letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tom brava 22. 8. 2020 07:41

Jako akcionář erste costsaving adekvátní době s povděkem kvituji. A nevím, proč se čílíš - když asketický život, tak se vším všudy. :D
Naposledy upravil tom brava dne 22. 8. 2020 09:33, celkově upraveno 2
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 22. 8. 2020 08:44

Zase na druhou stranu trochu pochopení mám vzhledem k situaci. Kolik těch cestujících je oproti normálu? Pak to všechno vyhazovat taky není úplně řešení. Prostě smutná doba pro cestování se vším všudy.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 22. 8. 2020 09:33

V BKK před dvěma měsíci sice úplně prázdný letiště, ale salónek v pořádku, jako obvykle.

Erste by si měla uvědomit, že takováhle bída za 30 dolarový vchod je čistá zlodějna.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 8. 2020 10:34

Mozna udelali audit a chodi jim tam hlavne lidi "zdarma" z erste premier, tak upravili menu na "zdarma"

Ale spise to souvisi s corona krizi a nemoznost bufetove samoobsluhy a mit tam cisnika na servirovani se neoplati kdyz je platicich lidi mene
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 22. 8. 2020 14:18

Což odpovídá. Stejně jako když se srovnává úroveň ČSA a v podstatě libovolných asijských aerolinek...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 8. 2020 17:00

To bezdomovci dostanou u Armády spásy lepší menu.:-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tx999 22. 8. 2020 17:33

xls píše:V BKK před dvěma měsíci sice úplně prázdný letiště, ale salónek v pořádku, jako obvykle.

Erste by si měla uvědomit, že takováhle bída za 30 dolarový vchod je čistá zlodějna.

Tak porad je ten salonek alespon otevreny. Pred mesicem jak BRU, tak LIS byly zavrene.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 8. 2020 18:18

PatrikChrz píše:Jo, aktuální občerstvení na Ruzyni je hrůza - salonek Erste před 2 týdny

tos mel aspon polevku a juice...za me 3.8. tam nebylo ani to :/
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 8. 2020 18:19

Ta polévka byla opravdu dobrá, jsem si přidal :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 8. 2020 18:24

a pak ma zustat na ostatni ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2021 14:59

Minulý týden zkušenost se salonkem v Marsa Alam. "Lákají" a kasírují už před první kontrolou a vědí proč. Salonek naprostá bída, nejhorší, co jsem zatím viděl.
Vlastně dva. První je za první kontrolou, před odbavením zavazadel, "obývák" o cca 40 metrech čtverečních kde bylo 20 lidí, poslední dvě plechovky coly a pár baget.

Další je za odbavením zavazadel - tam byl už jen kolega - větší, ale naprosto bez jakéhokoliv občerstvení.

Dost past na turisty, zkasírovat hned u dveří na letiště a pak - no, smůla, už jste "zaplatili".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 15. 4. 2021 15:09

Mně se líbil před týdnem Mastercard v Praze - když jsem tam přišel, byl jsem úplně sám. Pak se tam tak 20 lidí natáhlo, ale stejně pohoda.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod saabik 15. 4. 2021 16:07

V době nekovidové je MC salonek na Ruzyni zpravidla jak Václavák.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2021 16:55

Jo, když jsme ráno před 2 týdny odlétali, přišli jsme do salonku první, ale velmi rychle se zaplnil na cca 80 % kapacity
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 15. 4. 2021 17:44

Proto raději chodím do salonku RB na dvojce, i když třeba letím z jedničky.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků