MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 3. 2017 12:09

Nesčítají. Limit 500,- platí jen pro 5% vratku v dané kategorii, "standardní" bene+ vratka jde navíc.

Já teď prakticky každý měsíc vyčerpal 500,- z balíčku "Dům, hobby, zahrada" a k tomu jsem loni čerpal 1000,- za Datart (15 % akce). Jindy k tomu zase mám "standardní" vratky - 2 % Datart, x % Neoluxor ...

-- 6. 3. 2017 12:26 --

A navíc není v Datartu problém rozdělit platbu na více subplateb (v prodejně mám odzkoušeno - část ibody, část jednou kartou a část druhou kartou; u řidiče to snad bude stejné), takže v případě, že bys Monetě nedůvěřoval, mohl bys 10k uhradit kreditkou a zbytek debetkou. (Ovšem nemá to moc smysl, když to mojmax ověřoval.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 3. 2017 12:48

Ano, je to jak píše drkarel, limity se opravdu nesčítají.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 3. 2017 20:07

Tak jsem nakoupil v Datartu a sleva 20 % mi již byla v internetovém bankovnictví odečtena. Toto byla velice dobrá akce :)

Obrázek
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 3. 2017 20:47

Já si kreditku vyřídit nestihl, tak jsem musel zaplatit debetkou jen s tou 15 % slevou... :-( Ale měl jsem aspoň ještě několik neutracených iBodů, takže mě to stejně vyšlo zhruba jako bych dostal 20 % zpět (akorát to teda mohlo být ještě více, no)... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 3. 2017 20:53

A já v Datartu nenakupoval vůbec, ukecal jsem výraznější slevu jinde. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 856428 20. 3. 2017 03:21

Ja nakoupil nejake elektrodrobnosti na ebayi bez slevy a stejne levneji. Drazsi elektro kupuje clovek normalne stejne max jednou do roka a to se da ta Money Card vyuzit, napr. televize byla pred vanoci diky te kreditce o 500 Kc levnejsi na mall.cz.
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 1. 4. 2017 18:36

Připsali někomu z Vás odměny Bene+ za březen? U mně nic, a to čekám vratku z Datartu.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2017 18:41

Nevím, předpokládám. Já "vyčerpal" už v půlce měsíce a viděl jsem odměny v bankovnictví.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Peťo6 1. 4. 2017 19:02

Závisí, či bolo platené debetnou alebo kreditnou kartou. U debetky píšu v podmienkach, že to pripíšu na začiatku mesiaca. Také trochu neurčité, tak snáď aspoň v pondelok to bude.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kecinzer 12. 4. 2017 09:55

Měl bych takový blbý dotaz ohledně bene+ :). Když budu nakupovat u obchodníka, který je v tomto programu, tak si o tu slevu musím říkat, nebo se mi automaticky započítá?
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 4. 2017 09:56

Automaticky.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod kecinzer 12. 4. 2017 10:44

Mohl bych se zeptat ještě majitelů Smartky, na jaké obchody se vztahuje ta kategorie elektro? Nikde jsem žádný přehled nenalezl.
Ponejvíce nakupuji u alza.cz či Apple (jak apple.com, tam přes Appstore iTunes - služby, aplikace), tak by mě zajímalo, zda spadají do nějaké vratky či ne.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 4. 2017 10:52

Beneplus.cz nebo na pobočce ti paní vyjede seznam. Datart je tam.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 12. 4. 2017 11:05

Na to jsem se úplně neptal. To jací partneři jsou v Bene+ si dokážu najít. Mně jde o to, jaké obchody jsou v těch 4 kategoriích, které si můžeš každé 3 měsíce měnit.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 4. 2017 11:12

Tohle je největší nešvar MoneyCard Smart a to zařazení obchodníků do dané kategorie - teoreticky jdou podle MCC kódů, ale to klient stejně nemá šanci zjistit před placením. Pro vyloučení pochybnosti je tedy nejlepší si na pobočce nechat vytiskout pracovníkem příslušné seznamy (pobočka je zřejmě má vyfiltrované jen pro daný kraj, kde jsou názvy obchodníků tak, jak by měly být zobrazeny na terminálech) - je to ale asi nejneprůstřelnější pro případy reklamací (které lze jinak běžně očekávat)...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka