ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 7. 2018 16:25

A určitě dostanete 12 tisíc? (Říkal/psal Ti to někdo?) Já to chápal tak, že karta manželky je víceméně taková "dodatková" a jedeme na stejný limit (6k pro oba). Ale dost možná se pletu, budu se muset zeptat u zdroje.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 29. 7. 2018 16:40

Jo, zeptej se u zdroje. ČEZ neumí klasickou dodatkovou kartu, manželka musela žádat zvlášť o samostatný úvěrový rámec. Dvakrát ověřeno na infolince, bonusy se pro jedno odběrové místo sčítají a lze tedy uplatnit až 12 tisíc slevu na elektřinu. Realitu se dozvím až v následujícím roce, ale infolinka "ČEZ Prodej" mě zatím nikdy nezklamala, tam naštěstí stále pracují proškolení a mozek používající pracovníci (narozdíl třeba od RB, kde narazíš na Jardu Retardu s téměř 100% jistotou).
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 29. 7. 2018 18:30

Jestli ma kazdy na sebe jedno odberne misto, tak muze kazdy ziskat 6000 Kc rocne bonus na svoji kartu. Jestli jsou ale dve karty na jedno odberne misto, tak je to bonus 6000 Kc dohromady na obe karty.
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 29. 7. 2018 18:42

Tvoje myšlenka, máš to potvrzené, nebo si to našel někde napsané?

Neber si to osobně, ale nemám rád, když se k tématu vyjadřuje nějaký jouda (nebo příslušník SNB), který kartu ani nemá.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 29. 7. 2018 18:53

Uz to tu nekdo psal, ze bonusy na jedno odberne misto se scitaji.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=11530805#p11530805

wetherek píše:Jak se žádá dodatková ČEZ karta pro manželku ?

20.3.2017 - voláno na ČEZ a vysloven požadavek na kartu pro manželku, zadáno do systému, budou mě kontaktovat
21.3.2017 v poledne - voláno z ČEZu, chtějí mluvit z manželkou, předán kontakt
21.3.2017 ve 13 hodin - voláno z ČEZu manželce, 10 minutový rozhovor, dotazy na příjem, zaměstnaní, kontakt na mzdovku ... a další
21.3.2017 večer pročítám dokumenty k ČEZ kartě zaslané na email, nikde ani slovo, že by to byla dodatková karta, navíc jiný úvěrový rámec, evidentně samostatná karta, píšu ČEZu, že jsem nechtěl samostatnou kartu pro manželku, ale navázanou na mě, protože manželka není zákazníkem ČEZu
23.3.2017 volá ČEZ, paní vysvětluje, že já mám kartu navázanou na číslo zákazníka a manželka na číslo odběrného místa, že se bonusy při vyúčtování budou sčítat. Na dotaz jestli je i max. limit 2 x 6000 už nevěděla (tolik ale neutratíme).
24.4.2017 přijíždí kurýr podepsat smlouvy

k dnešnímu dni karta ještě nedorazila ...

Kolega řešil stejně, taky se extra ptal a byl odkázán na webové stránky, kde je uvedeno v dokumentech ke stažení:

Pro koho je bonus určen
Bonusový program je určen pro zákazníka ČEZ, který je držitelem ČEZ KARTY a odebírá elektřinu nebo
plyn od ČEZ. ČEZ KARTU může získat i manžel/manželka zákazníka. Bonusy z obou takových ČEZ KARET
se uplatní v rámci jednoho vyúčtování.

Tak snad to za rok při vyúčtování správně sečtou ...
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ab84 29. 7. 2018 19:21

No ale v tom posledním odstavci to je přece napsané - bonusy z obou karet se uplatní...

Dvakrát mi bylo řečeno, že mi bude poskytnut bonus v max. výši 12 tisíc. Ale jak jsem psal, pravdu zjistím až ve vyučtování v příštím roce.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 7. 2018 19:51

OK, OK, nezlob se na mě, jsem od přírody nedůvěřivej k informacím beze zdroje, zvláště když mi bylo řečeno stejnou infolinkou něco jiného. Každopádně dříve než ve vyúčtování to nezjistíme. (Ten poslední odstavec bohužel tuto otázku neřeší.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 29. 7. 2018 19:59

Fajn, napsal jsem jim email. Jakmile odpoví, dám vědět.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod wetherek 29. 7. 2018 22:48

Mám jedno odběrné místo, s manželkou jsme na obě karty nasbírali dohromady 6700 a ten bonus jsme celý dostali. Myslel jsem, že máme štěstí, protože kolegovi, před rokem řekli, že na jedno místo jeden bonus (je na tom stejně, jen zakládal později), ale podle mého vyučtovaní by to bylo co karta to bonus. Dejte vědět co napíšou.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 7. 2018 04:56

Díky za info. Pak je asi celkem jedno, co napíšou, když v praxi je to evidentně takto.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 7. 2018 06:38

ab84 píše:ale infolinka "ČEZ Prodej" mě zatím nikdy nezklamala, tam naštěstí stále pracují proškolení a mozek používající pracovníci

Tak to rozhodně. Já se tam kdysi tázal mailem, zda pro mne platí u plynu ceník "A" nebo "B", dostal jsem odpověď, že "A". Přišla fraktura, pochopitelně podle ceníku "B", rozdíl cca 1500,- Kč. Reklamace zamítnuta, pracovnice na infolince se prý spletla a ČEZ se mně srdečně omlouvá. Stížnost na ERÚ, odpověď opajcovaná od ČEZu a prý se s ČEZem mohu soudit.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 7. 2018 08:02

Tak chyba se stane, ale minimálně z "holek" ze zákaznického centra mám poměrně dobrý dojem, rozhodně o dost lepší než z odpovídajících pracovnic bank.

Jinak jsem teprve dnes zaregistroval KK ČEZ do Curve (černá personal debit) a normálně s Curve zaplatil v Albertu (svačina za cca 35,-).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 31. 7. 2018 10:23

A jakou výhodu to má, vyjma toho, že s sebou nemusím tahat více karet?
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 7. 2018 10:52

Výhodu to má takovou, že fyzickou kartu má žena a já s ní mohu také platit … pak mě napadá že se dá vybrat bez poplatku a úročení z bankomatu, pracovat na výši obratu u Curve … Jinak to bylo spíše míněno jako poznámka-poopravení názoru, že ČEZ KK s Curve funguje jen v režimu GBiT.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 31. 7. 2018 11:15

Na můj dotaz, zda mohu čerpat 2 x 6.000 mi to potvrdili:

Ano je to skutečně tak, že pokud kartu využívají manželé u jednoho zák. číslo, tak se bonus sčítá na jedno OM.
ab84
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka