Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LuiS_666 6. 12. 2016 18:10

Nemá někdo na prodej voucher do mall.cz, který je rozdáván společně s kartami RB Mall?
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2016 21:39

K teoriím o prodlužování platnosti a automatického zpoplatňování služby Kredit info pro zasílání notifikačních SMS zpráv u převedených karet ze Citibank - dnes mi přišel mail pro jednu z kreditek (přijde ještě pro druhou zvlášť), abych do 5 dnů buďto potvrdil (kliknutím na odkaz v mailu "ANO, mám zájem"), že chci mít službu aktivní i po 31. prosinci a bude mi tak bez přerušení pokračovat a zpoplatňována 19 Kč měsíčně nebo klikl na možnost, že zájem nemám a službu mi na konci roku ukončí...

Samozřejmě se nabízí otázka, co v případě, kdybych si žádnou možnost nevybral, ale jelikož mail byl zasílán jako obhodní sdělení a uvádí, že chtějí nabídnout pokračování služby, tak předpokládám, že by se nedělo vůbec nic a službu ukončili.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 7. 12. 2016 22:11

A když jsem kliknul na NE, tak naběhla nic neříkající stránka - očekával jsem nějakou potvrzující informaci, že jsem zvolil NE, ale nic takového.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 7. 12. 2016 23:08

Navíc poslali maily dva, že v prvním byl nějaký technický problém. Hlasoval jsem dvakrát ;)
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 8. 12. 2016 11:30

mno ten technický problém byl, že nebylo vidět které tlačítko je ANO a které NE :D
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2016 17:45

A me neposlali zadny email.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 12. 2016 17:53

A neodhlásil sis náhodou ty SMS, příslušníku?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2016 18:05

Odhlasil, ale znovu mi je pak aktivovali.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=11372602#p11372602
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 12. 2016 18:27

Tak tíms je zmátnul. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 8. 12. 2016 18:47

Zedna1 píše:
vpe píše:Nejmensi KK je 10K uverovy ramec, 2K neexistuje

Nemas pravdu.
U Citi byl puvodne minimalni limit KK 12k, ale pozdeji to snizili az na 2k.
Ja mam skutecne kreditku Citi MALL s takto dodatecne snizenym limitem a pak prevedenou na RB MALL.
Pouzivam ji pod RB a s prebitim na 50k neni problem.

Ale novou a kmenovou vystavenou z Raifky ti neudelaji mene jak na 10000,- jsme ve vlaknu RB a to tak muzeme diskutovat ze mam uroceni 5,5%... Na neco co uz nejde, je zbytecne upozornovat...

-- 8. 12. 2016 19:53 --

ab84 píše:Vypovídám 2 RB kreditky, nabídka na retenci žádná, ale to jsem ani nečekal, protože mám u nich další 3, což mi řekli i do telefonu. A bohužel nelze telefonicky, ale pouze osobně na pobočce nebo písemně poštou. A to mi před měsícem tvrdili, že stačí zavolat. Ach jo :(

Kdo kdy kde tvrdil? Nkdo jehoz jmeno nevis?

Ja jsem tvrdil spravne v listopadu viewtopic.php?style=2&p=11344424#p11344424 :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod ab84 8. 12. 2016 20:14

Už nikdy nebudu volat na RB infolinku, ale napíšu SZ přímo vpe, amen :)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 12. 2016 23:44

vpe píše:
Zedna1 píše:
vpe píše:Nejmensi KK je 10K uverovy ramec, 2K neexistuje

Nemas pravdu.
U Citi byl puvodne minimalni limit KK 12k, ale pozdeji to snizili az na 2k.
Ja mam skutecne kreditku Citi MALL s takto dodatecne snizenym limitem a pak prevedenou na RB MALL.
Pouzivam ji pod RB a s prebitim na 50k neni problem.

Ale novou a kmenovou vystavenou z Raifky ti neudelaji mene jak na 10000,- jsme ve vlaknu RB a to tak muzeme diskutovat ze mam uroceni 5,5%... Na neco co uz nejde, je zbytecne upozornovat...

Tvrdil jsi, ze uverovy ramec 2k u RB neexistuje, coz neni pravda.
Mam kartu, na ktere je logo RB a kterou mi zaslala primo RB (RB MALL prevedena ze Citi MALL) a na ni mam uverovy ramec 2k.
Takze evidentne uverovy ramec 2k u RB EXISTUJE (kdyz ho mam).

Takoveto slovickareni nemam rad, ale zacal jsi s tim ty.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 8. 12. 2016 23:56

No jo no kdyz chces, ale ten ramec RB prijala z donuceni, sama ti ho nesjedna a ani citina ti ho asi nesjednala, musel jsi na nej klesnout a jim nejspis pohrozit odchodem? Takto nizky ramec jim nezaplati ani dotaz na brki nrki solus aspol :)

-- 9. 12. 2016 00:59 --

ab84 píše:Už nikdy nebudu volat na RB infolinku, ale napíšu SZ přímo vpe, amen :)

Na infolinku volej, no ber na vedomi, ze verohodnost tam podanych informaci je tak 50% a zbylych 50% bude nochopeni informace :-)

Oni ti nerekli na infolince, ze ti banka prijme vypoved uveru a kreditni karty po elefonu, to urcite ne. Oni to rekli tak, aby sis to myslel a dal pokoj :-) zavolej znova a dobre poslouchej co rikaji... Oni chodi na skoleni komunikace.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 9. 12. 2016 01:30

vpe:
No jo no kdyz chces, ale ten ramec RB prijala z donuceni, sama ti ho nesjedna a ani citina ti ho asi nesjednala, musel jsi na nej klesnout a jim nejspis pohrozit odchodem? Takto nizky ramec jim nezaplati ani dotaz na brki nrki solus aspol :)

Ano, ten 2k limit u puvodni Citi kreditky jsem dosahl snizenim predchoziho vyssiho limitu, respektive prevedenim casti limitu na moji jinou Citi kreditku se zachovanim toho technickeho minimalniho limitu 2k.

Mimochodem, to prevadeni limitu mezi vlastnimi ruznymi Citi kreditkami byla fakt cool funkcionalita, skoda ze to s odchodem Citi skoncilo.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 9. 12. 2016 15:53

Dneska jsem chtel prevest limit z karty A na kartu B a pry to jde jen na pobocce. Sice mi to moc nepomohlo, potrebuju neplanovane ted o vikendu cerpat vetsi castku a na pobocku se nedostanu, ale jit by to melo.
jirkau
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka