Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 8. 2. 2019 10:30

hannys85 píše:Já už využil kdysi 2x bonus na mall KK a 1x na aukro style KK. Dívám se však do historie a přítelkyně měla jen mall kartu. Netušíte jestli tato podmínka
" Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a klienti Banky či bývalí Klienti banky, jejichž
smlouva o kreditní kartě vydané Bankou byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem marketingové akce."
spadá na všechny kreditní karty RB anebo zde konkrétně se jedná jen o tu verzi Style a bonus by tím pádem mohli přítelkyni přiznat, když Style kartu nikdy neměla ?
Nemáte někdo třeba s tímto zkušenost ?

Díky

Mám kreditku Mall, požádal jsem i o tuto Aukro kreditní kartu.
Karta byla schválena, zda skutečně dostanu bonus (když už mám jinou kreditku) prověří prvá Aukro platba (ale očekávám, že nedostanu nic).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 2. 2019 11:06

Proč by ne, to jsou snad 2 různé akce a navíc 2 různé typy karet.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 21. 2. 2019 22:33

Taky zkouším, ale v podmínkách je
Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a klienti Banky či bývalí Klienti banky, jejichž
smlouva o kreditní kartě vydané Bankou byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem marketingové akce.

Má někdo ověřeno?
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod olousek 20. 3. 2019 10:40

Vrací MALL karta 2% pri platbě pojistneho u Directu pres branu? Nebo to mám vzít jinou kk. Díky
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 3. 2019 14:23

ověřeno nemám, ale proč by neměla?!
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2019 14:51

ROlda78 píše:ověřeno nemám, ale proč by neměla?!

Protože "platby finančním institucím" jsou ve výlukách a není zcela jisté, kterým všem finančním institucím (v podmínkách Program výhod mají jen, že jde zejména o dobíjení předplacených karet - tedy ne výhradně, jen zejména).
Také jsem nedávno pojistné u Kooperativa (přes jejich web Kooportál) hradil raději Hello kreditkou s jistým 1% než Mall s nejistýma 2%...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 20. 3. 2019 19:36

me se to nevyplati, nechci platit 50kc každý mesic jen za cobykdyby

Měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů "50,-Kc"

zlata debetka tam to je za nula

ok tak dostanu jedno procento, ale musim tam protočit 5 000,abych byl s poplatek za vedeni kreditky hb na nule.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 3. 2019 20:03

A proto jsem ji taky zrusil ...
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 20. 3. 2019 20:12

Takze uz ani za pokuty PČR nejsou 2%? Kam ten svět spěje..
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2019 20:44

francikas píše:Měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů "50,-Kc"

ok tak dostanu jedno procento, ale musim tam protočit 5 000,abych byl s poplatek za vedeni kreditky hb na nule.

Teď nevím o které kreditce píšeš: zde je vlákno RB, takže pokud jsi myslel RB Mall, tak tam na "zaplacení" poplatku 50 Kč měsíčně stačí po netu utratit 2500 Kč (odměna 2%). Tohoto poplatku se jinak moc zbavit nedá, RB jej vrací jen první 3 měsíce od aktivace kreditky.
Pokud jsi myslel kreditku Hello bank, tak tam se dá poplatku 50 Kč za měsíc elegantně vyhnout, což většina zde diskutujících ví nejen z vlákna Hello bank a Cetelem. Hello se totiž mimo jiné chlubí tím, že když není na kartě dluh (v jejich terminologii když není používaná, myšleno používaná na úvěrové splácení), není ani poplatek. A jelikož dluh se vyhodnocuje (a jeho minimální a plná splátka) se počítá vždy jen při generování výpisu na zlomu měsíce, stačí HB kreditku splatit či přeplatit tak, aby poslední pracovní den v měsíci nebyl dluh žádný (zůstatek kreditky ve výši úvěrového rámce nebo vyšší). Pak bude splátka a tím i poplatek nula. To je známá věc... Ale o tom víc ve vlákně Hello bank.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 3. 2019 09:30

minarjo píše:Protože "platby finančním institucím" jsou ve výlukách a není zcela jisté, kterým všem finančním institucím (v podmínkách Program výhod mají jen, že jde zejména o dobíjení předplacených karet - tedy ne výhradně, jen zejména).
Také jsem nedávno pojistné u Kooperativa (přes jejich web Kooportál) hradil raději Hello kreditkou s jistým 1% než Mall s nejistýma 2%...

Když jsem platil přes bránu Uniqa poj., tak to bylo OK - připsáno (KK Mall)
Mimochodem (KK Mall) za 500/pa není tak drahá, zejm. když vrací až 700/pm
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 3. 2019 15:53

a jakou cestou děláš obrat?
Předplacené karty (tedy CK, Revolut) jsou ve výluce. Za transakce s odměnou se považují platby u Mall, platby u obchodníků v zahraničí a E-commerce transakce.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 3. 2019 17:50

Třeba hodně cestuje / nakupuje na netu a kurzy neřeší.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 3. 2019 21:26

barnyss píše:a jakou cestou děláš obrat?
Předplacené karty (tedy CK, Revolut) jsou ve výluce. Za transakce s odměnou se považují platby u Mall, platby u obchodníků v zahraničí a E-commerce transakce.

Tak CK je debit s RB (dříve přidaná) funguje bez problémů a vratka všude (bohužel už jen do konce měsíce, převydaná karta). A pak je tu ještě jedna česká FinTech společnost (ke kartě dávali i náramek se stickerem), kde to jde všem.
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2019 21:54

Hledám Klientské číslo RB, mám pouze Mallku. Na smlouvě, předávácím protokolu ani na žádné další listině to nemohu najít. Nemáte nápad, kde jinde jej najít, než na pobočce?
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka