ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ab84 29. 3. 2019 21:29

A co řešíte, teď vrací, v září už nemusí vracet žádná kreditka.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 21:44

No musime ted utracet vic a nahnat bonusy.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 3. 2019 07:02

ab84 píše:A co řešíte, teď vrací, v září už nemusí vracet žádná kreditka.


Tak vždycky je lepší být připraven dopředu, zvláště když tato KK je hlavní, kterou já i žena platíme běžné nákupy, takže minimálně musím vyřešit nějakou kartu pro ženu. Ale ano, bude záležet hlavně na situaci v září. (Na druhou stranu není moc důvod, proč by měly ty banky, které dnes dávají 1 %, to 1 % zrušit.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wetherek 30. 3. 2019 13:38

Manželce včera přišla nová karta (u staré ČEZky jí končí platnost), dopis datován 26.3.2019, platná do roku 2021.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2019 18:07

Já mám vyúčtování ČEZ v květnu, tak mě bude jen zajímat, jestli dál používat kartu nebo ne.
Tedy jestli mi bonus nasbíraný do 09/2019 vyplatí v 05/2020.
anonymni

Odeslat příspěvekod retron 30. 3. 2019 20:25

ano, dle infolinky vyplatí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 3. 2019 10:20

Prostě je přestali vydávat! Ostatní je spíše spekulace.. ale předpokládám, že je nechají dojet. Asi na zrušení mělo vliv i skončení KK E.ON. Každopádně trend není dobrý, KK s lepší vratkou postupně končí nebo omezují výhody.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 31. 3. 2019 13:00

Spekulace to není na infolince mi to řekli jako hotovou věc, bonusový program konci ke konci srpna, karta pokračuje dál bez bonusů, o nějaké kompenzaci se uvažuje.
Tak zatím skončili všechny podobné coobrandové programy Kooperativa, ČP tankovací karta, E.ON, ČEZ, ČSA, BILLA, Alza bez vratky, Mallu taky moc dlouho nedávám atd.
Vydávající firmy tím chtějí nalákat zákaznický kmen a potom tipuji, že si kartu mnoho lidí nezřídí a nakonec to provozovat pro pár stovek klientů je jednak drahé (musí platit vydavateli, něco to stojí je samotné) a druhak nezajímavé z hlediska počtu klientů, kteří dost často nejsou cílová skupina uživatelů kreditních karet. A když to neprotlačil ani moloch typu ČEZ s takovou zákaznickou základnou a mediální masírkou a přímým oslovováním klientů, tak už asi nikdo. Další věc je, že ČEZ musí šetřit, tak to radši zaříznul anebo se jak to také vypadá rozešel s ESSOXem.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 31. 3. 2019 14:35

Mne by v téhle situaci zajímala spíše jiná věc. Vyúčtování mám až ke konci ledna 2020 (tj. dost nešťastné). Co se stane v případě, že bych od 1.9. přešel k jinému dodavateli - připíší bonus do mimořádného vyúčtování nebo ne?
Pokud tomu dobře rozumím ( v podmínkách se mluví o ročním vyúčtování):
- k 1.9. ne - není to roční vyúčtování
- k 31.1.2020 - snad ano - bude to výročí (ale nebudou vrčet?)
- k 28.2.2020 -určitě OK, ale je to za zbytečně dlouho
Přiznám se, že infolince v tomhle směru věřím stejně jako "komukoli na fóru" a celkem předem počítám s nutností reklamace. A pro mne samozřejmě odchod - čím dříve, tím lépe - s ČEZ kartou to bylo OK, ale bez ní je to ztráta okolo 12%.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 31. 3. 2019 17:07

No vzhledem k tomu, ze vsichni meni ceniky kolem prelomu roku, je stejne vyhodnejsi menit dodavatele na jare.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2019 17:56

Společnost ČEZ Prodej, a. s.(*) k 1. 9. 2019 včetně ruší svůj příslib poskytnutí bonusu za užití produktu kreditní karty „ČEZ KARTA“ ve výši odpovídající 2 % z obratu všech POS transakcí (transakce u obchodníka) a internetových transakcí, jimiž došlo k platbě ceny za zboží nebo službu, provedených ČEZ KARTOU. Pro zákazníky s obnovou kreditní karty v měsíci červenec 2019 (tzn. s platností kreditní karty do 31. 7. 2019, 07/19) se příslib bonusu ruší k 1. 8. 2019 včetně.
https://www.essox.cz/cez-karta
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2019 11:47

A teď raď babo, co místo ČEZ karty? mKreditku eshop s 2% na online a pak libovolnou jinou s 1% na ostatní platby?
anonymni

Odeslat příspěvekod MiASX 18. 4. 2019 13:34

Jak stihnout rychle ziskat max bonusy 6000? Napada me zas jen ta sazkova kancelar, ze me uz je gambler, jeste ze stale vyhravam.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 18. 4. 2019 14:20

pokud se spokojis 1,6% misto dvou tak jeste transferwise - bohuzel nabiti kartou je zpoplatneno 0,4%
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 18. 4. 2019 16:46

To nemam a zakladat to nebudu. Ale dik za tip.
MiASX
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků