MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kamziq 9. 12. 2018 19:40

Platebni brana je porad jedna stejna ne? Druh zbozi tedy nema sanci rozeznat.
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 10. 12. 2018 00:07

Pokud mám v Monetě podnikatelský účet, dostanu zabzalozeni TOM 1500 při přechodu z ING?
drpatrik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafaa 10. 12. 2018 21:28

Chtěl jsem si v aplikaci zřídit Tom účet, vyfotím a zadám vše potřebné, ale nakonec když povrzuji adresu kam odeslat kartu mi to napíše neočekávaná chyba a dál to nejde, mohu jen začít znovu.
Zkoušel jsem to třikrát a vždy to takhle skončí ve stejném místě. Nevíte co s tím?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pino 10. 12. 2018 23:55

Zavolat na info linku, nechat komplet vymazat účet a druhý den znovu... Pomáhal jsem zakládat dva TOM účty přes mobil a výmazů bylo asi pět. Někdy se podařilo dostat až k zaslání částky (onboarding), ale kleklo to a jedině nechat vymazat přes info linku a znovu. Neříkám, že to nejde napoprvé, nicméně je nutno v podstatě celý proces zakládání mít ten "standardní", tedy odklikávat, žádný adresy neměnit, nenechávat zhasnout display apod. Případně se doplazit na pobočku a dozaložit tam. Prý odměna bude stejná jako při zakládání online (pokud ten začátek byl online)
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ja_K 12. 12. 2018 14:09

Máte někdo zkušenost s tou poslední akcí na 1500 při převodu účtu? Asi bych převedl účet z mBank. Můžou nastat nějaké komplikace? Nebude problém, že na účtě mám jen jednu příchozí platbu a jeden trvalý příkaz, který tu platbu odlifruje hned pryč, takže většinu měsíce je na kontě 0 Kč?
Ja_K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drpatrik2 12. 12. 2018 14:12

Vrací moneta commerce z výběru přes Curve?
drpatrik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 12. 2018 14:47

nevrací vůbec za platby přes curve
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 12. 12. 2018 14:50

Jako ani za platby v obchodě přes Curve? Však Curve přenáší MCC obchodníka.
drpatrik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 12. 2018 19:09

Dneska nachvilku mela Moneta na webu informaci o spusteni Apple Pay, ale zase to stahnuli. Podle vseho to budou spoustet 1.2.2019.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod drpatrik2 12. 12. 2018 20:14

1jorgos píše:jde prebit a zaplatit do dispon. zustatku nebo jen do uver. ramce?

Také by mě zajímalo. Můžu na kartu poslat např. 100k, když je úvěr 50 a následně zaplatit 90k a dostanu vratku z celých 90k? Díky
drpatrik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 12. 2018 23:33

úvěrový rámec je maximální denní limit, víc nastavit nejde ... přebíjení funguje, ale platit se musí postupně v následujících dnech
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod rd261 13. 12. 2018 10:03

rd261 píše:promo kod 9002355544

Ještě tady někdo psal, že mu aplikace napíše neočekávanou chybu, tak bych poradil, že je nejlepší to zakládat na nové instalaci (pokud se to nepovedlo aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat) a mít také dobré připojení. Mně se to také nedařilo na jednom telefonu, tak jsem to zkusil na novém a to prošlo bez problému. Můj promo kód je samozřejmě k využití.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcela2 13. 12. 2018 12:37

Je zde někdo s KK Moneta Business Card? Dnes mi z přehledu zmizely bonusy získané od začátku měsíce. Je to jen nějaká anomálie, nebo konec hry? :roll:
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mimonik 13. 12. 2018 14:13

Prehledy jsou tam, vc. bonus tak jak to funguje celou dobu.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Patri.k 13. 12. 2018 16:31

rd261 píše:
rd261 píše:promo kod 9002355544

Ještě tady někdo psal, že mu aplikace napíše neočekávanou chybu, tak bych poradil, že je nejlepší to zakládat na nové instalaci (pokud se to nepovedlo aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat) a mít také dobré připojení. Mně se to také nedařilo na jednom telefonu, tak jsem to zkusil na novém a to prošlo bez problému. Můj promo kód je samozřejmě k využití.

Ahoj, tak jsem využil tvůj promo kód při založení. Založení přes jejich aplikaci proběhlo bez problému, rovnou jsem i v jejich aplikaci požádat o kompletní převod a zrušení účtu jinde. Mělo by k tomu dojít 7.1.2019. Takže snad jsem udělal vše správně a dočkáme se svých bonusů.
Patri.k
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka