Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 24. 3. 2019 21:58

To je asi login do IB?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2019 22:01

No právě. Nějak jsem jej v minulosti získal po migraci z kartyonline nebo jak se to jmenovalo, ale nikde jej teď nemohu najít..
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 24. 3. 2019 22:16

Může to být rodné číslo, ale když nevíš login, budeš vědět heslo/PIN?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 25. 3. 2019 06:27

Mám v rodině dva přístupy k RB produktům a u obou login = RČ
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 25. 3. 2019 07:02

V karty online jsem mel nejake cislo asi, kdyz jsem si pak zalozil ucet a k tomu IB, tak mi tam dali jako login RC a karty online mi zrusili. Ale uz to je par let, tak si to presne nevybavuji.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 25. 3. 2019 07:27

Ono to číslo ani nemusí být číslo, mně tam nastavili bez problémů příjmení.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2019 07:29

Tak jsem zjistil na infolince, že klientské číslo je klidně i kombinace jména a příjmení u nás migrantů... po ověření T-PINem mi bylo sděleno :)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 25. 3. 2019 07:32

Tak ja mam cca 2 mesice pouze kreditku u RB a klientske číslo mam vygenerovano jako 13 cisel a to slozenim mobilního cisla a den+mesic narozeni - napr. 7771234563112
mlrs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2019 09:18

Funguje vám přihlášená do IB?Mne to od rána hlásí nějakou chybu DNS serveru
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2019 09:24

Ne, ale já zrovna vzpomínám, jaký bych mohl mít čtyřmístný číselný I-PIN, jež se dle VOP mění každé 3 měsíce :hm :D (což jsem neměnil snad nikdy) Nejspíš mě návštěva pobočky nemine...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 25. 3. 2019 09:30

Normálně jsem se teď přihlásil, jak na PC tak v apce na mobilu. I-PIN mám stejné od založení, nikdy jsem to neměnil já ani banka. Zkus jako I-PIN zadat nějaké svoje běžné pin ke kartě :) A zkoušel si jako login to RČ, já jsem totiž taky migrant cca 2 roky zpět ze Zuno.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2019 09:38

Login mám příjmení.jméno, I-PIN jako čtyřciferné číslo mohu mít jen 2 možnosti, ale ani jedna mi nešla ... třeba jsem se uklepl, kdo ví, ale mám už jen jeden pokus. To už mi přijde lepší zajít rovnou na tu pobočku, než se to možná trvale blokne pokud bych jej zadal chybně i napotřetí.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 3. 2019 09:55

Mne RB web asi blokuje antivirák, nebo co, hledám, ale zatím nenacházím.Z jiného pc/mobilu to normálně jde
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 3. 2019 11:04

wit: Mám pocit, že nějaký PIN (počítám, že I-PIN) jsem si volil/měnil přes telefon - plechovou hubu po zadání T-PIN.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2019 20:13

Já teď také. Zadal jsem I-PIN potřetí chybně, čímž se bloknul automaticky i T-PIN. Na infolince to rovnou přepojí na živou duši a ta umožní na telefonu naťukat nový T- a I-PIN. Tak aspoň tak.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka