MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 4. 2017 21:36

kecinzer píše:Celkově mi tedy přijde, že už dnes spořící účty nemají moc smysl.

A kde si necháváš likvidní rezervu, když se ti něco rozsype? To i to nějaké nuzné půl procento za rok mi přijde o chlup lepší, než štrozok...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 27. 4. 2017 00:13

Kolega chtěl asi říct, že asi je jedno jestli se válí na spořáku třeba 200 tis. s 1 %, kde ještě musíš nějak šaškovat (platby, obraty) nebo to je na běžném účtu.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardaq 27. 4. 2017 02:19

Na terminovanem vkladu dostanes vetsinou jeste mene, nez na sporicim uctu. Na fondech vydelavaji jenom jejich spravci.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kardaq 27. 4. 2017 02:19

Na terminovanem vkladu dostanes vetsinou jeste mene, nez na sporicim uctu. Na fondech vydelavaji jenom jejich spravci.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kecinzer 27. 4. 2017 07:32

paty07 píše:Kolega chtěl asi říct, že asi je jedno jestli se válí na spořáku třeba 200 tis. s 1 %, kde ještě musíš nějak šaškovat (platby, obraty) nebo to je na běžném účtu.

Ano, přesně to jsem chtěl říci :).

kardaq:
Sice vím, že to sem nepatrí, ale co bys tedy doporučil pro zhodnocení peněz na 3-5 let?
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardaq 27. 4. 2017 10:39

Takhle daleko ja nepremyslim. Kazdopadne bych to nefixoval, predpokladam, ze uroky budou ted po ukonceni intervenci CNB spise stoupat.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 4. 2017 16:21

kecinzer píše:
drkarel píše:Mně ta šablona dost vyhovuje - skočí tam celá dlužná částka za minulé období a nemusí se autorizovat. :-) Ale dlouho jsem fungoval jen s KK bez účtu.

Můžu se zeptat, jak je to s rychlostí splátky kreditky, když je proveden z účtu Monety? Je to hned, nebo to nějakou dobu trvá jako v případě zaplacení z úplně jiného účtu.

Aktuálně mám hlavní účet u Air Bank. U Monety mám Genius Gratis a teď Money Card Smart a začínám docela zvažovat o změně hlavního účtu vzhledem k lepšímu propojení s kreditkou.

Já vkládal na pobočce a na kartě je to tak do půl hodiny. Převodem skoro to stejný. Chvíli jim to trvá než to systém zpracuje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 4. 2017 11:12

Jsem rad, ze i na prerusenou zivnost lze vydat kreditka.
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 9. 5. 2017 11:07

Dnes velmi nepříjemné zjištění ohledně Money Card Smart. Byly mi strženy peníze za pojištění vyčerpané částky. Při podepisování tuny dokumentů mi toto nějak uniklo. Navíc, že je to 1% z vyčerpané částky. Doufám, že to půjde hned zrušit.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 5. 2017 12:42

Mi zase nezaúčtovali 5% bonus za nákup v elektroshopu tipa.eu se zaplacením přímo na pobočce..nejspíš tu kartu rozstříhám a smlouvu vypovím..má někdo zkušenost s odmítnutím nových smluvních podmínek, ať neplatím měsíční poplatek za zablokovanou kartu?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 5. 2017 13:20

Mně už několikrát volali a kartu nabízeli. Řekl jsem, že vím o spoustě případů, kdy nejsou bonusy správně účtovány a prý "není možná", "mně to funguje",.. tak jsem si říkal, že to -konečně- opravili a vidím, že prdlajs.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kecinzer 9. 5. 2017 13:23

Pojištění dlužné částky zrušeno a ještě podána reklamace na aktuální poplatek. Tak jsem zvědav :).

Jinak mně byly bonusy v pohodě připsány - nákup na Alza.cz.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 5. 2017 15:10

Já když rušil kartu tak mi ji zrušili hned ten den na pobočce.poplatek 49 Kč jsem už neplatil. Loni nak v září jsem to rušil.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 17. 5. 2017 21:15

Kolik stejných kreditek vydají jednomu klientovi...??
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod jerry666 17. 5. 2017 21:57

Dobrý dotaz, ideální by byly 4,že? :-)
jerry666
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka