letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 10. 2019 21:06

Charkov - vstup přes Lounge key se podepisoval.
výhoda - salonek je pouze sklem oddělený od gate a na ně (obě) vidět že salónku, takže je možné tam být do poslední chvíle

Nabídka jídla bídná - balené sendviče a salát, sýrový a sýrosalámový talíř (balený). Alkohol jen víno a pivo (Corona), džus jen v 0,2 l tetrapack (1 druh), jiné nealko jen káva, čaj, coca cola, Fanta a Příště.

Na zahnání hladu stačí, ale ve městě se do stovky královsky najíte a security vás více než 2,5 hodiny před odletem stejně nepustí, takže jen v případě, že by měl vstup propadnout
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2019 10:10

Petrohrad - kromě Business Lounge a Aeroflotu je na mezinárodním terminálu i salonek MasterCard, kam nás pustili na MC World Elite a stačila jim dokonce jen jedna (tj. lze mít minimálně jednoho hosta). Je zde i sprcha. Teplé jídlo pouze polévka (ale vynikající rajská), jinak studené, ale velký výběr - různé saláty.
Přílohy
IMG_20191110_1302366.jpg
IMG_20191110_1302465.jpg
IMG_20191110_1303054.jpg
IMG_20191110_1335406.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 11. 11. 2019 16:03

OFFTOPIC:
to Blackberry nefoti moc dobre, skoda, :(, chtel jsem si precist cedulky
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2019 16:27

To je spíše rukama :(. Vše studené, různé saláty s masem i bez. Teplá pouze polévka.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrmegac 18. 11. 2019 18:43

V Praze vstup do MC s kartou CS Gold zdarma. Před 3 týdny. I když píšou vstup 450Kč a pak PLS vrátí 350Kč, nikdo mi nic nestáhnul. Bohužel CS už Gold nemá v nabídce takže jakmile doběhne asi jedině KK World.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 22. 11. 2019 11:49

s MC World Elite od ČSOB let Schengen (T2) se asi nedá jít do salonku MC (T1), že?
Mimochodem, dá se bez problémů parkovat v Tuchoměřicích v Outletu?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 11. 2019 12:43

Do salonku tě pustí, jim je to jedno, můžeš tam jít i s letenkou v rámci schengenu. Problém je, že tě nepustí celníci.
Než to skenovali, šel jsem několikrát s falešnou letenkou, ale do té doby, co to celníci skenují, jsem to nezkoušel :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 22. 11. 2019 12:54

Dá se v poho parkovat na OC Šestka
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 23. 11. 2019 18:53

Ví někdo jak to je letos přesně (tj. má i ověřeno) se 4 vstupy zdarma u ČSOB Premium, když se změnil program z Priority Pass na Lounge Key??? . Byl jsem 2x ještě na Priority Pass, pak 1x na Lounge key... Po přihlášení to ukazuje jen 1 využitý vstup (ty dva priority vstupy to neukazuje) . Nevím, jestli je tedy banka nějak eviduje zvlášť, nebo prostě se změnou programu dali zase všem 4 vstupy zdarma? Mám ještě tři nebo jeden vstup?
Potřeboval bych je teď min. tři, ale ten placený má ČSOB dost drahý, tak to nechci riskovat a zkoušet naslepo...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 23. 11. 2019 18:55

VVNP píše:Zrovna včera jsem v tom salónku v Istanbulu byl (IGA Lounge). Vzali si mou MC Premium kartu, podepsal jsem jim terminál a vydali mi potvrzení o využití 3 vstupů (bral jsem 2 hosty) z LoungeKey. Na potvrzení je i mé jméno a neúplné číslo karty.

Jaký je ten salonek? Stojí za návštěvu?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 23. 11. 2019 20:38

kde v loungekey nebo IB vydis ty vyuzity vstupy?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 24. 11. 2019 03:24

V lounge key na webu
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 11. 2019 08:34

LK mi ukazuje, že to najdu v IB a v IB ČS to nikde nevidím, nějaká rada?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alouard 24. 11. 2019 10:38

Využité vstupy vidím v aplikaci LK na tel. (mám tam registrovanou kartu od Erste).
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod doonio 24. 11. 2019 11:17

Markil píše:Ví někdo jak to je letos přesně (tj. má i ověřeno) se 4 vstupy zdarma u ČSOB Premium, když se změnil program z Priority Pass na Lounge Key??? . Byl jsem 2x ještě na Priority Pass, pak 1x na Lounge key... Po přihlášení to ukazuje jen 1 využitý vstup (ty dva priority vstupy to neukazuje) . Nevím, jestli je tedy banka nějak eviduje zvlášť, nebo prostě se změnou programu dali zase všem 4 vstupy zdarma? Mám ještě tři nebo jeden vstup?
Potřeboval bych je teď min. tři, ale ten placený má ČSOB dost drahý, tak to nechci riskovat a zkoušet naslepo...


Už jsme to tu řešili pár týdnu nazpět. To co jsi mě po staru na PP se do nového limitu nezapočítává...Já byl taky v průběhu roku 3x v salóncích na PP. Po obnově a přesuni na LoungeKey jsem měl zpět 4 vstupy do kocne roku 2019. A od Ledna/20 už běží zase nanovo. PP stupy myslím že banka nějak registrovala interně, ale na Lounge KEy, pokud se zaregistruješ a zadáš číslo kreditky, ti vyjede seznam všech vstupů. Ale myslím že se musíš registrovat přes speciální link vytvořen pro ČSOB: https://www.loungekey.com/csobpremium

Já byl v salónku na LK naposledy před měsícem, oni ti ten vstup napřed dají do blokací, ale pak to samo zmizí, nic mi nestrhli.
doonio
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků