MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fiasky 9. 8. 2019 18:10

Dneska jsem si uvědomil, že jsem udělal asi chybu, když jsem založil spořicí účet dříve než běžný. Teď už asi na 1000 Kč za založení účtu (a 5 plateb kartou) získat nepůjde, že? Nebo máte někdo jinou zkušenost? Díky.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mlrs 9. 8. 2019 18:25

chyba no...uz ti nic nedaj
mlrs
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 9. 8. 2019 21:56

To jsi právě udělal dobře. Můžeš si teď ještě založit Spoření 2. :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 8. 2019 06:12

K tej KK smart, raz sme kupovali snáď kreslo online a bonus 5% neprišiel. Reklamáciu uznali a do 2m pripísali.
V Ikei to majú osefovane, keď človek platí v restauracii/bistre/potravinách, tiež tam nič nie je :-) pritom popis platby je rovnaký
Pri prevode z Sporení 2, ak sa nevyplni správa pre príjemcu, sami tam dajú "prevod zo SU na BU...", už to tu zaznelo, pozor na to!

-- 11. 8. 2019 06:14 --

Ešte jedna vec, bonus odcitaju pri vrátení peňazí na kartu. Akurát tk majú zle osefovane, priklad: miniem 10k v Bauhaus, dostanem 500 bonus, potom miniem 2000, dostanem 0, potom vrátim niečo za 1000, bonus sa odcita, ale za tých 2k už nedostanem nič. Snáď sa to dá reklamovat
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 11. 8. 2019 22:16

Zrušili jste někdo KK Smart? Nevím, jestli za ta 3% mi stojí se o to starat.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 8. 2019 23:19

Jo, asi před rokem a 2 měsíci. Pak mi volali, a nabídli bonus 1% ze všech plateb, maximálně 250 Kč/měsíc, tak jsem výpověď stáhnul. Teď jsem zjistil, že to bylo na rok, ale prodloužili mi to do února 2020. Jedu na to čistě jen Revolut.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 12. 8. 2019 07:59

taky jsem rušil loni, nic mi nenabídli, ale založil jsem po 3 měsících znovu a výhody zasna 6 měsíců mám
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 8. 2019 11:27

Moneta končí s MC, karty by měla vydávat už jen VISA.
Stávající MC nechává doběhnout do konce jejich platnosti. Maestro převydává násilím (u mě v září).
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 13. 8. 2019 12:00

Jenom debetky, anebo i kreditky?
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 8. 2019 12:49

Je to nejaky specificky duvod proc najednou Moneta chce koncit s MC? :) Preci jen Visa me prislo jako kdyz skoro umrela a casto i pratele ji ani nikdo nemel :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 13. 8. 2019 12:54

Také si říkám a zajímal by mě i zdroj této informace.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2019 12:59

Možná právě proto. Banky dostávají různé podmínky a možná se VISA cítí ohrožena a tak začala bankám dávat lepší podmínky (třeba v Albertu dostanete o 1 nálepku víc, když platíte VISA kartou)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod opasino 13. 8. 2019 13:24

ROlda78 píše:Moneta končí s MC, karty by měla vydávat už jen VISA.
Stávající MC nechává doběhnout do konce jejich platnosti. Maestro převydává násilím (u mě v září).

Ale to je už asi celý letošní rok. Mě skončila platnost MC v únoru a taky mi už zaslali novou VISU.
opasino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 8. 2019 14:06

tak já na to narazil proto,
že mi převydávají Meastro kartu (přišla SMS něco jako: zkontrolujte si adresu pro doručení, bude vám doručena nová karta nahrazující kartu -XXXX), která ještě více jak rok platnost
(zbytek informací jsem dostal os. na pobočce)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 8. 2019 19:41

Mne ted vydali MC k EUR uctu.
Schwarzie
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka