ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 24. 4. 2019 11:59

Sleva 40 haléřů na litr PHM u Eurooil při platbě ČEZ kartou od ESSOXu.
https://www.ceproas.cz/eurooil/slevove-programy-partneru
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 4. 2019 15:34

sleva 0,40 Kč + 2 % zpět - to je pěkný, :tleskani
škoda, že ty procenta brzy končí..
pozn.: při odběru nad 300 Kč
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 4. 2019 16:46

Tak benzín málokdy beru pod 300,-. Za 300,- (což je řekněme 10 litrů, tj. 100 km s rezervou) beru třeba "nouzově" u nějaké drahé pumpy, když vím, že bych k levnější nedojel. :) Nj, problém je, že ty halíře to nespasej, furt beru levněji a ta 2 % jsou i jinde. Ale suram díky za informaci.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 4. 2019 10:21

mám fakturační obd. k 17. 5. 2019,
do vyúčtování (vratek) budou tedy zahrnuty pouze platby, které se zaúčtují do konce dubna?
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 4. 2019 10:34

ano, z posledního výpisu před fakturačním obdobím
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 29. 4. 2019 10:41

urcite?
Ja mel za to, ze tam je jeste mesic zpozdeni, t.j. odmena z plateb do konce brezna je vycislena ve vypisu za duben - a tato castka je pak zapoctena ve vyuctovani energie v kvetnu.
platby zauctovane v dubnu a vratky z nich pak sly az do dalsiho fakturacniho obdobi CEZu.

Alespon loni jsem to tak mel...
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 4. 2019 10:48

jo je to tak, špatně jsem se vyjádřil, započten je bonus z posledního výpisu před vyúčtováním, tam jsou ovšem vratky z předešlého měsíce
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 29. 4. 2019 16:00

Myslíte, že ČEZ vyplatí v srpnu 2019 odměny, když bude mít na stole výpovědi k 1.9.2019 (3 měsíční výpovědní lhůta)?
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 29. 4. 2019 16:05

Já o výpovědi nic nevim, o tříměsíční už vůbec ne.
Stále to beru tak, ze za srpen ještě bonus bude, ale zatím není dostatek informací.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 4. 2019 16:20

asi myslí výpověď dodávky energie, radši počkám a výpověď dám až ke konce září po vyúčtování, ceny na další rok jsou známi stejně až nejdříve v říjnu spíš v listopadu
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 4. 2019 16:45

Mám fix, takže ceny známy jsou..
Když v září kartu vypovím, ale u ČEZu zůstávám, tak vratka ve vyúčtování v r. 2020 bude, nebo je nenávratně pryč? ? Mám raději nechat ležet v šuplíku?
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 4. 2019 17:08

Tak to bych neriskoval, mam take fixovane ceny, rocni vyuctovani az v listopadu, a rozhodne nebudu kartu vypovidat, dokud nebude preplatek s vratkou u me na uctu. Pri minulem vyuctovani jsem musel resit i reklamaci, ze mi zapocitali o 120 Kc mensi vratku a urcite bych nemel po vypovedi karty pri reklamaci tak jistou pozici. Ta karta muze jeste par mesicu lezet v supliku, nic to nezere.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 29. 4. 2019 18:00

Měl jsem na mysli výpověď smlouvy na elektřinu, jak někdo správně podotkl, omlouvám se za nepřesnou formulaci :) ČEZ je jinak drahej, tak se mi ho nechce mít déle, než musím :)
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 4. 2019 21:26

Ja bych s vypovedi pockal.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 4. 2019 23:38

Mám dilema, jestli kartu ještě používat před koncem bonusů... Vyúčtování mám začátkem září, do toho budou zahrnuty bonusy do konce července, a teď je otázka, jestli mně do konečného vyúčtování (protože ČEZu samozřejmě okamžitě po vyúčtování udělám Pápá) zahrnou i bonusy od onoho konce července do doby, než bonusy skončí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka