letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 07Petr 18. 4. 2016 22:02

Tak jak už jsem psal ve vlákně o RB, tak platí
Držitelé prémiových karet MasterCard® (Platinum, World Elite) mají vstup do salonku MasterCard® Lounge zdarma. Držitelé prémiových karet MasterCard® World a Gold od 1. května 2016 hradí vstup ve výši 450 Kč. V případě registrace prémiové platební karty v programu Priceless Specials se klientovi vrátí na účet 350 Kč, finální částka bude tedy 100 Kč. (https://www.eliteprogram.cz/cz/mc-lounge/praha)

Až ze třetího emailu :roll: jsem se od info@eliteprogram.cz dozvěděl:
Dobrý den,
vstup zdarma do letištního salonku JET Lounge a SKY Lounge ve Vídni bude
nadále zdarma (i od 1.5.2016) pro držitelé prémiových karet MasterCard®
(Gold, Platinum, World, World Elite). Doprovod držitele prémiové karty hradí 23 Euro.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme.
S pozdravem a přáním pěkného věčera
MasterCard ELITE Program Team


-- 18. 4. 2016 22:11 --

Jinak letištní salonek Praha v neděli 10.4.2016:
3 druhy bagetek - sýrová, s tvrdým salámem, nebo s lososovou pomazánkou
3 druhy piv Budvar
džusy - pomerančový, grapefruit, hruška, jablko, multivitamín
víno - Vinum Velké Pavlovice, jakostní Chardonay, Cabernet Savignon
tvrdší - Ballantines, Beefeater
kávovar rozbitý - jen horká voda

Vstup zdarma ... KK ČS World.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 4. 2016 16:10

To nic moc to je jak pro socku od kontaku ta nabidka jidla :D
Kor pokud je to za to kilo :D Leda ze by dotycnej narval par baget do baglu, napil se poradne a dal venku kamosum :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 4. 2016 18:52

Tak treba ja bych pred odletem radeji moc nejedl. Leda az po priletu.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod libol 20. 4. 2016 19:07

Tak před odletem/po příletu mne salónky taky moc neoslovují, ale počítejte pánové i s přestupy - a tam už se mi to líbí (ale Praha a Vídeň nám v tom moc nepomůžou ;-))
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 4. 2016 21:07

Prave to je presne to, clovek nekde leti, super muze se pred odletem najist. Ze by bylo zle myslite? To ja ne, jelikoz v letadle stejne neco jite kdyz je to zdarma a nosej hromady jidla + piti + alkoholu :D To plati u dalkovych letu.
Kratsi lety, to zas clovek neji jelikoz nekde vyleze, leti na festak a nechce resit zachody ze jo :D

Spis jde voto, ze clovek byse najedl jeste tak a potom by uz nic nedostal do sebe v letadle.
Ve Vidni co pamatuju, tak byl treba prestup chvilku a to se spechalo pak uz jinde. Tudiz to by bylo tak leda na votocku tam neco vzit.
Z Prahy uz se taky dobu neletelo.
Po priletu treba do Prahy to zas clovek specha dom a pri odletu z Prahy to zas tam prijde a uz resi spis odlet a specha do letadla :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod eR99 20. 4. 2016 21:12

07Petr: Přibližně týden zpět jsem na fóru psal, že Vídeň zůstává zdarma (info z výpisu KK M&M Gold ...). Aspoň to ale máme potvrzeno také i od Elite.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 20. 4. 2016 22:52

Škoda jen, že v Praze to je na Terminálu 1 a ne i na Terminálu 2. Já teď byl 2x služebně v Srbsku, tak je to lepší čekat v salónku, kde je vše zdarma, než si tahat vše na pití a jídlo z domu. V Bělehradě platím KK Cetelem, kurz 1:4,55 RSD, a tak při ceně asi 500 RSD, je tam 1 litr 50 % Rakiji za 110,- Kč. Jenže celníci mi minule v Praze při návratu projeli celý kufr a možný je jen dovézt 1 litr. Ještě že jsem hodil druhý litr kolegovi:-(. V 05/2016 budu 5 hodin čekat na přestup na Vídeňském letišti, tak se KK MasterCard Word hodí. Jen ji u ČS 1.8.2016 zruším.

@eR99: Díky, já vím, že řešilo se to tady v tématu RB, ale myslím, že je lepší na letištní salónky mít jedno téma. Nakonec je na světě víc druhů salónků, než MasterCard.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 21. 4. 2016 04:47

Na to ti pořadím jeden trik. Počkej si na přílet spoje z eu destinace a hlavně! Sundej a zahoď pasek z kufru kde je jméno letiště odkud si přiletěl.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 4. 2016 04:49

Jo a v Německu by se dalo chodit do salonku Lufthansy patrně na zlatou MM od ucb, viděl jsem jí na dveřích v Drážďanech, Düsseldorfu i v Kolíně. 2014.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2016 05:25

07Petr píše:Škoda jen, že v Praze to je na Terminálu 1 a ne i na Terminálu 2. .

Pořiď si Erste Premier a můžeš neomezeně do Erste salonku :)

Podmínky jsou obrat 100 tisíc měsíčně na účtu (splníš systémem nalej-výlej) a 250 tisíc ročně na kartě (s tím ti za 203 až 206 Kč pomůže Česká pošta).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2016 05:25

07Petr píše:Škoda jen, že v Praze to je na Terminálu 1 a ne i na Terminálu 2. .

Pořiď si Erste Premier a můžeš neomezeně do Erste salonku :)

Podmínky jsou obrat 100 tisíc měsíčně na účtu (splníš systémem nalej-výlej) a 250 tisíc ročně na kartě (s tím ti za 203 až 206 Kč pomůže Česká pošta).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 21. 4. 2016 11:48

Super nápad založit téma pro letištní salonky. Ještě by to chtělo sem přesunout všechny příspěvky, které se o nich už napsaly :)

Jinak, minulý týden jsem byl na roadtripu ve Španělsku a po cestě tam i zpět jsem vyzkoušel salonky na T2:
1) PA 8.4. večer - Erste Premier
- k jídlu jen málo obložené chlebíčky, polévka (opět houbová, ta je tam skoro vždycky), chipsy apod. - prostě jako vždy v Erste salonku
- k pití opět obvyklý výběr vcelku slušných tvrdých alkoholů (ta černá absolutka mi přijde super)
2) NE 17.4. dopoledne - RB Premium Banking (v něm jsem byl poprvé)
- k jídlu chlebíčky, croissanty, chipsy. Chyběla polévka! :(
- překvapil mě rozsah alkoholických nápojů - mimo toho co je v MC a Erste navíc 3 druhy italských vermutů, Four Roses Bourbon, různé aperitivy apod. A navíc sekt (Bohemka) a pěkné skleničky na sekt.
- prostředí nesrovnatelné s MC salonkem a i o dost hezčí než Erste

Z mého pohledu je to parádní moct si před letem zajít do salonku, najíst se a trochu popít. V letech po EU už se jídlo ani pití stejně nedává, tak je to o to lepší.
Jen to člověk nesmí přehnat, když jsme loni letěli, tak nám kvůli preparty v salonku uletělo letadlo :D
Naposledy upravil Prologer dne 22. 4. 2016 09:39, celkově upraveno 1
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2016 12:13

Jaké jsou podmínky pro RB premium banking? Lze získat za obrat?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 21. 4. 2016 12:52

Nelze.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 21. 4. 2016 15:42

250 tisíc ročně na kartě (s tím ti za 203 až 206 Kč pomůže Česká pošta).
Patriku mohl by jsi mi to prosim trochu vysvetlit predpokladam ze tech 250 tisic je utrata zaplacena pres kartu rocne ale te poste nerozumim diky.
Tielk
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků