MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 10. 2016 00:45

Jee a muze se to uplatnit jeste na kamose, kterej nedavno byl v bance, rusil tam jejich starou kk s poplatkem cca 120czk mesicne, banker mu zadal o novou kk s tou vratkou 500 mesicne. Jen chteli dolozit prijem a to jeste nestacil udajne.
Pokud ma rozdelanou zadost, je mozny to jeste nejak tam pridat? Ze bych mu strcil kupon.
Jen ted jak to ctu tam bude problem...

"který více než 6 měsíců neměl kreditku u Monety"
hmm takze asi nic co? Kamos tam prave rusil, predelaval a ja u nich rusil starou kk Gratis, prave vypoved nyni tusim koncila. A ted pocita se to jen s logem MONETA a nebo ne? Tedy jeste me napadlo, ze by se tam nepocitala kk kde to bylo vydano pod znackou GE :)

Nerikejte, ze jste tam vsichni nemeli kreditku prave tech 6 mesicu.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 10. 2016 02:03

Obcas je treba delat konsolidaci a nepotrebny kreditky zrusit. Jednak to zere bonitu a pak prave kvuli podobnym akcim. U GE (nyni MMB) to je bezny, ze vlastnictvi produktu po nejaky dobe po zruseni 'vytimeoutuje' a berou te zase jako novyho. Naproti tomu treba ING nema pokud vim zadny timeout a jak jsi jednou nekdy mel ING konto, tak dalsi vstupni bonus uz nikdy nedostanes.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 10. 2016 05:10

Tohle platí u mBank. U ING je lhůta 1 rok.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 10. 2016 09:27

Nevíte, jestli v případě starého účtu Ge Money Gratis může cizí osoba na pokladně banky vkládat hotovost zdarma, nebo transakce podléhá poplatku 70 Kč?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 10. 2016 09:48

Dokument je právě starý, ale vyzkouším to bojem.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 10. 2016 09:59

To bude za poplatek.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 10. 2016 10:05

Jak přesně je ten dokument "starý"? Tys dostal od GEMB (resp. MMB) nějakou informaci o změně podmínek? :hm

7. Banka je oprávněna ZOP jednostranně měnit pouze za předpokladu, že Klientovi poskytne informace o příslušných změnách, aby měl klient možnost písemně se vyjádřit ve lhůtě do 2 měsíců od účinnosti aktualizovaných ZOP, není-li dohodnuto jinak. V případě, že Banka neobdrží v uvedené lhůtě písemný nesouhlas s jejich změnou, stanou se účinnými.
Naposledy upravil fremantle dne 26. 10. 2016 10:05, celkově upraveno 1
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 26. 10. 2016 10:05

Vkládám do GE pravidelně a poplatek zatím nikdy neúčtovali... (vkládám na účty rodinných příslušníků)
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 10. 2016 10:07

Díky!
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 26. 10. 2016 10:29

Mám gratis několik let a vždy když jsem vkládal, tak jsem na pokladně zdůrazňoval, že to je můj účet a vždy obsluha říkala, že je to stejně jedno, že to je zdarma vždycky ať vkládá kdo chce.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 10. 2016 11:54

Hmm, po mě chtějí u GG vždy OP, abych doložil, že vkládám na svůj účet.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 26. 10. 2016 12:29

OP chtějí pouze u "vyšších" částek (limit nevím)...a to po všech.
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 10. 2016 12:41

Je to u vkladů nad ekvivalent 1000 €, banka musí pak identifikovat vkladatele podle dokladu totožnosti, jestli vkládá na vlastní účet nebo třetí osoby nezáleží (akorát typicky bývají u bank vklady třetí osobou zpoplatněny na vrub vkladatele, u některých bank se pak i při podlimitních platbách někdy můžou zeptat na název účtu, resp. jméno majitele (aspoň takovou zkušenost mám třeba z RB), aby si nenechali ujít příležitost)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 10. 2016 13:18

Po mně taky chtějí v GE OP, zda jsem majitel či disponent. (Ne (jen) z důvodu výšky částky.)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka