Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 1. 2017 23:25

V obchodních podmínkách pro KK je uvedeno:
"Ke dni zániku účinnosti Smlouvy je Držitel Karty povinen splnit své závazky založené Smlouvou a Užíváním
Karty vůči Bance, zejména je povinen uhradit Úvěrový limit vyčerpaný prostřednictvím Karty, zaplatit Bance úroky a dohodnuté poplatky, případně pak další pohledávky, které Bance během trvání smluvního vztahu založeného Smlouvou za Držitelem Karty vznikly."
Účinnost zanikne po skončení výpovědní lhůty. Pokud by závazky ze strany držitele karty uhrazeny nebyly, prodlužuje se účinnost smlouvy.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 27. 1. 2017 09:47

Tak jestli ty podmínky čtu správně, od 1.4 se mi z aktuálně vydávaných jeví nejuniverzálnější Billa karta - 1 % zpět v kombinaci s poštou, max 500 Kč. Vedení 50 Kč/měs.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 1. 2017 10:11

U KK Billa je v případě minimálně jedné zaúčtované platby v kalednářním měsíci je podle programu odměn poplatek za vedení vrácen.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 27. 1. 2017 10:20

To je fakt, v programu výhod vrácení poplatku zůstalo zůstalo, ale v novém ceníku to už není a ve starém to bylo.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 27. 1. 2017 10:31

U KK Billa může být pro někoho kamenem úrazu to, že výše čerpání bonusu je omezena celkovou částkou BILLA nákupů ve zúčtovacím období, čili bonus lze použít jen na pokrytí útraty v Bille do 500 Kč měsíčně.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 1. 2017 10:36

Myslím, že podmínky omezení absolutní částky pro čerpání na 500 Kč nestanovují, pokud bude na bonusovém kontu dostatečné množství korun, tak lze jedním nákupem vyčerpat i celou částku, třeba klidně i na dovolenou přes ITS Billa Travel jednou za dva roky...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 27. 1. 2017 10:52

Nestanovují a ta dovolená je dobrý tip, jen je třeba alespoň jednou za půl roku provést BILLA nákup, aby bonus nepropadl.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dýzl 27. 1. 2017 10:54

Tak už jsem jim zavolal, že chci kartu rušit. Operátorka mi nabídla bezplatně službu kredit info. Na tu kašlu, u původní Citi karty jsem ji neměl a nechyběla mi. Takže zatím nic nedohodnuto a mají mi volat kolegové. Jedinou možnosti kterou budu akceptovat, je bezpoplatkové vedení karty. Což tedy nepředpokládám.
Když se mi něco nebo někde přestane líbit, hlasuji nohami a odcházím. Ostatně, prošel jsem hejnem bank a vždy jsem si jen polepšil. Před časem mě naštvalo FIO od kterého jsem tedy neodešel, obratem ale otevřel účty u Airbank a Equa. Spíše tedy testovací. Airbank nechávám vyhnít, Equa ale používám a libí se mi.
Dýzl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 27. 1. 2017 12:07

No tu mall bych už nechtěl ani s bezplatným vedením.

Jinak jsem na tom podobně: s AiB nepočítám, Fio ale používám hlavně na podnikání, Equa je docela příjemné překvapení, ale používám minimálně.

-- 27. 1. 2017 13:16 --

fremantle píše:Řešení jakých krizových situací vyžaduje držení kreditní karty? (Nerýpu, jen se ptám...)

Řešení krizových situací vyžaduje vymyslet řešení, mít štěstí a být připravený. Pomohou samozřejmě peníze, ne nutně ve formě kreditky.

Kromě toho při mé poslední krizové situaci by toho moc nepomohlo: v Barmě neexistovaly bankomaty, placení kartou, telefonování do zahraničí, internet. Naštěstí nějaký místní léčitel v boudičce u cesty problém brilantně vyřešil s náklady asi 20 Kč.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 28. 1. 2017 10:23

Externí náhončí obvolávají telefonní seznam a nabízejí "kartu co zlevní nákupy". Od dob Citibank se zřejmě nic nezměnilo, kdy kreditky cpali jako slevovou kartičku důchodcům. Hnus.

Sice jsem je vždycky poslal do háje, ale zdá se, že mermomocí ty bonusy rozdávat fakt chtějí. Má smysl je ještě rychle podojit? MALL dává 2000,- za zřízení (se zrušením nejdřív po 6 měsících) a ještě 2 měsíce dávají 2% vratku na všechno? Ostatní karty jsou zdá se out.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 28. 1. 2017 11:20

No vzhledem k tomu, že první rok vedení je zdarma (při provedení transakce) je to na podojení ideální.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kubik88 28. 1. 2017 15:26

Kartu jsem byl na pobočce zrušit před Vánocemi. Podepsal jsem smlouvu o ukončení s tim, ze karta bude deaktivovana k 5.1. Karta je pořad aktivní, uz jsem třikrát volal. Vždycky akorát kecy, ze to budou urgovat atd... Co mám s nimi ještě dělat?
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 1. 2017 15:29

Bankovní dohled ČNB.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 1. 2017 15:57

Přesně tak, stačí napsat na ČNB, mail stačí. Já si takhle poradil v mBank, když mi nechtěli zrušit dvě karty najednou, protože jejich systém neumožňuje dvě zároveň aktivní žádosti. Nejen, že mi druhou kartu zrušili, ještě než doběhla výpověď té první, ale ještě mi vrátili poplatky za vedení obou karet ke dni podání první žádosti.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod qwertz375 28. 1. 2017 17:10

Mimochoem dá se ta MALL kreditka přebít libovolně do plusu? A jak dlouho má platnost ten 2000CZK kupon?
qwertz375
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka