letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goropes 22. 2. 2020 09:34

Na JetLounge to přesně takto fungovalo i minulý rok.
Ale současně na Sky Lounge uznávali ještě v prosinci 2019 na Erste majitele + 4 hosty zdarma.
Přestože provozovatel obou salonků byl stejný, nastavení měli takto rozdílné.
Čili u Jetlounge vše při starém, zkoušel někdo nově Skylounge?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod uphoun 25. 2. 2020 10:21

Kamarad (s CSOB Premium) sel v sobotu do salonku MC na T1 a byl vpusten zdarma i s hostem. Udajne nic oficialniho, ale "CSOB se jako jedina banka jeste nedomluvila a furt jim to funguje". Pry jeste od CSOB nemaji pokyn.

Jak rikam, mam to od kamarada - zprostredkovane.
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod psovod78 29. 2. 2020 00:34

Mate nekdo zkusenost, jestli jde na ty nove placene hosty na T1 skrtnout vstup z LoungeKey?
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 2. 2020 08:04

Dříve to šlo, tak proč by nemělo jít nyní. Dokonce mi kamarád říkal, že posbíral MC karty z celé vesnice, když jel s kamarády na fotbal a celá výprava pak prošla do salónku. Ale bylo to ve Vídni a on je typ, co by vymámil z jalové krávy tele :).

Nicméně když má někdo dvě MC karty na svoje jméno, tak prý projde, když na jednu jde on a na druhou host :).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VVNP 29. 2. 2020 12:30

V úterý jsem byl na MC T1 s hostem a potvrzuji slova kamaráda, ČSOB to ještě nemá upravený a nebylo třeba za něj platit.
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 26. 6. 2020 06:42

Mám kartu na své jméno u Erste Premier a dále podnikatelskou kartu ČSOB Business (tam by měly být také vstupy v Praze zdarma). Mohu vzít hosta na podnikatelskou kartu, která není na moje jméno, abych za něj nemusel platit vstup z mé osobní karty na Lounge Key? Kontrolují jméno na kartě s jménem na letence?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 26. 6. 2020 12:58

Obvykle jméno kontrolují, alespoň v ČR asi vždy. V zahraničí je to jak kdy, jak kde.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kedar10 14. 7. 2020 19:18

Máte někdo zkušenost s využitím LoungeKey na cizí kartu? Případně rovnou Mastercard salónku (MC world elite)? Rád bych kartu půjčil dětem, takže příjmení totožné, ale jméno jiné. K LoungeKey jsem nikde nenašel podmínky, že se vztahuje pouze na majitele karty...
kedar10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 7. 2020 21:47

Mělo by být shodné obojí, jak křestní jméno a příjmení na palubní vstupence, tak na kartě.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 7. 2020 04:36

Oficiálně to možné není - mimo jiné podepisuješ na tabletu, že jsi opravdu využil, samozřejmě je tu pravděpodobnost nepozornosti :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 7. 2020 11:01

Lze do MC Lounge na T1 v Praze (s KK Style, Mall atd.) stále za 100,- (450 - 350)
nebo už je MC Pricelesss mrtvé zcela a těch 350,- nevrací?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 23. 7. 2020 13:32

Cashback obecně skončil 30.4.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 10. 8. 2020 11:46

Cerstve info z viedne SKY Lounge Schengen- isli sme 3ludia (vsetko na moje karty od CSAS+CSOB)- 1) MCWE CSOB=pohoda; 2)MCWE CSAS=pohoda; 3)Visa infinite CSAS (zaroven ju mam v mobile ako loungekey).
Chcel som aby mi vytlacili potvrdenie- povedali ze momentalne ho nevydavaju, takze ani netusim ci mozem brat hosti vramci MCWE alebo nie. Pri Visa Infinite len povedala, ze je to OK lebo karta je sucastou programu LK. Na stranke letiska v podmienkach vstupu do salonika je napisane, ze MC karty maju aj 1doprovod v cene a Visa premiove karty maju vstup zadarmo, ale netusim ako to je.
Prekvapilo ma, ze nechcela boarding pass a nikto z nas nic nepodpisoval. Zaujimalo by ma, ako by dokladovali vstup na tu Visa LK ak by som podal reklamaciu v CSAS. A dufam, ze tie MCWE isli naozaj ako MCWE a nie cez LK.
Co sa tyka saloniku- ranajky sunka, syr, ovocie, pecivo ako v kazdom VIE saloniku. Obedove menu bol chlieb s pomazankou a salat k tomu asi 30g puding. Salonik bol uz o 10 rano skoro plny, a obsluha nestihala doplnovat jedlo- 2 ludia si nalozili a potom 5min cakanie kym donesu dalsie jedlo. V porovnani s JET lounge to bol velmi slaby salonik. (Hodnotenie 3/10 len vdaka tomu, ze som mal vstup zadarmo)
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 8. 2020 23:08

Nevim jestli je to bezne,ale pred 14dny v Erste na T2 PRG, hodne chude obcerstveni, defakto jen "oblozena houska" nebo chipsy a z nealka postmix.
Sel jsem na LK s Csob (ve 4lidech) a nepamatuji si, ze bych neco podepisoval (na webu LK ten vstup zatim nevidim)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 8. 2020 01:57

Jo, aktuální občerstvení na Ruzyni je hrůza - salonek Erste před 2 týdny
Přílohy
IMG_20200811_1202425.jpg
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků