ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 9. 10. 2019 15:37

Tedy nejdřív kolem 31.12. samoodečet a po novém roce zavolat a požádat o mimořádné vyúčtování?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 10. 2019 17:32

nnnokiaE52 píše:Volal jsem na ČEZ linku při zadání samoodečtu 31.12. lze požádat telefonicky o mimořádné vyúčtování.
Jestli tam bude započítán i bonus, to jsem se nedozvěděl. Ale určitě to 31.12. udělám.
Je to bez poplatku?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 10. 2019 20:27

"Je to bez poplatku?" To mně ho teda vyndej... Nemohlo by se tohle fórum přejmenovat na "Jak ušetřit halíře. co dělaj talíře" :-P ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 9. 10. 2019 23:27

Podle infolinky je to bez poplatku a mělo by se dát vědět už toho 31.12., ale to nevím jistě. Před koncem roku si tam pro jistotu ještě zavolám.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 8. 11. 2019 11:23

Má někdo "na vlastní kůži" vyzkoušeno, že výpověď elektřiny bonusy nesebere? Původně jsem chtěl počkat na řádné vyúčtování do února a potom dát výpověď. Ale to zdražení od nového roku mne vede k úvaze vypovědět pro nesouhlas ke konci roku.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 8. 11. 2019 11:47

Tak to bych byl hodne opatrny tedy, tady se psalo jen o vypovedi kreditky, ze to bonusy udajne nesebere.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filas81 8. 11. 2019 11:50

libol píše:Má někdo "na vlastní kůži" vyzkoušeno, že výpověď elektřiny bonusy nesebere? Původně jsem chtěl počkat na řádné vyúčtování do února a potom dát výpověď. Ale to zdražení od nového roku mne vede k úvaze vypovědět pro nesouhlas ke konci roku.

Já sem taky vypověděl /teda nemám kartu/, uzavřel jsem novou smlouvu s jiným dodavatelem a hnedle volala retence ČEZ a dali cenu o třetinu nižší, takže já bych se výpovědi nebál - ale samozřejmě bude směroplatný až napíše někdo kdo vypověděl z ČEZ kartou...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 8. 11. 2019 11:56

Dobra finta s retenci, take to tak udelam, tzn. asi abych vypovídal sám a nenechal to na novém dodavateli s plnou moci, ted mam ale u CEZu na tri roky zafixovanou nizkou cenu, takze zatim se me zdrazovani netyka.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam.mis 8. 11. 2019 12:05

libol píše:Má někdo "na vlastní kůži" vyzkoušeno, že výpověď elektřiny bonusy nesebere? Původně jsem chtěl počkat na řádné vyúčtování do února a potom dát výpověď. Ale to zdražení od nového roku mne vede k úvaze vypovědět pro nesouhlas ke konci roku.

Já toto budu mít vyzkoušeno po 30/11, kdy mi končí výpovědní lhůta. Končil jsem přes plnou moc u nového dodavatele.
Adam.mis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 8. 11. 2019 12:30

Adam.mis: tak pokud si vzpomeneš, budu rád - já bych vypovídal až v rámci nesouhlasu s cenou, takže mám čas do půlky prosince. Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 8. 11. 2019 12:43

e-ossobne píše:Dobra finta s retenci, take to tak udelam, tzn. asi abych vypovídal sám a nenechal to na novém dodavateli s plnou moci, ted mam ale u CEZu na tri roky zafixovanou nizkou cenu, takze zatim se me zdrazovani netyka.

no dal jsem plnou moc Fosfě, takže se to může nechat i na novém dodavateli myslím.
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod Muf1 8. 11. 2019 12:54

Vypovedel jsem smlouvu s CEZem, potom jsem vypovedel CEZkartu, bonus mne normalne vyplatili pri zaverecnem vyuctovani. Zadny problem
Muf1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e-ossobne 8. 11. 2019 12:57

Dik za info.
e-ossobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noi2 8. 11. 2019 13:27

Taky vám nepřišel výpis za říjen když jste kartu nepoužívali?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 11. 2019 13:55

výpis vždy chodil jen v případě čerpání
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka