letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 2. 2017 10:48

Před měsícem jsem tam byl se svým bratrem. Vůbec žádný problém, zeptal jsem se, jestli bratr je člen rodiny, kterého můžu vzít zdarma sebou do salonku, bylo mi to potvrzeno, musel se jen zapsat a uvést své telefonní číslo (to fakt nevím proč, kvůli nějaké nabídce??).
A bylo to.

V prosinci s dcerou (15 let), také naprosto hladce a bez problémů.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 24. 2. 2017 18:17

,,, jen aby nedošlo k tomu: "Vstup pro doprovod klientů je umožněn po vyplnění vstupního poukazu za poplatek 720,- Kč, který bude stržený z platební karty klienta." 8-)
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 2. 2017 22:36

Ne, opravdu ne, je to fakt zadarmo :D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 2. 2017 17:16

Tak já tu neteř ověřím tento týden a dám vědět, jestli ji můžu mít jako hosta nebo ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 28. 2. 2017 18:01

Tak se prosím zeptej, jestli mohu vzít (zdarma) oba rodiče :-)
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 2. 2017 18:15

Neboli zjistím, jestli neteř je člen rodiny a kolik členů rodiny můžu vzít zdarma jako hosty.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 3. 2017 17:22

Takže ověřeno - neteř je OK, oba rodiče jsou taky OK.

Ale nemůžu vyloučit, že ta neteř by nemusela projít pokaždé. Tentokrát ale bez problémů. Ty dva rodiče jsou naprosto v souladu s podmínkami, takže tam je to na 100%.
Nicméně pracovnice na recepci zmiňovaly, že Erste může rozhodnout a bude to jinak - třeba vůbec žádný host. Nicméně aktuální podmínky opravdu dovolují dva hosty (pochopitelně pouze členy rodiny).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 3. 3. 2017 17:58

Ď.

Ušetřím Priority pass... :lol:
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 3. 2017 20:00

Takze tam muzu vzit 4x sebe na Priority Pass, kamose nejspis ne, leda ze bych uvedl ze je teda pribuznej a zije v rodine? :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 3. 2017 16:30

Včera vyzkoušeno, že do MC salonku lze jít po přiletu s "proletělou" letenkou :).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 3. 2017 12:16

ripper6 píše:Takze tam muzu vzit 4x sebe na Priority Pass, kamose nejspis ne, leda ze bych uvedl ze je teda pribuznej a zije v rodine? :)

Ono se to příbuzenství asi nijak nekontroluje... Stačí to prohlásit.

-- 10. 3. 2017 12:16 --

PatrikChrz píše:Včera vyzkoušeno, že do MC salonku lze jít po přiletu s "proletělou" letenkou :).

Na T1 bez problémů. Na T2 nelze na kartu Erste. Na Priority Pass samozřejmě ano.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 25. 4. 2017 12:08

Salónek SAT (vchod na PP) na terminálu 1 Changi, Singapur: téměr perfektní. Klid, wifi, v 6 odpoledne, kdy tady sedím, obsazenost tak 20 %. Dobré víno, jídlo, nápoje, automaty na kvalitní (italské) kafe, vynikající minizákusky. Na ochutnání dost věcí z místní kuchyně. Naprosto špičková je pak individuální sprcha spojená se záchodem, umyvadlem, fénem, před ní si člověk vezme velkou huňatou osušku. Po celonočním letu jsem si nic lepšího nemohl představit.
Do salónku dNata na PP nepouštějí.

Naprostá bída v Paříži na terminálu 2E, který vypadá jak hlavní nádraží na začátku rekonstrukce a kde se žádný PP salónek vůbec nevyskytuje. Z druhé strany slušné sendviče s nápojem za 5 EUR není zase tak špatná nabídka.

Salónek EP v Praze po poledni z jídla kolínka, šunkový salám, sýr a pár jakoby obložených housek, pití základ, brambůrky, kafe. Jako dá se, ale není to žádný šlágr.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 3. 5. 2017 08:35

saabik píše:Člen rodiny je matka, dcera, manželka (družka), sestra. Nebo to samé v mužském rodě. Nikdo víc.

Já jsem v byl v ERSTE salonku na T1 v Praze na podzim a normálně jsem vzal s sebou kolegu z práce - nikdo nic nesledoval. Prostě mám 4 vstupy ročně a o rodinných vztazích nikdo nemluvil.

Nebo je to novinka od letoška?

Jinak na T2 běžně chodím do salonku RB s kolegou (mám kartu se symbolem letadla), který je o poznání horší než ten ERSTE salonek, ale na rozdíl od salonku MC tam má kolega vstup zdarma, takže je to jasná volba.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2017 08:42

Tady si směšuješ dvě věci. Vstup do Erste salonku na Pritority Pass kartu (tam je opravdu všem buřt, kdo na ní jde, prostě "kus jako kus") a vstup na Erste kartu (nečerpají se volné vstupy na Priority Pass).
Klientům Erste je právě o ten druhý způsob, aby si "neplýtvali" ty 4 vstupy, když na Erste kartu mohou do Erste salonku kolikrát chtějí.

PS: nějaký způsob, jak se dostat ke kartičce se symbolem letadla bez nutnosti mít u RB uložen ten 1,5 milonu prakticky bezúročně (tedy na 0,5 % p.a.) a investovat nechci?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 5. 2017 08:54

Ja to pletu teda taky, jako ze ukazu u salonku Visa Erste debetku a oni na ni pusti zdarma? To se me nejak nezda. Neplati to nahodou jen v Praze?

Ja mel za to ze na Priority Pass to ma vyhodu ze to muzu skoro kdekoliv na svete a nemusim resit jen Praha - Viden.
btw jinak ty salonky to je nekdy des zazitek... tak treba Diamond Brusel to je jak lacinej bufac, sejr, krojsant, salam, nejaky to piti. Stolky a prostredi to je des, ze by nekdo za to platil snad nemuzou myslet vazne.
Madrid treba to uz byla jina, kresla, stolky konecne normal, pc s internetem. Piti fajn ale na to kolik to ma normal stat, tak jako obyc sejr, sunka nejaka to teda porad nic moc. Cekal bych vyssi uroven.
Abyse to vyplatilo to abych nabral celej batoh tech piticek nemit to zdarma :D
ripper6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka