Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 13. 8. 2020 18:38

noi2 píše:Včera za parkování v Praze to šlo přes RB klíč. Dalo se vybrat z obou variant.

Já dnes dobíjel Kaktus kredit a také jsem měl na výběr buď SMS nebo RB klíč.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 8. 2020 08:08

faun1 píše:Právě, že mi to nejde čerpat na účet.

Už to funguje, právě jsem 500 Kč odměnu bez problémů zadal čerpat na Chytrý účet. A už asi za 3 minuty byla na ten účet i v reálu připsána.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 7. 9. 2020 08:15

Zdravím ,

dá se u Mall karty s ohledem na cashback zjistit z pravidelného výpisu, které platby se zahrnují do cashbacku a které nikoli ?
karvinier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 7. 9. 2020 09:18

Tím že si platby spočítáš a poměříš s bonusem.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 9. 2020 18:43

Přesně tak, jedině vlastním výpočtem, v žádné formě výpisu plateb nejsou (ne)odměňované transakce nijak označeny.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 9. 2020 13:06

Máte někdo zkušenost s odpuštěním či neúčtováním měsíčního poplatku za vedení Mall karty při zrušení karty a doběhu 14i denní výpovědní lhůty? Bankéř trvá na zaplacení jinak bude výpověď neplatná...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2020 13:33

Manželka rušila v lednu Mall s výpisem k 16. 16.01. vystaven výpis, kde byl 15.01. zaúčtován poplatek (za období, kdy byla karta ještě užívána); 17.01. podepsána dohoda, 31.01. ukončení smlouvy, 04.02. pdf potvrzení o ukončení, 14.02. výpis za období, kdy už karta použita nebyla a již nebyl účtován poplatek (jenže ten byl účtován vždy k 15., což byla v únoru sobota, takže se asi jen nestihl naúčtovat), 24.02. elektronické potvrzení o vyrovnání závazků.

Takže jsem Ti moc nepomohl, ale totéž teď budu řešit u Life. Co tak čtu tu dohodu, tak poplatek by leda museli odpustit, protože na něj mají právo, ale ta dohoda sama o sobě by tím padnout neměla.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2020 09:10

Nojo, moc mi to nepomohlo, ale dík za odezvu. Mě tam zbyly ještě nějaké odměny, které jsem mohl vybrat až po vypise. Ale podal jsem výpověď karty na pobočce a měsíční poplatek naskočil až potom, během 14i denní výpovědní lhůty. No nic, padesátku oželím, koneckonců si na to Mallka vydělala...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2020 09:30

Já se dopředu smířil s tím, že poplatek uhradím. Ale co jsem tak včera četl tu dohodu, píšou tam, že odměny zanikají až ke dni ukončení smlouvy (a nikoliv podepsání dohody), což by znamenalo, že by mělo jít dohodu podepsat tak, aby den ukončení smlouvy spadnul např. na den po konci zúčtovacího období a šlo tak ještě odměny vyčerpat. Ale to jsem jednak netušil, jednak nevím, zda bych to riskoval. Každopádně vlastní blbostí jsem si smluvní vztah protáhl o měsíc (2x Life), nějak mě pozdě napadlo koupit dárkové karty (např. do Kauflandu) pro doražení prémií na celých 250,-. (V Kaufu se dá dokonce na dárkovou kartu nahrát zcela libovolná částka - max. 3k.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2020 09:56

No vidíš, to je zajímavá informace o té možnosti dočerpat odměny až během výpovědní lhůty. Ale předem jsem žádné dokumenty nepročítal, takže i tak mám smůlu. jj, ty dárkové karty jsou někdy dobrá věc, vzpomínám si jak jezdil pro naftu k albertu za -10% přes airbank, to nebylo špatné... :)
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2020 10:01

Však se o tom taky předem nikde nedočteš. (Tedy mohl jsem se to teď dočíst v té dohodě z ledna, ale nějak mě to nenapadlo.) Naopak mám pocit, že v podmínkách to píšou tak, že odměny již nejde čerpat, když je karta ve výpovědi (což je ovšem něco jiného než dohoda).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2020 10:53

jj, rušil jsem před časem Life, takže kdybych joo chtěl, tak bych si dohodu mohl přečíst. Ale jednak nerad tyto dokumenty čtu (vím, k mé chybě) a pak by to v mém případě stejně poplatek neřešilo.
Ostatně teď jsem poplatek splatil a tím jsem kreditních karet Rajfky zcela prost.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 11:36

Já mám stále 4.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2020 11:37

Dobře Ti tak. :)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránka