MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod X123 2. 7. 2019 12:22

Neměl jsem s Monetou nikdy nic společného. V 9 žádost, dopol poslány 3 Kč z Fia, ve 12 aktivní.
X123
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 2. 7. 2019 12:25

V tom to vězí. Neměl jsem s Monetou nikdy nic společného. Když jsem měl předtím kreditku, tak to nejde.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 7. 2019 12:27

To je podobné jako při zakládání Toma před pár měsíci. Také mi museli smazat staré ID, vytvořit nové a na něj navedli historii, protože tam vidím tehdejší výši odměn z GE kreditky.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 2. 7. 2019 15:21

powery píše:V tom to vězí. Neměl jsem s Monetou nikdy nic společného. Když jsem měl předtím kreditku, tak to nejde.

Já u Monety nikdy nic neměl a taky mi to nejde, mám taky hlášku že účet nelze založit. Plus mi nejde stáhnout PDF s předsmluvní dokumentací ve Firefox 67. , v Chrome to normálně jde. Vypadá to, že testeři se při testování aplikace moc nepředřeli.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2019 16:48

stepano: předsmluvní dokumentace; díval jsi se do stažených souborů?
anonymni

Odeslat příspěvekod flightmax 2. 7. 2019 16:53

iglooo píše:Nastavení limitu pro převody by mělo být součástí online založení účtu, každý by si nastavil tak, jak mu to vyhovuje. Takto to vypadá, že banka chce nové klienty donutit, aby pobočku navštívili. :-/


https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... nictvi.pdf
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 7. 2019 16:58

A odtud máte ten limit 50k?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 2. 7. 2019 16:59

nnnokiaE52 píše:stepano: předsmluvní dokumentace; díval jsi se do stažených souborů?

Samozřejmě, nejsem blbej :-) . Ale zdá se, že to už fixli. V neděli to nešlo. Teď už to PDF stáhnu, ale stejně účet nelze založit. :-(
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2019 17:13

To byl takovej fór ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod qwertz375 2. 7. 2019 18:19

Pokud nechcete kvůli nutnosti založit spořák online kopírovat jako nový klient OP, jaký produkt je nejvhodnější použít pro zřízení přístupu do Internetbanky na pobočce? Kromě SÚ mě aktuálně v nabídce této banky nic nezajímá.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 7. 2019 18:22

snad staci sporak a IB na pobocce....
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod qwertz375 2. 7. 2019 18:24

SÚ na pobočce má nižší úrokovou sazbu než online.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2019 18:34

stepano píše:... Ale zdá se, že to už fixli. V neděli to nešlo. Teď už to PDF stáhnu, ale stejně účet nelze založit. :-(


Stepano, a jsi si ZCELA jistý, že jsi nikdy s Monetou (ani s jejími předchůdci GE či Agrobankou) neměl nic společného? Já si to myslel cca půl roku zpět také, když jsem chtěl kvůli bonusu online založit účet Tom. Opakovaně mě to v posledním kroku znemožňovalo to založit, až infolinka sdělila, že tam mám z minulosti nějaký produkt, ten je třeba zrušit. Na pobočce pak zjištěno, že je to vkladní knížka se zůstatkem 50Kč někdy z roku 1999! O jejím založení jsem neměl potuchy, to mi bylo 17, asi mi jí tehdy založila babička a neřekla mi o tom (asi jako překvapení do budoucna, ale již zemřela a odnesla si toto překvapení s sebou). Tedy VK na pobočce jsem zrušil, počkal jsem přes jednu pracovní noc, než má produktová stopa ze systémů banky zmizí a až pak už to online šlo. Tedy u tebe možná podobně, skoč na libovolnou pobočku a nech si dle RČ zjistit, zda tam z minulosti něco nemáš (o čem třeba ani nevíš, vkladní knížky běžně dřív zakládali rodiče a prarodiče svým dětem bez jejich souhlasu/vědomí) - pro online založení vadí fakt COKOLIV.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 2. 7. 2019 18:40

Všeobecné produktové podmínky

30. Prohlášení Klienta. Klient prohlašuje, že:
...
c) oznámí Bance jakýkoli Případ porušení s jeho podrobným popisem a uvedením opatření, která byla nebo budou přijata za účelem náprav takového stavu, a to do 3 Pracovních dnů poté, co k této události došlo.

31. Případ porušení. Případem porušení je každá z následujících událostí:
...
c) ... pokud neprokáže zdroj peněžních prostředků;

Kdo jste dosud bance neprokázali zdroj peněžních prostředků, měli byste jí oznámit případ porušení. :D :roll:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2019 18:57

Tím se ale snad u všech bank (dle AML zákona a dalších na potírání terorismu a praní špinavých peněz) myslí, že bys neprokázal zdroj peněz NA DOTAZ BANKY, tedy že bys jejich dotaz ignoroval. Určitě to není, že s každou tvou příchozí platbou na spořák jim musíš ihned emailem i psát, z čeho to je :). Při podezření se zeptají, o to bych se nebál...
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků