MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 8. 2019 23:30

fc70 píše:Moneta má v sazebníku pro KK nově „kreditní účet“, vypadá to jako nějaký revolvingový úvěr s vedením a čerpáním zdarma, žádným bezúročným obdobím, úroková sazba 12% p.a., i pro hotovostní čerpání.

Jinde na webu zatím nic nevidím.

Podrobnosti jsou již tady:

https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/kreditni-ucet
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 18. 8. 2019 07:26

Levnější "korent", Výhodný úrok 12 % p. a., který platíte pouze když čerpáte, nemá bezúročné období jako KK, jo?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 19. 8. 2019 14:00

Ahoj, KK moneta s balickem elektro, nyni mam nakup notebooku na czc.cz za 10 tisic, cili plna vratka ve vysi 500 kc, nyni chci koupit dalsi notebook zaky za 10 tisic. Kdyz zaplatim Curve a podkladovou dam debetku nejake banky a za 14 dnu, tj. Cca 1.9.2019 udelam GIBT na monetu KK tak skrz vratku to nepomuze ze? To bude platba u obchodnika Curve a ne u czc.cz ze? To musim jedine na primo nakoupit u czc.cz. Je tak?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 19. 8. 2019 14:16

U balíčku na Restaurace to tak je. Curve to nebere. Pozná to správnou kategorii restaurací, ale bonus to nedá.
Nevím, jestli u internetových transakcí je to jiné, než v kamenných obchodech, ale s největší pravděpodobností bude Curve bez bonusu.
JakubAsgard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 8. 2019 14:24

Tie filtre su podla mojho nazoru naprogramovane tak, ze Curve sa neuznava. Niektore brany pridavaju pred nazov obchodnika nazov brany a ked to ludia pouzivaju, tak to doplnia. Kedysi som kupil u maleho obchodnika, ktory mal v nazve "nabytek" a uznali to az na reklamaciu.
V kazdom pripade od septembra je vratka len 3%
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 19. 8. 2019 14:38

jo, s 3 % vratkou počítám, to je jasné. Takže na reklamaci ti uznali tu curve? To by nebyl problém se s nim hádat :))
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 8. 2019 17:17

Curve filtruju a nikdy som nereklamoval.
to bol nejaky maly obchod s gopay, nieco ako gopay*nabytek ferda. Peniaze prisli o 2m po reklamacii.
Myslim, ze Curve je uz preflaknuta, ale niekto to skusit moze
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 20. 8. 2019 12:49

curve me psali, ze bonus pripisuje, realne nepripisuje, reklamoval jsem to, poslali me dopyce, klasika idiotska banka - ale ze bych kvuli 1500 resil nejake instituce s kterymi bude jen vic a vic ojebu, to ne

takze jsem zprdele zkusil podporu ostatnich bank:
csob (premium) - meh
rb - ok, ale zas ta jejich nabidka je hrozna
creditas - nechutne
richee - tak to ani snad nebudu psat, to je spis vtipne tim jak je to hrozne

-- 20. 8. 2019 13:52 --

Dobra je nabidka, ze kdyz si prej u nich pujcim 100 000k, tak me poslou 3000 na ucet a za predcasny splaceni chtej jen litr - no nikde jsem nenasel jak je to doopravdy, monete uz neverim nic

Napriklad rozhovor o offset hypotece na pobocce - jo to mame, ja tak dobry, po 10 minutach z baby v pote co jsem se teda snad i primo zeptal na ty omezeni vylezlo, ze max offset je 20% :D

To je proste fakt hrozna instituce

Vsechno jen reklama a pak v realite se ukaze, ze to jsou proste LZI
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 8. 2019 13:03

za mě dobrý offset má AirBank
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 8. 2019 13:28

já měl offset u fio, ale tam stálo vyřízení před lety asi 60 mailů a 4 návštěvy pobočky V Celnici
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2019 14:53

to verim, moje pointa byla jen to, ze je to v te bance se proste ojeb, napriklad u fia nebo equa, coz jsou prej jakoze maly banky nebo co jsem nikdy ojeb nezazil - nadruhou stranu ok, nemaji vraceci kreditky apod., ale za me lepsi nemit nic, nez mit blbost a jeste o tom lhat, i kdyz teda fio ma zrovna normalni offset, asi snad
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 8. 2019 20:39

Jak je akce 5 % zpět (s KK) po dobu 6 m z benzínek, max 500,-
je to stejných 500,- jako vratka za platbu v jedné z kategorií, kde vrací také (zatím 5 % a) až 500,- nebo je to dalších 500,- a lze takto získat až 1000,- p.m.?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 8. 2019 06:27

Myslím, že je to dalších 500,-.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 22. 8. 2019 06:34

Bohužel není tomu tak.

Z podmínek akce:
Maximální výše pro zvýhodnění a odměny zobou balíčků dohromady je 500 Kč za kalendářní měsíc.

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 779f6e850e
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod martin7601m 22. 8. 2019 18:06

Má někdo zkušenosti se založením účtu Tom na pobočce České Pojišťovny? Dle podmínek Monety se na ní taky vztahuje bonus 1.000Kč za 5 plateb kartou. Jak dlouho trvá než je účet aktivní? Je to dřív než když si účet založím on-line? Od on-line založení mě odrazují zkušenosti zdejších diskutérů.
martin7601m
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka