letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod VVNP 25. 12. 2017 19:04

Do RB na T2 stále 2osoby.
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zeim 11. 1. 2018 13:24

V PRG je to s Erste Premier tedy zdarma takto?
T2: Erste lounge: Pouze drzitel karty (asi nejde aby jeden sel na Visu a doprovod na MC?) + děti
T1: MC lounge: držitel + 4 osoby doprovod
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 11. 1. 2018 13:35

T2: Karta musi byt na jmeno navstevnika
stalo se mi to s manzelkou, zapomnela karty doma, musel jsem pouzit vstup z PP.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 1. 2018 13:42

na T2, erste premier, děti skutečně jen do 3 let? jak se píše na webu? Nebo i starší (11 a 9) v kombinaci 2 dospělí na 2 erste infinite karty (hlavní kreditka a dodatková) + děti? Má někdo zkušenost?
Díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 2. 2018 20:17

Plati debetka MC World Elite od Sporitelny na zdarma vstup do MasterCard Lounge na T1 v Praze?

Pri odletu z T1 lze vyuzit i Raiffeisenbank Lounge na T2, ktery je pred pasovou kontrolou...tam muzu vyuzit zlatou debetku od RB... Ktery salonek je lepsi?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Prologer 5. 2. 2018 20:28

V RB maji sekt, v MC zase polévku. Zbytek sortimentu i alkoholu bych řekl stejný.
RB pusobi luxusneji, MC ma zase vyhled na drahu.
Pokud letas malo casto, tak doporučuju zajit do obou. Me uz se oba dost okoukali, tak ted chodím spise do Menzies :-)
Vstup tu byl řešen uz mockrát, je tam 1+4, zdarma.
Jak plánuješ resit RB Gold po 1.4.? Neptal ses bankéře?
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 2. 2018 21:03

Diky, necetl jsem cele vlakno.
Budu mit asi jenom hodku casu, tak pujdu asi primo na T1.

Musim se priznat, ze aktualne moc nesleduji CZ banky, jake budou zmeny na RB Gold od 1.4. ? Mam od nich eKonto Comfort( ~ exCITI Premium)

-- 5. 2. 2018 21:30 --

Menzies? Co to je za salonek?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 2. 2018 12:38

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit.spinka 6. 2. 2018 23:02

jenda_s píše:na T2, erste premier, děti skutečně jen do 3 let? jak se píše na webu? Nebo i starší (11 a 9) v kombinaci 2 dospělí na 2 erste infinite karty (hlavní kreditka a dodatková) + děti? Má někdo zkušenost?
Díky

Zkušenosti zatím nemám. Produktová brožura EP tvrdí, že Vstup zdarma mají i Vaše děti do 12 let.

Děti do 3 let (viz třeba http://www.prg.aero/cs/sluzby-cestujici ... er-lounge/) zdarma znamená, že se nebudou platit (při vstupu za peníze) či strhávat z Priority Pass.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 6. 2018 11:19

Ma tu nekdo zkusenost se salonkem ze Skopje - Makedonie? :)
Budu tam prave v noci, takze nebudu mit jeste odbaveni, vedet gate... takze jestli je salonek pristupnej normalne? Mam Erste Priority kartu.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 6. 2018 00:48

Teoreticky bys to využít mohl - celníci by neměli dělat problém pustit tě přes Check-in třeba 6 hodin před odletem, pokud nepotřebuješ podporu tvojí letecké společnosti (poletíš jen s příručákem a uděláš si on-line odbavení a budeš mít palubní vstupenku), tak si jdi přes Check-in třeba o půlnoci.

Koukám, že salonek je otevřen 24 hodin denně, jen pozor na to, že zpravidla je doba pobytu 3 hodiny (u některých salonků 4 hodiny, boužel tady to není napsáno). Můžeš tam být třeba 6 hodin, ale naúčtují ti 2 vstupy.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 6. 2018 11:51

Neporadite ktery ze 2 salonku v Palma de Mallorca je lepsi?
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 30. 6. 2018 12:14

údajně by měly být srovnatelné (řešil jsem minulé září), nakonec jsem vybral ten blíže našemu gatu, ale který to byl už si nepamatuju

nicméně bylo to večer, v nabídce i plnohodnotná teplá jídla, nealko i alko (bylo nás 5, nosili jsme si rovnou celé lahve jejich sektu)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod goropes 30. 6. 2018 18:44

jak je to na T1 se security? letíme v sobotu ráno TK do Istanbulu, chápu to dobře, že projdu pasovkou, pak salonek, a security je až před gatem? Kolik času je potřeba si nechat před odletem na konrtolu a boarding?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 30. 6. 2018 21:25

Jesli jedeš s koupákama, tak stačí chvíli před odletem. Oni budou hodinu a půl stát u gatu za security :D
paty07
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků