Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 29. 10. 2019 11:20

Já jsem Mallku nikdy neměl, pořídil jsem si ji, ale bonus jsem nedostal. Nejspíš proto, že mám u Raiffky účet nebo nevím. Ještě se tam asi pozeptám.
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod faun1 30. 10. 2019 08:54

Jak je to s bonusem za první nákup s KK Mall? Udělám nákup a čekám na připsání bonusu? Nebo je třeba čekat na nějaký voucher?
Díky
faun1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 10. 2019 09:06

Uděláš nákup a čekáš na bonus ve výši nákupu, max. 2t.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod faun1 30. 10. 2019 09:20

Za jak dlouho to asi posílají? Zkouším znovu asi po 16 měsících (mám i life), tak nevím jestli mi to vůbec pošlou. Mail s popisem výhod (včetně bonusu na Mall) mi přišel.
Díky
faun1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Budulinek 30. 10. 2019 14:22

Nakup 23.10., bonus pripsan vcera
Budulinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lungaj 2. 11. 2019 19:57

Kreditka RB Mall: Bonus za první nákup v listopadu navýšen na 2.500,- Kč.
lungaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 11. 2019 20:01

To fakt nemá stávající klient RB nárok u KK Mall na bonus 2000Kč (2500) ??
Psal to tu už Vasekpasek.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 2. 11. 2019 21:31

redhaven píše:To fakt nemá stávající klient RB nárok u KK Mall na bonus 2000Kč (2500) ??

Podle jejich podmínek nejspíš nemá. Ale někdo ji dostal, takže je to asi i o štěstí.
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 2. 11. 2019 21:31

redhaven píše:To fakt nemá stávající klient RB nárok u KK Mall na bonus 2000Kč (2500) ??

Podle jejich podmínek nejspíš nemá. Ale někdo ji dostal, takže je to asi i o štěstí.
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 08:35

Nu ale dopředu to jaksi taksi nezjistím, zda mě 2500 vyplatí, takže budu případně ve ztrátě 600kč za rok na měsíčních poplatečcích tomuhle Ústavu...
Mall KK jsem měl před dvěma roky ukončenou.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 11. 2019 18:24

redhaven: tam je podminka ze nelze zrusit po mesici vyzkouseni? :) Pokud nedaj bonus, tak ihned zrusis? :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2019 19:00

redhaven píše:Nu ale dopředu to jaksi taksi nezjistím, zda mě 2500 vyplatí, takže budu případně ve ztrátě 600kč za rok na měsíčních poplatečcích tomuhle Ústavu...
Mall KK jsem měl před dvěma roky ukončenou.

Já jsem na tom podobně. Podle podmínek to nedostanu, ale v mailu, který po aktivaci přišel, ten bonus uveden je (bohužel jsem žádal min. měsíc, takže jen 2 tis.). Když nedají, vypovím. Nicméně 3 měsíce by měly být bez poplatku (snad, jestli i tady není nějaká výjimka). A když není bonus, není závazek.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 3. 11. 2019 20:40

Je to tak, když nedají bonus, není závazek. Mně mail o bonusů přišel taky, ten asi posílají automaticky. Ten bonus už ale ne :-)
Já jsem s překvapením zjistil, že se ta Mallka dá protáčet na sázkovkách (to např. mBank neumožňuje). Tak se tím teď bavím, až mě to bavit přestane, zruším.
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod berta21 4. 11. 2019 10:42

"Je to tak, když nedají bonus, není závazek. Mně mail o bonusů přišel taky, ten asi posílají automaticky. Ten bonus už ale ne :-)
Já jsem s překvapením zjistil, že se ta Mallka dá protáčet na sázkovkách (to např. mBank neumožňuje). Tak se tím teď bavím, až mě to bavit přestane, zruším."

Ahoj, jak to protáčíš na sázkovkách ? Jakože nabiješ sázkovku, a zase vybereš ? Bez nutnosti to vsadit a otočit?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 11. 2019 11:02

s nutností to vsadit/otočit!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka