Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 15:22

Nejde mi to, volal jsem na call centrum RB, vidí tam kartu ve stavu "ne cestě", čili nejde aktivovat, musím počkat na SMS.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 12. 2019 15:26

bude jiný postup, když vyřizuješ na pobočce a po tel.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 15:38

Vyzvednuto na pobočce. Nicméně stále nic.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 16:58

Lafayette16 píše:Mám kartu Deluxe místo původní Style. Kdy půjde aktivovat?

a to Ti jí převydali a změnili pouze plast anebo jsi ji musel zrušit a žádat o novou?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 17:11

retron píše:
Lafayette16 píše:Mám kartu Deluxe místo původní Style. Kdy půjde aktivovat?

a to Ti jí převydali a změnili pouze plast anebo jsi ji musel zrušit a žádat o novou?

Jak je to formálně, to nevím. Prostě jsem přišel, že chci Deluxe místo Style. Něco jsme sepsali a podepsali a za pár dní jsem kartu převzal na pobočce. Podívám se do těch papírů :-)
V IB vidím Style stále jako aktivní, Deluxe jako "nová"
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 17:33

aha, předpokládam že novou žádost o kartu jsi nesepisoval, kreditní rámec zůstal stejný?
dříve to totiž takhle jednodušše nešlo
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 17:45

Tak ano, mám
- Návrh na uzavření Smlouvy o vydání kreditní karty DE LUXE č. xxxxx (všechny údaje, příjem, limity ostatních karet, hypotéka, výdaje, atd. - všechny obvyklé kecy)
- Dohoda o zvláštním čerpání úvěru č. xxxxx (stejné číslo), jejímiž nejpodstatnějšími částmi jsou:
-- Banka a klient uzavřeli smlouvu o vydání karty Style
-- Původní smlouva bude na základě této Dohody ukončena
-- Klient podal Bance Návrh na uzavření Smlouvy o vydání karty DE LUXE
-- Klient má zájem na tom, aby všechny neuhrazené dluhy z Původní smlouvy byly uhrazeny z prostředků Nové smlouvy
-- Banka a klient se dohodli na ukončení závazku z Původní smlouvy k 15.dni měsíce následujícího pop odpisu Dohody
-- Banka a klient se dohodli, že kartu vydanou na základě Nové smlouvy lze aktivovat a používat nejdrříve ke Dni převodu

Čímž jsem si samozřejmě odpověděl na otázku, kdy bude možné aktivovat novou kartu Deluxe --> nejdříve 15.ledna
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 18. 12. 2019 22:05

RB neumi prevydat, je nutne zazadat o novou a starou zrusit.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 01:53

Ano, ale umi udelat to, co mam teď ja. Nova karta zacne platit po konci stare karty a dluh se prevede ze stare na novou automaticky. To je v podstate "prevydani".
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 19. 12. 2019 04:51

Pro klienta to ale asi nic nepřinese oproti tomu, kdyby zažádal o novou a starou zrušil. Musí stejně na pobočku sepsat smlouvu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 08:18

To ano. Ale aspon to tu novou kartu schválí tak nejak automaticky. Jinak kdyz dam v RB zadost o kartu, tak mi ji zamitnou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 12. 2019 11:46

Tak podstatné je, zda se nemusí projít znovu kredit skóringem/dokládáním příjmů.

Jinak dnes nové vyúčtování, poprvé dle nových podmínek, u DeLuxe se nově musí bonusy "Čerpat" a na výběr je kartový nebo běžný účet, 250 šlo vyčerpat, připsáno na účet asi za deset minut.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 12:32

retron píše:Tak podstatné je, zda se nemusí projít znovu kredit skóringem/dokládáním příjmů.

Dotazníkm jsem vyplňoval, leč bylo hned schváleno. Zatímco pár dní předtím žádost o jinou kreditku zamítnuta.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 19. 12. 2019 17:57

mojmax píše:A nejsou to ještě odměny získané v předcházejících období, kterés nečerpal?

Nejsou. V tomto období jsem prostě získal 241 Kč a nevím jak :-D Ještě zkusím používat podkladovou KK Mall tenhle měsíc (myslím zúčt. období) a uvidíme, jestli mi tam nějaký odměny naskáčou.

Jinak mi ta KK Mall je celkem k ničemu, ale samozřejmě ji teďka "nemůžu" zrušit hnedka. Jako většina z nás.
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 21:32

Nedalo by se domluvit s někým, kdo má eshop a platební bránu, že by se to propralo přes něj? Třeba za procento? Víc si snad neberou ty brány, ne?
A pokud by se tím obratem dostal na lepší podmínky, tak výhodné všestranně...
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka