Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 9. 1. 2020 16:55

Cenová zvýhodnění platná k 31. 12. 2019 zůstávají zachována tzn. dokud nezměníš účet je i Style v cene eKonto Komplet
bez poplatku buď na Easy nebo na Premium v rámci Prémiového konta (2 vstupy do LoungeKey, salonky MC)
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 9. 1. 2020 17:02

KK Basic má smysl snad jen v případě, že je to poslední kreditka RB, která vám zůstane.
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2020 08:28

Platba kreditkou Mall.cz přes Google Pay nebo ten jejich Raipay nesplňuje podmínku pro získání vratky 2% ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 16. 1. 2020 08:57

Ne, pokud jde o platbu v CZK. Nejedná se totiž o platbu kartou na internetu ale klasicky přes platební terminál. Bonus jde získat při platbě pomocí aplikace Masterpass, kde platba probíhá pouze chytrým telefonem naskenováním QR kódu.
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 16. 1. 2020 09:16

Ani, když platím Google Pay přes internet?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 16. 1. 2020 09:29

KK Mall jde pridat do GooglePay? Myslel jsem, ze Raifka ma pro Android zatim jen vlastni aplikaci Raipay ci jak se jmenuje.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 16. 1. 2020 10:54

Vypověděl jsem KK Billa a kartu bloknul. V IB mi tak zcela zmizela a tím zřejmě i náhled na výpisy. Jsem teď zvědav, kde si stáhnu závěrečný výpis... máte s tím někdo zkušenost? RB asi jen těžko napadne, aby mi ho poslali e-mailem.
MP007
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2020 11:20

Tol je pravda. Zrušil jsem KK Style a už ji nevidím. To mě ani nenapadlo, že se nedostanu k výpisům...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 1. 2020 11:25

A dívali jste se v IB v přehledu karet i na blokované a ukončené karty? Já tam teda všechny zrušené nebo expirované karty vidím včetně výpisů za posledních 18 měsíců.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2020 11:25

qwertz375 píše:Bonus jde získat při platbě pomocí aplikace Masterpass, kde platba probíhá pouze chytrým telefonem naskenováním QR kódu.

Kde se vlastně dá platit Masterpass?

-- 16. 1. 2020 11:27 --

Kolem.jdouci píše:A dívali jste se v IB v přehledu karet i na blokované a ukončené karty? Já tam teda všechny zrušené nebo expirované karty vidím včetně výpisů za posledních 18 měsíců.

Má pravdu, předseda... jsou tam.
Mimochodem nevyužité odměny propadají? Mám tam 50 Kč a ještě se tam asi z posledního výpisu něco připíše, ale nebude to celkově 250. Tak to je ztracené?
Naposledy upravil Lafayette16 dne 16. 1. 2020 11:34, celkově upraveno 1
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 1. 2020 11:29

Masterpass je ve vylukach...
Naposledy upravil milanBrno dne 16. 1. 2020 11:40, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 16. 1. 2020 11:36

Lafayette16 píše:Kde se vlastně dá platit Mastertpass?

Nejzajímavější je Globus (samoobslužné pokladny). Nějaký seznam obchodníků mají přímo na stránkách.
https://masterpass.com/cs-cz.html
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2020 11:47

qwertz375 píše:
Lafayette16 píše:Kde se vlastně dá platit Mastertpass?

Nejzajímavější je Globus (samoobslužné pokladny). Nějaký seznam obchodníků mají přímo na stránkách.
https://masterpass.com/cs-cz.html

Čili těch 12 obchodů? Aha... :roll:

-- 16. 1. 2020 11:49 --

milanBrno píše:Masterpass je ve vylukach...

Nikoliv explicitně:
Upravujeme výluky z poskytování odměn.
U všech kreditních karet poskytujících odměny na základě obratu kartových transakcí již nebudou tyto odměny poskytovány za platby kartami a aplikacemi třetích stran (například PayPal, Revolut, Curve, Richee, Twisto apod.), za platby České poště a za platby finančním institucím (předplacené karty, mobilní peněženky, apod.).

Je Masterpass zahrnut mezi "mobilní peněženky" ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 16. 1. 2020 12:03

Možná by stačilo lépe číst, když už jste líný si tu informaci najít. Je tam uvedeno, že počet akceptujících obchodníků v ČR je v řádu tisíců.

Masterpass je internetová transakce - ověřeno v RB i praktickým použitím.
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2020 12:08

qwertz375 píše:Možná by stačilo lépe číst, když už jste líný si tu informaci najít. Je tam uvedeno, že počet akceptujících obchodníků v ČR je v řádu tisíců.

Ne, líný nejsem, ale asi neschopný, nenašel jsem kromě těch 12 nic.
Můžete mi tedy ten odkaz na ty tisíce obchodníků dát sem? Díky!
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka