MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod opasino 13. 8. 2019 21:51

Hm, tak nevím, já to mám stříbrnou klasickou debetní.
opasino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 8. 2019 23:27

MC a Visa chtěj po bankách poplatek za výběr peněz z bankomatu.kdyz byla Visa v převaze , rozhodl se MC snížit poplatek na cca 10-12 Kč, Visa zůstala na cca 29-30 Kč .pokud teď někdo začíná preferovat visu tak jedině že by snížili ten poplatek za výběr z bankomatu. Jinak nevím co je důvodem, když si vezmu že většina bank vydává bez keců jen MČ.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 8. 2019 06:15

Pracovník z pobočky na Chodově, co mi slíbil, že mi dá vědět, ohledně těch třech vstupů se už neozval, tak jsem zašel na jinou pobočku a tam už jsem dostal asi správnou informaci - na té jejich PP kartě žádný volný vstup není
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 8. 2019 09:43

Ano, myslím, že tak to opravdu je.
PatrikChrz píše:Pracovník z pobočky na Chodově, co mi slíbil, že mi dá vědět, ohledně těch třech vstupů se už neozval, tak jsem zašel na jinou pobočku a tam už jsem dostal asi správnou informaci - na té jejich PP kartě žádný volný vstup není
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 15. 8. 2019 02:27

Moneta má v sazebníku pro KK nově „kreditní účet“, vypadá to jako nějaký revolvingový úvěr s vedením a čerpáním zdarma, žádným bezúročným obdobím, úroková sazba 12% p.a., i pro hotovostní čerpání.

Jinde na webu zatím nic nevidím. Pro ty, co musí mít něco jako kontokorent, je to slušně nízká úroková sazba (jen trošičku horší Erste Premier), i když kdo ví, jak bude vypadat čerpání, normální kontokorent nechávají beze změny parametrů.

(Samozřejmě je lepší kontokorent nepotřebovat čerpat.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 8. 2019 14:16

Za jak dlouho se u Monety projeví změna limitu pro výběr z bankomatu tak aby byla použitelná? Stalo se mi, že kvůli nízkému limitu mi nešlo vybrat částku kterou jsem potřeboval, což je samozřejmě v pořádku. V mobilní aplikaci jsem si proto ten limit zvýšil a viděl jsem ho tam za krátko už i zvýšený. Následný pokus o výběr, ale opět skončil neúspěchem a bankomat vydal lístek s informaci "DOSAŽENO DENNIHO LIMITU".
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 8. 2019 15:09

hned až 12 hodin, myslím že takto informují na netu, v app, i v SMS (co posílají)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 15. 8. 2019 17:53

Co říkáte na odměnu 3tis za online půjčku - viz podmínky?
Nejvýhodnější mi přijde 100tis na 5 let s úrokem 5,9 ;-)
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 8. 2019 18:30

Dle
http://kalkulacky2.idnes.cz/cr_uverova- ... =12&typ=po mi to vychází, že by člověk vydělal pár stokorun, když bude poplatek za předčasné splacení 0,5% ze 100tis. Kč.
Naposledy upravil čulibrk dne 15. 8. 2019 23:52, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 15. 8. 2019 18:39

Pravda, ono by to bylo dokonce 1%, jestli dobře čtu :pozor
Pro úvěry, kde doba mezi předčasným splacením a sjednanou dobou splatnosti úvěru je kratší než jeden rok, činí poplatek max. 0,5 % z předčasně splacené jistiny úvěru. Pokud je tato doba delší než jeden rok, činí poplatek max. 1 %. Nepřesáhne však částku úroku, kterou by klient zaplatil za dobu od předčasného splacení do skončení úvěru.
Naposledy upravil jan.za dne 16. 8. 2019 07:37, celkově upraveno 1
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 8. 2019 20:54

porad tu akci csob to ale neprekona.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 8. 2019 23:04

ROlda78 píše:hned až 12 hodin, myslím že takto informují na netu, v app, i v SMS (co posílají)
Pokud jim to trvá opravdu až těch 12 hodin tak to je na současnou dobu neskutečně dlouho a v mnoha případech je tím ta změna limitů na kartě nevyužitelná. Nechápu proč to tak mají nastavené. V jiných bankách to funguje hned po změně těch limitů.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 8. 2019 23:53

evelista píše:porad tu akci csob to ale neprekona.

Já se kdysi zapojil jen do podobné akce RB, která dávala 5000 Kč.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pan Jan 16. 8. 2019 10:53

Tak na levnější SEPA platby si počkáme do prosince. Inovátoři :) https://www.penize.cz/osobni-ucty/40899 ... -investice
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 8. 2019 09:17

evelista píše:porad tu akci csob to ale neprekona.

Jakou akci?
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka