letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod deeaem 8. 12. 2022 10:02

Zdravím,
trochu se zpožděním přidám svoji zkušenost, třeba někomu pomůže.
V červnu jsme letěli z Vídně z Gate D, ale v pohodě jsme 3 dospělí a jedno dítě prošli bezpečnostní kontrolou na T3, šli do salonku SKY Lounge na 1x neomezený vstup na kreditku ČSOB World Elite a 2 LoungeKey vstupy získané na tuto kartu pro 2 dospělé hosty, dítě zdarma (3,5 roku).
Následně jsme asi po 4 hodinách (zpoždění letu) sešli schody přímo k letištní ploše a do 5 minut nás nabral letištní shuttle a odvezl na terminál, který jsme potřebovali, tam jsme teprve prošli pasovkou.

Rád bych to tak udělal i příště, takže budu rád, pokud někdo potvrdíte, zda se to již změnilo nebo ne (zejména vstupy na ČSOB World Elite a Lounge Key, že se dá pohodlně dostat ze SKY Lounge na kterýkoli terminál je zřejmé).

Díky
deeaem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tulum 16. 12. 2022 14:17

Chtěl bych se zeptat, zda je možné navštvít MC salonek na terminálu 1 na letišti Václava Havla v případě, že odlet je z terminálu 2. Zda nás pustí (s letenkou/boarding passem) přes pasovku či nikoliv.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 16. 12. 2022 14:39

Ne
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2022 15:36

Opravdu ne. Vyzkoušeno.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 22. 12. 2022 18:45

Předevčírem se mi podařilo registrovat do LoungeKey appky ČSOB premium kartu. Dokonce to ukazuje počet zbývajících návštěv a cenu vstupu nad limit. V říjnu to ještě vůbec nešlo...
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 12. 2022 23:50

Ne, nejde to. Pořád ta nesmyslná hláška:
Please enter a valid payment card number associated with LoungeKey

Zkouším to na webu, možná aplikace?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 23. 12. 2022 02:19

V aplikaci. Založil jsem v ní nový účet a přidal World Elite kartu.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 12. 2022 02:37

To vypadá lépe, ovšem chce to naúčtovat 1 dolar a aktuálně tam nemám žádné peníze. Musím počkat.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 12. 2022 09:47

Tak potvrzuji, v aplikaci to jde, na webu nikoliv. Ovšem digitální karta v aplikaci stále není, takže je potřeba v salonku ukazovat plast
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod doonio 23. 12. 2022 11:54

Tak mě to zase šlo na webu, musel jsem založit nový účet..ale vše funguje a odečtené vstupy taky sedí..
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 25. 12. 2022 10:31

Tiez som skusil pridat CSOB MC WE - na webe neslo - po potvrdeni 1$ platby v MC 3D secure mi napisal web, ze nastala chyba pri realizacii platby.
V appke fungovalo, hned ukazuje aktualny pocet vstupov, ale digitalna karta chyba.
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 12. 2022 22:55

U mně přesně stejně jako Mirec Vrabec.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 6. 1. 2023 14:43

Tak slíbená zkušenost ze SKY Lounge salonku ve Vídni z konce prosince (dvě návštěvy pri příletu a odletu).

Na recepci česky mluvící slečna. Vstup přes kreditní kartu ČSOB World Elite a RB prémium neomezeně s tím, že bez problémů na dítě akceptovali kartu vydanou na dospělého (měli jsme tři karty).

Současně s námi tam někdo jiný řešil vstup přes LK a bez problémů přes LK vpuštěn. Čas v salónku striktně hlídaný není, strávili jsme tam přes šest hodin na jednu návštěvu a cca hoďku při druhé.

Jídla a pití dostatečně, vše rychle doplňováno a salónek je dostatečně velký, takže by nemělo hrozit že bude plná kapacita. Výborné veltlinské zelené a pivko rovněž nemají špatné. Pro ilustraci přikládám pár fotek:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 7. 1. 2023 13:00

Já byl ve SKY Lounge salonku ve Vídni teď v pondělí, na recepci byla Slovenka a když viděla moji ČSOB World Elite hned na mě spustila slovensky, a ostatně Češi a Slováci jsou tam evidentně jako doma, při mé návštěvě nás tam Čechoslováků byla nejméně polovina celého osazenstva.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jujec 10. 2. 2023 13:49

Mám prosbu - nemáte někdo zkušenost se salónkem YotelAir Paris Charles de Gaulle, Terminal 2E? Na webu mají informaci "Maximum 3 hour stay - Children under 2 years are admitted free - A €10 credit allowance per person per visit recorded will be issued for purchase of light refreshments, snacks, soft and alcoholic drinks at the lounge (limited to beer and wine). Credit is not issued to children under 2 years - Smart casual dress at all times - Separate smoking room available."
Přemýšlím, jestli má vůbec cenu tam chodit, jestli se za těch 10 euro dá vůbec najíst.
jujec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků