Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2019 14:13

A dál? :?:
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 12. 2019 14:20

"kluci", řešte to tady (ne přes SZ) :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 12. 2019 22:38

Tak sláva, dnes (účetní období k 16.) přiznány v den výpisu odměny ještě v původní výši 700Kč, nebude třeba tedy to řešit reklamací apod., jak se tu někdo obával. Tak příště už do 500Kč, no pořád slušné, snad to chvíli vydrží přes SK :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 16. 12. 2019 23:18

SK=??
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 16. 12. 2019 23:45

Tajenka je patrně "sázkové kanceláře"
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 12. 2019 00:09

Samozřejmě, jiný použitelný způsob teď pro Mall už moc není :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 17. 12. 2019 00:36

.. no právě, a do SK se mi teda nechce, takže MALL budu rušit (až uplyne rok od pořízení, abych nemusel vracet bonus 2k Kč).
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 17. 12. 2019 09:50

Jo, mám to podobně. Až mi skončí předplacené vedení karty, tak ji nejspíš zruším. Při daném měsíčním poplatku nemám ve zvyku pravidelně utratit přes eshopy takovou částku, aby mi to pokrylo aspoň poplatek, takže to nemá význam blokovat si úvěrový rámec. Ale třeba to RB dojde a poplatek do té doby zruší? :)
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 12. 2019 10:20

Spíš nezruší. Já si nechám jednu a jednu zruším, elektronické platby za několik tisíc měsíčně vygeneruju.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 17. 12. 2019 12:38

Do 15. 12. byla akce s bonusem 2500 Kč na Mall. Znamená to, že do té doby si ji člověk musí pořídit (což se otci povedlo) nebo do té doby musí i provést ten nákup (což se nepovedlo)? Z těch podmínek mi to není úplně jasné, vám jo?
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 17. 12. 2019 14:01

Mně je to jasný
https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... s-2500.pdf
2.4 „Sledované období“ znamená období od 1. listopadu 2019 do 15. prosince 2019
(...)
2.7 „První transakce na MALL.cz“ znamená první transakci Kartou u Obchodníka MALL.cz uskutečněnou po Aktivaci karty. Touto transakcí se rozumí i Aktivace karty kontaktní platbou (tzn. zasunutím karty do terminálu) u Obchodníka MALL.cz a to nejpozději do 90 kalendářních dní od uzavření Smlouvy.
(...)
3.2 Podmínkou k zařazení Účastníka do marketingové akce je podání návrhu Účastníka na uzavření smlouvy o vydání Karty Bance (dále jen „návrh Smlouvy“) ve Sledovaném období a následná Aktivace Karty na základě přijatého návrhu Smlouvy. K podání návrhu Účastníka na uzavření smlouvy o vydání Karty musí dojít na základě žádosti o vydání kreditní karty podané prostřednictvím webové stránky http://www.rb.cz nebo http://www.mall.cz.
3.3 Účastník, který splní podmínky této marketingové akce, získá Vstupní bonus ve výši až 2 500 Kč, pokud uskuteční První transakci na MALL.cz ve výši 2 500 Kč a více. V případě, že První transakce na MALL.cz bude nižší než 2 500 Kč, poskytne Banka Vstupní bonus ve výši rovnající se částce První transakce na MALL.cz.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 17. 12. 2019 14:31

No já z toho chápu, že rozhodující je datum žádosti o kreditku. Jen jsem se chtěl ujistit, že to chápu dobře :-)
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 12. 2019 15:33

dnes jsem na pobočce dal žádost o zrušení RB Mall, pracovnice dala automaticky ukončení na 31.12.2019, čekal jsem nějakou měsíční výpovědní lhůtu. Takže to jde celkem rychle. Těch posledních 100 bonus bodů už holt propadne, nemám už kartu jak využít.
Hned jsem to spojil se zrušením ČSOB Plus Konta, tam to trvalo trošku dýl a standardní měsíční výpovědní lhůta.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, ExpoBank, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 17. 12. 2019 15:40

Zdarec,

tak teď jsem z tý KK Mall totálně zmatenej. Ve výpisu mám odměnu 241,06 Kč a to jsem dělal pouze samé platby v hospodách a restauracích přes CRV a jednou taky Paysend :-D Nicméně pokud sečtu celkovou útratu, tak to nesedí a ten samotnej paysend taky ne :-D Nevíte za co jsem tu odměnu dostal? :-D
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 17. 12. 2019 16:42

A nemáš část těch plateb před 23.11.? Nesedí to pak?
bodyczech
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka