Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 11. 2019 15:19

Samozřejmě ho mám v mailu. Zásadně netelefonuji, písemný důkaz je písemný důkaz. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 11. 2019 21:46

Inak splátka dorazila resp.sa zauctovala a vygeneroval sa aj výpis

Akurát sľúbená odmena nikde...
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 19. 11. 2019 10:15

Je možné nechat si změnit počátek zúčtovacího období? Mám to teď na nové kartě jinak než u zbytku od RB, tak bych to rád srovnal. Zkoušel někdo?
hopo.hopo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 11. 2019 10:20

Nešlo to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 11. 2019 10:43

Stala se mi zvláštní věc, platil jsem Curve s podkladovou RB Mall v hospodě. Platba byla a je vidět v app Curve, ale v app RB byla nejříve v blokacích, odečetla se z disponibilního zůstatku. Netuším jestli byla po té skutečně zaúčtována, ale nyní po zhruba týdnu se o danou částku navýšel zpět disponibilní zůstatek KK Mall a v online náhledu transakcí není vidět ani v blokacích ani v proběhlých transakcích, jakoby se platba nikdy neuskutečnila...
Setkal se někdo s podobnou situací? Je možné, že se platba odečte ještě jednou později?
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 11. 2019 11:06

Ano
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 11. 2019 11:14

hopo.hopo píše:Je možné nechat si změnit počátek zúčtovacího období? Mám to teď na nové kartě jinak než u zbytku od RB, tak bych to rád srovnal. Zkoušel někdo?

Mne na infolince rekli, ze mi to muze zmenit banker na pobocce, ale to jsem uz nezkousel.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 11. 2019 11:57

Zítra 20.11.2019 se mi generují výpisy u KK Mall a KK BIlla, takže zítra zaplatím poslední 2 dobírky na poště, aby se to do 23.11. zaúčtovalo, počkám na připsání bonusů, ty vyberu a sbohem RB. Na gambling za 25000 Kč/měsíčně pro KK Mall a 50000 Kč/měsíčně pro KK Billa pro získání celkem 1000 Kč/měsíčně na bonusech nemám nervy. 8-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 11. 2019 12:02

Klidně je možné zaplatit už dnes. Dnešní platba na zítřejším výpisu určitě nebude.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 11. 2019 13:33

Myslím, že musí být zaúčtováno do 22.11., protože od 23.11. vstupují v platnost nové podmínky. Ale při platbě 20.11. by to mělo být jedno, protože ta by se měla nejpozději 22.11. zaúčtovat.

Já si "chytře" v září předplatil vedení, takže část karet nemám důvod rušit teď. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 19. 11. 2019 19:12

Take jsem provedl u RB Mall transakce dnes, i když vypis bude generovan az zitra.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 11. 2019 00:53

drkarel píše:Já si "chytře" v září předplatil vedení, takže část karet nemám důvod rušit teď. :)

Taky jsem udělal podobnou chybu... :-|
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 11. 2019 11:15

rufss píše:Take jsem provedl u RB Mall transakce dnes, i když vypis bude generovan az zitra.

Jo, udělal jsem to stejně a platba se zaúčtovala jak jsme předpokládali, tedy až do nového výpisu.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 21. 11. 2019 08:17

Dotaz:
-mám schválenou KK Mall s bonusem 2500 kč
-vybral jsem si zboží na Mall.cz a zvolím odloženou platbu Mall pay, kdy se dá zaplatit až za 14 dnů
-v té době bych měl mít už Mall kartu v ruce a aktivní

Když pak zaplatím touto kartou, budu mít nárok z této platby na ten bonus 2500 kč?
Díky
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 11. 2019 09:40

@nnnokiaE52:
To bych neriskoval, pak budeš platit (odloženě) té službě Mall pay, nikoliv přímo Mallu. Mall pay je služba konkurující Twistu, to je stejné jako bys v eshopu zaplatil Twistu a až pak kreditkou na Twisto webu splatil, ani pak se nemá vydavatel kreditky jak dozvědět, odkud byla daná objednávka (nezná jméno eshopu, ale jen že jde o obchodníka Twisto). To že tato služba má Mall v názvu z ní Mall nedělá (pouze mají stejného majitele). Myslím že v podmínkách je stanoveno přesně, že musí jít o platbu buď přímo v eshopu Mall.cz, nebo na výdejním místě Mall při fyzickém převzetí, tedy bez prostředníků. Mall pay by tam musela být vysloveně uvedena, aby to platilo i pro ni. To ale nelze, protože pak by odměna mohla být nejen z nákupu na Mall.cz, ale i z jiných eshopů do služby Mall pay zapojených (vesměs eshopy ze skupiny Mall group, ale přibývají jiné).
Myslím tedy, že takto bys bonus na 99% nedostal. To je stejné, jako bys použil jiného platebního prostředníka (a tím změnil z pohledu Raiffeisenbank obchodníka z Mall.cz za jiného), z těch zde na fóru nejznámějších tedy Twisto nebo Curve.
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka