letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 20. 1. 2020 13:19

celkem zajímavá možnost k využití:

https://www.cestujlevne.com/akcni-leten ... dragonpass
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 1. 2020 20:43

Díky, dobrá je ta diskuse pod článkem. Za 10 USD se někde na letišti najíst a napít, co hrdlo ráčí, není k zahození. Lepší než plnit nesmysly požadované Erste nebo teď Creditas, u nichž to pak nakonec vyjde dráž.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alouard 24. 1. 2020 14:48

Tohle mi teď přišlo z ČSOB:

Od 1. února 2020 Mastercard mění podmínky pro vstupy do svých letištních salónků v Praze, Vídni a Bratislavě. Nově budete mít bezplatné vstupy jako majitel Premium Karty (MC World Elite) jen Vy.


Doprovod nově za:

PRG T1: 300 Kč,
VIE: 23 EUR
BTS: 12 EUR
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 24. 1. 2020 15:01

Je zajímavé, že si dál jsou některé salónky v "šedé" zóně, že pouští na kartu bezplatně a nepočítá se to, např. MC salónek Moskva.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 24. 1. 2020 15:44

Asi holt budu muset zřídit účet i manželce, otázka je, jak to bude s dětmi - asi to samé...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 24. 1. 2020 15:51

Nějak tam není, zda lze na doprovod vyčerpat vstup, když na sebe jdu bez čerpání. Ve Vídni to doposud šlo, tak snad to zůstane.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod VVNP 24. 1. 2020 16:49

noi2> to mi připadá jako standardní chování a nepochybuju, že to tak půjde udělat
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 1. 2020 17:03

noi2 píše:Nějak tam není, zda lze na doprovod vyčerpat vstup, když na sebe jdu bez čerpání. Ve Vídni to doposud šlo, tak snad to zůstane.

v erste to uměli, tj. já jdu zdarma na erste kartu a doprovod odečetli jako 1 vstup z lounge key, takže snad by to mělo jít podobně i v mastercard
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod HankaDu 24. 1. 2020 17:28

HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chodovson 12. 2. 2020 18:28

Prosím ty co chodí v Praze do Mastercard salonku na T1. Kontrolují při vstupu i občanku, jestli sedí jméno se jménem na kreditce?
Neboli projde mi vstup, když mi kamarád, který neletí, půjčí jeho World Elite kreditku?
chodovson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 12. 2. 2020 18:31

Jmeno na letence s KK kontrolujou
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 12. 2. 2020 18:32

občanku ne, ale jméno na kartě musí sedět s letenkou
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 18. 2. 2020 09:43

Ma niekto cerstvu skusenost ako je to s doprovodom v salonikoch (schengen) vo Viedni pre MC World Elite karty od CSOB/CSAS? 1.2. mali byt zmeny, tak by ma zaujimalo aka je realita.
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 2. 2020 10:36

T2 v Praze - Mastercard nebo Erste? Oba vstupy zaplatím tak jako tak, u Erste údajně probíhá rekonstrukce..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 2. 2020 10:44

Mirec Vrabec píše:Ma niekto cerstvu skusenost ako je to s doprovodom v salonikoch (schengen) vo Viedni pre MC World Elite karty od CSOB/CSAS? 1.2. mali byt zmeny, tak by ma zaujimalo aka je realita.

Ta Vídeň by mě zajímala. Jaký je stav po 1.2. ?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků