Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 20. 1. 2020 12:19

To už jde několik měsíců ne? I z mobilu a i z jiných kreditek RB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 1. 2020 13:07

To jde od poslední změny pravidel.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 1. 2020 20:24

Budu vypovídat KK Mall. Zbyde mi tam bonus 150 Kč. Ten asi nejde nějak vyčerpat?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 1. 2020 00:47

Jedině ještě utratit Mallkou online 5000 Kč a bonus si tím v den nejbližšího vyúčtování o stovku navýšit na 250 Kč :) (minimální čerpání, méně fakt nejde)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 27. 1. 2020 11:39

Schwarzie píše:Ja jsem mel maly kosik, ale v letaku je napsano, ze muzes nakupovat rovnou do tasky. Vyzkousim priste. Pred placenim jsem naskenoval qr kod na samoobsluzne pokladne a zaplatil v aplikaci. Pred platbou jeste aplikace hlasila, ze jsem byl vybran k nahodne kontrole, tak jsem kyvl na prodavace, on tri artikly vyzkousel na svem pristroji, jestli mam naskenovane a bylo to. Trochu jsem se zasekl, protoze jsem musel zadat cislo karty do te aplikace, ale priste uz tam snad bude ulozene.

V našem Tescu asi žadný QR kód není, nikde nenalezen. Jsou tam tedy před samoobslužnými pokladnami dva QR kódy, ale jen pro stažení appky Tesco Clubcard, jeden na Android, druhý na iOS.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 27. 1. 2020 19:17

U nas jsou u vstupu a myslim i u pokladen vzdy kody pro stazeni aplikace a pak ten vstupni, resp. platebni kod. Jeste mam poznatek ke kontrole zbozi. Co se ma zkontrolovat, nezalezi na prodavaci, ale jemu to pise primo ta jeho aplikace. Jednou mu napsala, ze nam ma zkontrolovat cely nakup. Nastesti jsme meli jen par polozek. Z cca 10 nakupu nas kontrolovali dvakrat.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod berta21 27. 1. 2020 21:50

Zdravím, zběžně jsem to tady nenašel, tak se zeptám zkušenějších: Když mám KK Mall cz, koupím si NTB ale nakonec odstoupím od smlouvy do 14 dnů, tak o ten bonus asi přijdu že ? Můžu pak do 90 dní od porizeni karty provést jiný "první nákup" ?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod olaf3788 31. 1. 2020 06:07

Kdyz si z karty rb nabiji revolutku, tak se to pocita jako nakup v bezurocnem obdobi nebo platim uroky hned jako bych penize vybral z bankomatu?
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 31. 1. 2020 06:55

Nakup v bezurocnem obdobi bez bonusu.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 31. 1. 2020 19:42

Jde zrušit KK Mall přes internet nebo musím na pobočku?
Málo nakupuju přes internet a tak pro KK Mall už nemám využití :-(
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 1. 2020 19:48

Šlo poslat naskenovaný formulář e-mailem.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 2. 2. 2020 19:20

berta21 píše:Zdravím, zběžně jsem to tady nenašel, tak se zeptám zkušenějších: Když mám KK Mall cz, koupím si NTB ale nakonec odstoupím od smlouvy do 14 dnů, tak o ten bonus asi přijdu že ? Můžu pak do 90 dní od porizeni karty provést jiný "první nákup" ?

Ne, nperijdes o bonus, ledaze by ti vratili prachy na kartu, coz nedelaj (zkusenost tyden stara).
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod tojara 9. 2. 2020 17:01

Zdravím, mám možná hloupý dotaz, ale nemohu nelézt odpověd. Mám kreditní kartu RB CSA a výpis mi má chodit 17. Co se stane když na kartu pošlu peníze již třeba 12? Je to jedno, nebo to třeba může zneaktivnit bonusy?

Dík moc
tojara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 9. 2. 2020 17:10

Je to jedno.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 2. 2020 08:35

Zaznamenal som taku bizarnu vec. Splatky na KK som posielal vzdy ako okamzitu platbu a bud sa pripisali prakticky hned, alebo to trvalo par hodin. Minule som zabudol zadat VS a aj napriek tomu sa to pripisalo.
Ale minimalne od vcera to nejako nefunguje. Uz je to den a peniaze nikde. Na linke tvrdia, ze nie su ziadne problemy, ale tomu neverim.
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka