ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 1. 2020 08:42

Mě také nic nepřišlo, tak jsem tam volal a dokonce jsem se dovolal. Vysvětlili mi, že výpověď přijali a poslali mi ještě ten den o tom email (tak jako ostatním tady). Přečetli mi celé jeho znění.
Tak jsem po zavěšení koukl do spam koše a byl tam.
anonymni

Odeslat příspěvekod retron 31. 1. 2020 12:41

Včera jsem poslal výpověď na všechny tři výše uvedené maily a dnes přišlo potvrzení výpovědi z kreditnikarty@essox.cz , takže s ČEZem končím kompletně 29.2., nechávám si jen akcie. Předpokládám, že vratku za srpen započtou korektně s finální fakturou.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 17. 9. 2020 18:27

Přišla mně strašně výhodná nabídka od pohrobka ČEZ karty, nyní tedy Essox karty... Převod na účet od 5 do 50 tisíc za 0,99% na 36 měsíců... Chvíli na to nevěřícně zírám, přečtu to ještě jednou a hele, ono je to sice 0,99%, ale p.m. a ne p.a. ... Takže p.a. je to 11,88%, což už tak moc výhodné není, zvláště když píšou, že je to bez pojištění :-D.

Akorát se obávám, že se najdou jedinci, kteří si těch písmenek buď nevšimnou nebo netuší, co znamenají, a o ten převod si požádají :-(.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 17. 9. 2020 18:40

Však ESSOX patří pod Komerční banku, to jsou pěkní šizuňkové.
suram
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků