Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stewen11 19. 12. 2019 21:01

Lafayette16 píše:Nedalo by se domluvit s někým, kdo má eshop a platební bránu, že by se to propralo přes něj? Třeba za procento? Víc si snad neberou ty brány, ne?
A pokud by se tím obratem dostal na lepší podmínky, tak výhodné všestranně...

Tak zadarmo to podle mě nikdo dělat nebude. Jsou s tím spojený i jiný náklady. Všechno bys měl mít v účetnictví a tím pádem i z toho "příjmu" odvádět daně. Asi si nikdo nevezme na triko, že bude kvůli pár bláznům z FinExpertu točit milion kvůli tomu, aby jim z toho vznikl bonus v řádu stokorun. :-D
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 21:15

stewen11 píše:
Lafayette16 píše:Nedalo by se domluvit s někým, kdo má eshop a platební bránu, že by se to propralo přes něj? Třeba za procento? Víc si snad neberou ty brány, ne?

Tak zadarmo to podle mě nikdo dělat nebude. Jsou s tím spojený i jiný náklady. Všechno bys měl mít v účetnictví a tím pádem i z toho "příjmu" odvádět daně. Asi si nikdo nevezme na triko, že bude kvůli pár bláznům z FinExpertu točit milion kvůli tomu, aby jim z toho vznikl bonus v řádu stokorun. :-D

Platby pak samozřejmě vracet - zrušené objednávky, vrácené do 14 dnů při nákupu po internetu.
Nevím, možná to tak jednoduché není...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod LXIDCX 19. 12. 2019 21:36

Zkoušel jsem takhle ukecat kamaráda s terminálem a ten se mi vysmál, že by z toho musel odvést DPH 21%.
LXIDCX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 12. 2019 21:38

Něco takového jsme vymysleli s kamarádem, když vracela Citi 2 % přes SIPO. Předplatil se u něj kredit na služby a pokud je klient nevyužil, mohl kredit za 0,5 % "vrátit" . Šlo to normálně přes účetnictví, těch 0,5 % byl jeho zisk.

Když se k tomu přičte 1 %, co nyní chce banka za akceptaci, proč ne, ale bude to za 1,5 % dávat smysl?
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fc70 19. 12. 2019 21:48

Tohle je dobrý způsob, jak přijít o smlouvu o přijímání platebních karet. (I testy měšec.cz s tím měly problémy.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 19. 12. 2019 23:11

myslite ze bankerka ma ze me vetsi zisk kdzy uz ni zalozim bezny ucet nebo když zalozim kreditni kartu, pls at odpovi někdo z oboru kdo tomu rozumi a ze kterého klienta mel vice. Diky.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 20. 12. 2019 07:53

Už nemá smysl točit kreditky, tak se začnou zakládat produkty u spřátelených bankéřů a ti se o to podělí? :mrgreen:
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 12. 2019 08:09

Na nabíjení kreditu pomocí platební karty a jeho vybití na účet kdysi byla dobrá Alza.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 12. 2019 12:56

Bych se na vratky KK "vytento". Skrz 500, kterou mám levou zadní ze sázkovky.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod LXIDCX 20. 12. 2019 14:34

evelista píše:myslite ze bankerka ma ze me vetsi zisk kdzy uz ni zalozim bezny ucet nebo když zalozim kreditni kartu, pls at odpovi někdo z oboru kdo tomu rozumi a ze kterého klienta mel vice. Diky.

Tohle se každý kvartál mění, jak jsou zrovna nastavené pritority. Větší hodnotu mívá účet, zvláště pokud je spojen s mobilitou. Nicméně ta suma, kterou dostane bankéřka vyplacena za jeden účet je tak nízká, že se vlastně nemá o co podělit. ;-)
LXIDCX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 20. 12. 2019 17:36

Tak i po osekani bonusu na KK se mi podarilo udelat 250 Kc na Mall karte a 150 Kc na Style KK. Je to ale slabota oproti drivejsim 700 Kc na Mall.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 21. 12. 2019 10:58

Schwarzie píše:Tak i po osekani bonusu na KK se mi podarilo udelat 250 Kc na Mall karte a 150 Kc na Style KK. Je to ale slabota oproti drivejsim 700 Kc na Mall.

A jak to teda jde?
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 21. 12. 2019 11:06

Style karta bezne nakupy, Mall nakupy na internetu.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 12. 2019 11:20

Pomoci aplikace Tesco Scan & Shop mobile lze na prodejne Tesca naskenovat nakup a potom zaplatit v teto aplikaci online, takze by u KK Mall mela byt z bezneho nakupu na prodejne 2%. U platby je ve smartbankingu uvedeno Tesco Online.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 24. 12. 2019 12:33

A to tě nechají jen tak projet s plným vozíkem přes pokladnu? Nebo jak?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka