ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 11. 3. 2016 08:00

Blbost, používám výhradně Firefox a samoobsluha ČEZ online v něm funguje perfektně.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 11. 3. 2016 08:36

„ČEZ KARTA“, poskytne bonus ve výši odpovídající 2 % z obratu z POS transakcí
(transakce u obchodníka) a internetových transakcí provedených ČEZ KARTOU, přičemž tento bonus bude
zahrnut do vyúčtování dodávek elektřiny či plynu společností ČEZ Prodej, s.r.o., zákazníkovi.
Společnost ČEZ Prodej, s.r.o., je oprávněna tento příslib kdykoliv jednostranně upravit, zejména stanovit maximální
částku vypláceného bonusu, či zrušit, stejně tak uvedený bonus zákazníkovi neposkytnout v případě, že by tento
byl získán v rozporu s účelem tohoto bonusu nebo byl získán jednáním zákazníka, které je v rozporu s dobrými
mravy. O takovéto skutečnosti společnost ČEZ Prodej, s.r.o., zákazníka informuje.
Podrobnější informace o možnosti získání a uplatnění bonusu stanovují „Podmínky pro získání bonusu
za používání ČEZ KARTY“ společnosti ČEZ Prodej, s.r.o., (dále jen „Pravidla“).
= kdo bude mít velkej bonus_dostane velký kulový....
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 11. 3. 2016 08:40

slavo963 píše:Tak komu ČEZ prvnímu zadotuje elektřinu?


Nějakému svému zákazníkovi, který platí nejméně o 200 Kč/MWh více na silovce než by musel. Takže vzhůru do utrácení. Já bych tomu spíš řekl sleva než dotace.

Nezaznělo tu, že karty spravuje Essox.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 3. 2016 08:48

Clovek bude cely rok schranovat bonusy na karte a pak se pred rocnim vyuctovanim dozvi od CEZu informaci, ze mu byl bonus zrusen, protoze byl ziskan v rozporu s dobrymi mravy. A to je siroky pojem, na ktery se da napasovat kdeco. Jako kdybych mel dodavatele CEZ, tak to zkusim, ale jenom kvuli tomu dodavatele menit nebudu. Leda az to nejaky odvazlivec vyzkousi a po roce poreferuje.
:hm
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 3. 2016 09:02

Vzhledem k tomu, že se zálohy i doplatky u ČEZu nechají platit kartou, tak mám ta 2% tak jako tak...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 11. 3. 2016 10:33

Tomáš Marný píše:S Firefoxem je radost pracovat...

Majitel serveru cezonline.cez.cz nakonfiguroval své webové stránky nesprávně. Abychom chránili vaše informace před odcizením, Firefox se k této webové stránce nepřipojil.

V Chrome to jde normálně.
Mně to s FF funguje.

Jinak to je celkem zajímavá karta. Hlavně, že vrací 2%, to bude za chvíli vzácnost.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 11. 3. 2016 10:56

K čemu ti to bude když ti po roce bonus neuznaj?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 11. 3. 2016 11:13

K ničemu, asi stejně jako tato tvoje spekulace...
Pokud tu kartu bude používat normálně na placení běžných nákupů, tak nemají přece důvod bonus neuznat. Pro dobírkáře to ale asi nebude...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 3. 2016 11:22

Jenže každý utrácí nějak jinak - pro někoho budou dělat i běžné měsiční náklady přes 30 tisíc, což u 4 členné rodiny problém být nemusí - když tou kartou platíš opardu všechno, včetně SIPO na poště (pokud ti vrátí 2 %, tak proč bys to nedělal - tak si tam prostě nacpeš většinu plateb a nyní se nějakej blbeček z Essoxu rozhodne, že bonus nepřizná, protože to je v "rozporu s dobrými mravy" - tak to fakt ne :pozor)... Taky bych to zkusil, ale takové podmínky jsou časovaná bomba.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 11:22

Tak nějak, až nebudou jiné 2% alternativy, bude na normální nákupy dobrá. (Pokud vydrží, což by mohla, protože něco jiného je sleva z vyúčtování, něco jiného přímá vratka.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod radecekh 11. 3. 2016 11:43

fremantle píše:Jenže každý utrácí nějak jinak - pro někoho budou dělat i běžné měsiční náklady přes 30 tisíc, což u 4 členné rodiny problém být nemusí - když tou kartou platíš opardu všechno, včetně SIPO na poště (pokud ti vrátí 2 %, tak proč bys to nedělal - tak si tam prostě nacpeš většinu plateb a nyní se nějakej blbeček z Essoxu rozhodne, že bonus nepřizná, protože to je v "rozporu s dobrými mravy" - tak to fakt ne :pozor)... Taky bych to zkusil, ale takové podmínky jsou časovaná bomba.

Rozpor s dobrými mravy je právní pojem a těžko ČEZ řekne, že mých 19 nákupů v minulém měšíci za celkových 32,5 tisíce bude s tímto pojmem v rozporu. Ale naprosto chápu, že jediná platba na poště ve výši 50 tisíc, opakující se s železnou pravidelností každý měsíc, se už do rozporu s dobrými mravy dostane.
Přijde mi to naprosto fér. Ostatně i v podmínkách Citi jsme měli něco podobného, tedy, že bonus může být odebrán, takže nic nového pod sluncem.
Proti Citi Life, kterou používám a používat asi do konce roku budu, mi přijde ta ČEZ karta ještě výhodnější, protože nemusím platit pětistovku ročního poplatku. Na druhou stranu, dokud nezmění podmínky u Life, tak zůstanu věrný a ČEZ povedu jen v patrnosti.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 11. 3. 2016 12:49

Toto mi nedá_nastíním moji hypotetickou situaci.....Místo Citi Live budu běžné nákupy (bez vylomenin typu dobírka) platit ČEZ kartou...ve výši cca 30 tis/měsíčně..a sleva z těchto nákupů mi zajistí 100% slevu na roční elektřinu...nemohlo by to být rovněž nemravné "nic" neplatit?
(instituce ČEZ a ESSOX mají jen z mých vlastních zkušeností reputaci pod bodem mrazu_cca 0 st. Kelvina :-l )
+ bych nadále platil zálohy Cetelemkou (-3%) a na elektřině bych ještě "vydělal" :--

Nějak mi riziko ztráty ročního bonusu_více než 7000,- přijde natolik reálné, že bych asi z těží sbíral odvahu (raděj snad i ruletu v kasinu_i na té se dá vydělat s větší jistotou)
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 3. 2016 13:01

Však právě, s takovými zaručeně "důvěryhodnými" partnery jako ČEZ + Essox je to slušné minové pole...

Třeba já v průběhu příštího roku plánuji relokovat prostředky uvolněné z vázaných vkladů, co mi končily nyní v Q1/2016 a zatím je mám na spořicím účtu do stavebka (jelikož stejně předpokládám, že úročení ještě klesne), ale nechci je tam dávat najednou, ale jistě to bude nad 10 tisícovek měsíčně, možná i 20, přesně jsem si to zatím nerozpočítával, kolik a do kdy, aby to vyšlo nějak co nejefektivněji... tak si na to prostě nastavím SIPO a budu ho chodit platit kartou (která bude pro tento účel co nejvýhodnější) na poštu spolu s jinými položkami (přirozeně, pokud bude vycházet hrazení elektřiny jinou kartou výhodněji, taky bych to tak udělal), což dost možná bude i jen ta jediná platba za měsíc... ale dělat opičky kvůli tomu a platit tím každou ptákovinu za pár korun, aby to nevypadalo jako nedobré mravy fakt nemíním.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 13:35

Který stavebko jde platit přes SIPO?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 3. 2016 13:54

Určitě jde u Lišky a RSTS, pak tuším ještě Wüstenrot, naopak určitě neumí Buřinka a pravděpodobně asi MPSS (s tou jsem ale neměl nikdy nic dočinění, tak určitě nevím).
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků