ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SVitara 16. 1. 2019 18:22

drkarel píše:Já bych si to nechal od nich vysvětlit (proč mi chybí 120,-, když podle svých záznamů/výpisu mám nasbíráno 6000,-) a následně (po očekávané odpovědi) bych reklamoval to, co nebylo připsáno. Řekněme, že ten odečet si mohou obhájit, ale nepřipsání těch dalších bonusů ne - zjevná vada systému, navíc to bude nejspíš někde (v podmínkách) uvedeno, že strop za roční období je 6000, ty platby spadají do daného období a limit taky zjevně nebyl překročen.

Reklamaci jsem podal, po mesici zamitnuta, podal jsem stiznost na vyrizeni reklamace, po dalsim mesici zamitnuto, ze chybejici bonus 120 Kc mi podle podminek sluzby pripsat nemohou, ale ze chapou muj pohled na vec, tak abych nemel skodu, zaslali mi 200 Kc poukaz na nakup v Tesco.
8-)
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 1. 2019 21:31

Jestli nebude problém v tom, že ČEZ kartu dostaneš ještě před tím, než začneš dle smlouvy odebírat od nich elektřinu nebo plyn a oni pak začnou uplatňovat bonusy až za platby od počátku odběru, ale z předchozích plateb ti bonus nezaúčtují.

Mimochodem, má někdo na výpise zobrazen bonus větší než 6000 Kč? Převádí se pak částka nad 6000 Kč do dalšího období?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 16. 1. 2019 21:39

Já mám na výpisu bonus už přes 7 tisíc, ale je to tím, že mám na jedno odběrné místo navazané 2 kreditky (svojí + manželky)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 23:56

Taky vidím bonus větší než 6000, ale ze dvou kreditek (já a manželka).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 17. 1. 2019 02:47

čulibrk píše:Jestli nebude problém v tom, že ČEZ kartu dostaneš ještě před tím, než začneš dle smlouvy odebírat od nich elektřinu nebo plyn a oni pak začnou uplatňovat bonusy až za platby od počátku odběru, ale z předchozích plateb ti bonus nezaúčtují.

Mimochodem, má někdo na výpise zobrazen bonus větší než 6000 Kč? Převádí se pak částka nad 6000 Kč do dalšího období?

Problem je v tom, ze ty predchozi platby pocitaji do max bonusu, ale jako bonus je do vyuctovani elektriny nezapocitaji, a kdyz je max bonus 6000 Kc dosazen, tak nasledujici platby uz nepocitaji. Kdyz je jedna kreditka, tak se pocitani bonusu zastavi na hodnote 6000 Kc.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 17. 1. 2019 10:05

No, nevím, jak to funguje, já jsem se na podzim trochu rozjel a na posledním výpisu mám uvedeno:
Aktuální bonus je 8.351 Kč.
Výše Vašeho bonusu dosáhla max. limitu 6 000 Kč za 12 kalendářních měsíců od posledního výročí aktivace Vaší první kreditní karty.

Takže kartou neplatím a čekám, co se stane v květnu, až budu mít vyúčtování.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 17. 1. 2019 10:26

Ja jsem zas zacal platit, protoze kartu vydali v lednu a vyuctovani mam v listopadu.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 22. 1. 2019 15:05

noi2 píše:Už jde GBiT na ČEZ kartu

Tak se mi to podařilo jen na tu jednu platbu (cca 5k splátka twista) a na další platby už ne. Buď to byla chvilková anomálie, nebo to je tím, že se něčím ta platba liší od ostatních. Zbylé platby nejsou v celých korunách a původně byly v jiné měně...
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2019 16:19

Tak pro mne dnes novota. Celý úvěrový rámec lze utratit maximálně 1x týdně. Obnova limitu je prý vždy v pátek. Po telefonu obnovu lze jednorázově urychlit.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 23. 1. 2019 16:34

To ne, tam je tydenni transakcni limit 50000 Kc, at mas jakokoliv uverovy ramec, limit se obnovuje jeste k tomu myslim ve ctvrtek mozna v patek. Jednorazove lze na telefonickou zadost ten transakcni limit zvednout do vyse uveroveho ramce, pokud mas tedy uverovy ramec vyssi.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2019 22:17

Tak mi to řekla na lince, když jsem se ptal, proč nelze platit mojí kartou. Uvěrový rámec mám právě 50000 Kč.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SVitara 24. 1. 2019 05:54

Ja mam uverovy ramec 30000 a muzu tydne utratit 50000, postupne samozrejme, nebot prebit to vubec nejde.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sohun 27. 1. 2019 21:20

Ahoj, mam dotaz pro ty kdo maji cez kartu do ktere presne dne v mesick je splatnost bezurokova? Mam pozdeji vyplatu, do 20?

-- 27. 1. 2019 21:20 --

Ahoj, mam dotaz pro ty kdo maji cez kartu do ktere presne dne v mesick je splatnost bezurokova? Mam pozdeji vyplatu, do 20?
sohun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 27. 1. 2019 21:53

14. v mesici nezalezi pokud vyjde na den pracovniho klidu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sohun 28. 1. 2019 08:26

aha, skoda ze to neni 20
sohun
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků