Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 10. 3. 2016 10:41

Lze převést kreditku Style Aukro na Easy? Píšou tam, že kartu si musím nechat alespoň půl roku, jinak budu muset vracet bonus a nechce se mi platit 59 Kč měsíční poplatek.
STSCHvojkoviceBrod
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 10. 3. 2016 13:46

XRPD píše:Má někdo KK RB DeLuxe a KK RB Mall najednou ?

Mám. Ale až po převedení ze Citi, obě jsem měl před spojením. Jsem zvědavý, co udělají s mými ne zrovna malými limity :mrgreen:
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod filas81 10. 3. 2016 15:05

tak jsem měl dlouhej telefonát s nabídkou na style, ale do emailu mi napsali: Vážená klientko, vážený kliente, aše žádost o vydání Kreditní karty (STYLE, 50 000) byla zamítnuta z důvodu, že již u Vás evidujeme jinou rozpracovanou žádost o vydání Kreditní karty....." tak snad aspoň tu mallku mi daji :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 10. 3. 2016 15:39

Musíš jednu dotáhnout. Pak požádej znovu
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 3. 2016 17:50

Jojo, jak je u RB jedna zadost rozpracovana, tak dalsi automaticky zamitaji.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 10. 3. 2016 19:57

já teda ani nežádal, to mi sami volali z mojeuspory... hned jsem jim říkal, že mám akorát požádáno a telefonistka, že to vůbec neva, tak 20 minut hovor a pak za 10 minut email se zamítnutím...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 3. 2016 21:16

To je ale take zadost.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 10. 3. 2016 23:37

Poradí plíz někdo, kde bych zjistil/vyčetl jak mám nastavený měsíční cykus, respektive od / do jakého data v měsíci .... ke kreditní kartě (Style) ? Nemám RB banking.

Součaně i dotaz, zda je ještě šance vymyčkat vratku 500Kč s ohledem na článek v sousedním vlákně, kde se píše..
"Doteď klienti mohli z nákupů prostřednictvím karty Style měsíčně získat zpět až 500 korun,Od 21. března klesne maximální bonus u karty Style na 129 korun měsíčně"
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 11. 3. 2016 00:18

s prvním výpisem anebo na infolince 800 900 900
většinou to bývá právě k 21. v měsíci
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 07:21

Na dopisu "Akceptace návrhu Smlouvy ..." je uvedeno datum vyhotovení výpisu, což by snad měl být konec zúčtovacího období. (BTW, já tam mám 27.).
Dle infa z infomailu (po dotazu na vyšších místech), staré podmínky platí do data březnového výpisu, po něm nové ... ale věrohodnost informací poskytnutých kdekoliv v RB se mi jeví jako blížící se nule. Každopádně, já to mám v mailu, což považuji za pěkný základ pro případnou reklamaci. Ovšem taky se to mohlo týkat jen karet vydaných v únoru.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 3. 2016 07:57

Při jedné z předešlých zásadních změn podmínek (zhoršení kurzů) začaly ty nové platit až od nového výpisu, i když počátek byl nastaven podle kalendářního měsíce, který začínal dříve. Tak možná to bude podobně i nyní... Ruku do ohně za to ale nedám, já už každopádně utratil na své KK Style přes 25 tisícovek, tak už mi to je putna. Jinak výpis se mi generuje taky 27. v měsíci, to "většinou to bývá" bude zase nějaká urban legend...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 3. 2016 08:06

Na mail jako základ reklamace klidně zapomeň. Já měl kdysi v mailu od O2 (tenkrát tuším ještě Telecomu) nějakou informaci, stejná informace byla na webu. Ve skutečnosti jsem zaplatil něco jiného a jak Telecom, tak ČTÚ mne poslali do Brusele - že prý v mailu i na webu byla nesprávná informace, správně to bylo v obchodních podmínkách, podle kterých mně to naúčtovali...

Stejně tak v ČEZu - pracovnice prý omylem uvedla nesprávnou informaci a soudruzi z ERÚ mně doporučili, že se mohu s ČEZem soudit. Což se kvůli 15 stovkám urkitě vyplatí.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 11:30

TM: No tak Ty pro mně nejsi žádnej etalon, už jsi tu popisoval zpackanejch reklamací několik. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 3. 2016 18:07

fremantle píše:... já už každopádně utratil na své KK Style přes 25 tisícovek, tak už mi to je putna. ...

Není to málo? Pokud chceš bonus 500 Kč, tak je třeba zaplatit 50 tisícovek ne?
tulum píše:... Součaně i dotaz, zda je ještě šance vymyčkat vratku 500Kč s ohledem na článek v sousedním vlákně, kde se píše..
"Doteď klienti mohli z nákupů prostřednictvím karty Style měsíčně získat zpět až 500 korun,Od 21. března klesne maximální bonus u karty Style na 129 korun měsíčně"
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 18:14

>10k => 2%
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka