letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goropes 22. 2. 2020 10:34

Na JetLounge to přesně takto fungovalo i minulý rok.
Ale současně na Sky Lounge uznávali ještě v prosinci 2019 na Erste majitele + 4 hosty zdarma.
Přestože provozovatel obou salonků byl stejný, nastavení měli takto rozdílné.
Čili u Jetlounge vše při starém, zkoušel někdo nově Skylounge?
goropes
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 25. 2. 2020 11:21

Kamarad (s CSOB Premium) sel v sobotu do salonku MC na T1 a byl vpusten zdarma i s hostem. Udajne nic oficialniho, ale "CSOB se jako jedina banka jeste nedomluvila a furt jim to funguje". Pry jeste od CSOB nemaji pokyn.

Jak rikam, mam to od kamarada - zprostredkovane.
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod psovod78 29. 2. 2020 01:34

Mate nekdo zkusenost, jestli jde na ty nove placene hosty na T1 skrtnout vstup z LoungeKey?
psovod78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 2. 2020 09:04

Dříve to šlo, tak proč by nemělo jít nyní. Dokonce mi kamarád říkal, že posbíral MC karty z celé vesnice, když jel s kamarády na fotbal a celá výprava pak prošla do salónku. Ale bylo to ve Vídni a on je typ, co by vymámil z jalové krávy tele :).

Nicméně když má někdo dvě MC karty na svoje jméno, tak prý projde, když na jednu jde on a na druhou host :).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod VVNP 29. 2. 2020 13:30

V úterý jsem byl na MC T1 s hostem a potvrzuji slova kamaráda, ČSOB to ještě nemá upravený a nebylo třeba za něj platit.
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod CZ4R 26. 6. 2020 07:42

Mám kartu na své jméno u Erste Premier a dále podnikatelskou kartu ČSOB Business (tam by měly být také vstupy v Praze zdarma). Mohu vzít hosta na podnikatelskou kartu, která není na moje jméno, abych za něj nemusel platit vstup z mé osobní karty na Lounge Key? Kontrolují jméno na kartě s jménem na letence?
CZ4R
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 26. 6. 2020 13:58

Obvykle jméno kontrolují, alespoň v ČR asi vždy. V zahraničí je to jak kdy, jak kde.
Prologer
Diskutér

Předchozí stránka