně. Prostě se počítá s určitou inteligencí. A v tvé situaci bych vynechal invektivy, mýlíš se až příliš často.

Můžeš tedy uvést seznam mých příliš častých omylů? Dík.

Nemůžu, nevedu si evidenci. Ale můžu s tím začít za předpokladu, že složíš zálohu na můj účet. Hodinová sazba za sledování fóra a vedení evidence Kč 5000,-. Možno nahradit paušálem 40000,- kalendářní den. Prosím pošli fakturační údaje.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka