Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod meme1255 17. 10. 2020 13:49

Příprava na autorizaci Smart klíčem.
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 17. 10. 2020 18:28

To je báječné, akorát nelze zaplatit. Ale jinak fakt bezva.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 17. 10. 2020 19:48

Co používáš za prohlížeč?
Heavy71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 17. 10. 2020 20:00

Nefunguje ani ve Chrome, ani ve Firefoxu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 18. 10. 2020 08:21

Chyba je ve "tvem" prohlizeci...(nastaveni)...vcera jsem platil a v pohode (chrome)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 10. 2020 19:18

Jak u RB probíhá povolení /zakazani plateb po internetu? Lze to podobně jako např u monety měnit dle potřeby?
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 27. 10. 2020 19:26

V SB v detailu karty povolit nebo zakázat.Hotovo.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 10. 2020 19:35

Díky, já ještě od RB nic nemam takze jsem ve SB nikdy nebyl. Rád slyším že tam ta možnost je to jednouse změnit. Moneta už to má dávno ale u ostatních bank to tak běžný nebylo ještě nějakou dobu zpátky.
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 2. 11. 2020 22:00

Z webu raifky zmizela z nabídky kreditní karta Mall.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 11. 2020 22:52

o svatek (28.10.) tam jeste byla (2k do Mallu), pozadal jsem o ni a ted mi prisla SMS ze je karta na ceste, tak uvidim, jak to bude s bonusem...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 3. 11. 2020 17:32

mate59 píše:V SB v detailu karty povolit nebo zakázat.Hotovo.

Jeste mi ta karta nedorazilo, ale v aplikaci/v prohlizeci ji vidim. To nastaveni plateb na internetu o kterem pisete, ale nemuzu najit.
Napr. v Android mobilni aplikaci v Detailu kreditni karty: Sekce Nastavení vidím seznam pojištění, zobrazit pin, blokovat kartu, zmenit nazev.
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2020 18:39

Až kartu aktivuješ (možná to bude chtít nějaký čas po provedení první platby, určitě ale ne dlouhý), budeš tam mít navíc řádek Platby na internetu (+přepínač zap/vyp), v appce hned jako první položku nastavení, nad tím pojištěním.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 3. 11. 2020 18:58

Diky za info, docela dlouho jim to trva to zpracovat a kartu dorucit, ted pro zmenu ta kreditka z aplikace zmizela uplne:)
stanickses
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 11. 2020 19:03

Z toho si nic nedělej, mně zas poslali email, že "je nám velice líto, ale Vaše žádost číslo XXXXXX
o vydání kreditní karty (MALL) byla stornována a to z důvodu, že nedošlo k podpisu Návrhu smlouvy v řádném termínu."

Podotýkám, že kartu mám od srpna doma, smlouvu si odvez kurýr, karta normálně funguje a na dotaz, co ten email jako má znamenat, se už 10 dní nikdo neozval, teda krom automatické odpovědi "Děkujeme za Váš e-mail, na který odpovíme v nejkratším možném termínu".

:roll:
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2020 19:14

Ty toho naděláš. Mně Mallku zamítli a pár dní na to ji přivezl kurýr. :)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka