Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 28. 5. 2020 21:31

Reagoval jsem na tuto vetu , zcela jasne nepravdivou <Nehledě na to, že aby si je předvolali k výslechu, tak by je asi museli všechny obvinit. No nemuseli, predvolat k vyslechu je mozne kohokoli, neni nutne obvineni, v extremu muze byt takovy clovek dokonce nasilim predveden, prestoze muze byt v pozici svedka ...

-- 28. 5. 2020 21:32 --

Neco malo o tom vim :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 28. 5. 2020 21:40

Ma ta Mall karta smysl? 2 % max 500 z placeni na internetu neni spatne, pokud clovek nakupuje na na rohliku a tak. Lepsi nez helo 1 % max 150. Na placeni v zahranici samozrejme k nicemu, a Curve nefunguje, pokud to chapu spravne?

Neco jsem vynechal?

EDIT: samozrejme v kontextu toho, ze clovek dostane 2k slevu na neco z mallu.
psovod78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 28. 5. 2020 21:51

treborit píše:Reagoval jsem na tuto vetu , zcela jasne nepravdivou <Nehledě na to, že aby si je předvolali k výslechu, tak by je asi museli všechny obvinit. No nemuseli, predvolat k vyslechu je mozne kohokoli, neni nutne obvineni, v extremu muze byt takovy clovek dokonce nasilim predveden, prestoze muze byt v pozici svedka ...

-- 28. 5. 2020 21:32 --

Neco malo o tom vim :)

Tak bys mél ten příspěvek citovat, takto to vypadá, že reaguješ na předcházejíci příspěvek.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 5. 2020 23:15

psovod78 píše:Ma ta Mall karta smysl? 2 % max 500 z placeni na internetu neni spatne, pokud clovek nakupuje na na rohliku a tak. Lepsi nez helo 1 % max 150. Na placeni v zahranici samozrejme k nicemu, a Curve nefunguje, pokud to chapu spravne?

tak CRV nefunguje na točení bonusů, ale kurz celkem výrazně zlepší
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dave99999 3. 6. 2020 17:23

Tak ja zadal o KK mall kartu asi 5x a pokazde mi ji zamitli.

Vážený pane,
děkujeme Vám za projevený zájem o vydání kreditní karty. Po pečlivém posouzení všech předložených dokladů a s ohledem na
platná vnitřní kritéria banky, Vaše žádost č. xxxxxxx bohužel nebyla schválena.
Při posuzování žádosti zohledňujeme všechny dostupné informace a to nejen o příjmech a schopnosti splácet, ale také zda i v
minulosti docházelo k plnění závazků a řadu dalších kritérií.

Volam na info, kde mi nebyli schopni sdelit duvod zamitnuti. Zkousel jsem volat i bankerum na pobocku, kde opet mlzili a nebyli mi schopni rict duvod zamitnuti. Ze pry at zkusim zazadat cca za mesic. Nedal jsem se a rikam, at to proveri a popozene. Meli se ozvat, ale po tydnu stale nic.
Mate nekdo podobnou zkusenost?
Dave99999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 6. 2020 19:53

Samozřejmě. To je standard.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 3. 6. 2020 21:36

Banky ted maji interni KO (COVID related) na poskytovani uveru - kazda to ma jinak a tahle vyjadreni banky na tento duvod zamitnuti jasne ukazuji -> banky presne jeste nevi, co a jak letos bude a proste aktualne poskytnou jen to, co opravdu chteji - na pujcku zadny narok nikdo nema...
Takze se s tim smirit a nejaky cas si pockat, nebo zkusit zazadat jinde...
mlrs
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 7. 6. 2020 21:21

Tak jestli ti 5x za sebou RB zamítla KK Mall, tak žádej dál. To je nejlepší nápad na světě. Všechny žádosti jsou vidět v úvěrových registrech a ostatní banky se budou jistě předhánět v tom, jak půjčí joudovi, kterému RB 5x zamítla kreditku.
Jen doplním, že UCB na svých stránkách píše, že momentálné půjčuje jen svým klientům. To je mazec. Totálni mazec! Tady bude na podzim 10% nezaměstnanost.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 8. 6. 2020 19:32

Mám dotaz - pokud na rezevačním systému (např. Expedia, Booking apod) je v systému uvedena KK RB, která již před několika měsíci bez náhrady zanikla, u banky je veden pouze BU, ale žádná jiná KK, může společnost prostřednictvím banky vymáhat jinou cestou storno poplatky za pobyt? Děkuji za názory nebo zkušenosti.
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 16. 6. 2020 23:01

Tohle na mě dnes vykouklo v bankovnictví:

Informace pro držitele kreditních karet od Raiffeisenbank​

Od 1. 8. 2020 upravujeme Program výhod pro kreditní karty. Aktualizovaný dokument, který stanovuje odměny za používání kreditních karet a další výhody poskytované bankou a jejími partnery držitelům kreditních karet Raiffeisenbank, naleznete na webových stránkách banky.

Upravujeme možnosti čerpání odměn u karet STYLE, DE LUXE, LIFE a MALL:

Odměny lze čerpat převodem na běžný či spořicí účet u Raiffeisenbank.
Zavádíme možnost předplacení poplatku za správu karty pro karty STYLE a DELUXE.
Rušíme možnost čerpání odměn převodem na kartový účet.
Odměny bude možné věnovat nadačním společnostem.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 16. 6. 2020 23:15

Už se to řeší vedle ve vlákně Raiffeisenbank, navíc bude od září potřeba jejich apka, páč zpoplatní autorizační esemesky. Taky musím vyřešit co s tím.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 17. 6. 2020 02:59

Jde to od desíti k pěti. Nejvyšší čas zrušit.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod phaethon 23. 6. 2020 08:50

Zdravím,
dnes mi také došel email s plánovanými změnami od 1.8.2020. Mám je KK Style, nic víc. Odměny jsem si vždy převedl zpět na kartu a snížil si následující platbu. Chtěl jsem se zeptat, co znamená bod "Rušíme možnost čerpání odměn převodem na kartový účet."

Řešil jste to někdo? Bohužel jsem zatím nic nenašel. Díky.
phaethon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 6. 2020 09:07

znamená to, že to cos doteď dělal, už nepůjde, půjde čerpat jen převodem na účet, na charitu, nebo na předplacení poplatku za vedení karty

Odměny je možné čerpat pouze v celých násobcích 250 CZK, s výjimkou bodu (c).
Odměny je možné čerpat těmito způsoby:
(a) připsáním částky na běžný či spořicí účet hlavního Držitele Karty vedený u Banky,
(b) převodem na dobročinné účely.
(c) úhradou poplatku za správu Karty na období jednoho roku.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod phaethon 23. 6. 2020 10:08

to hopo.hopo: Díky, detaily jsem neznal. Postupně to zpřísňují a výhody snižují... škoda
phaethon
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka