MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 1. 2020 09:30

Hello kreditka není embosovaná, s tou bys mohl u řady zaměstnanců půjčoven aut narazit.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 3. 1. 2020 09:42

Vedení zdarma RB Easy, FIO, KB 4u, Diners Pure, Hello zdarma pouze v případě, že je úvěrový rámec vyrovnán na konci daného měsíce (poslední pracovní den do 18h tuším - lepší mít rezervu vzhledem k délce připsání prostředků).
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 1. 2020 10:29

losalamos píše:Minimálně zatím mrknu jak to mají u Hello, FIO a KB.
Myslím, že mrknutí zuž na trojku: RB Easy, FIO, KB 4u
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod VVNP 3. 1. 2020 19:59

losalamos> Pokud by ti nevadil obrat ne na kreditkách, ale na účtu, tak při 50000 Kč je možný jít do prémiových účtů ČSOB nebo Unicreditu. Jak prémiovou platinovou kreditku ČSOB tak M&M gold od UCB právě používám na zálohy v zahraničí, kdy s tou od UCB máš navíc dobrý kurz Mastercardu. Osobně ji používám jako svou hlavní platební kartu i v ČR.
Pokud máš Poštovku, tak by ti mohla být bližší ČSOB (navíc ta karta má pár dalších výhod, jako letištní salónky a pojištění), osobně bych ale doporučil tu od UCB, která má navíc třeba i inkaso celé splátky zdarma.
Pokud bys tedy něco takovýho bral, tak se ti tady o výhodách a specifikách těch karet a účtů můžeme rozepsat víc.
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2020 20:50

Jak je to s tím vkladem na prémiový účet ( UCB, ČSOB ) Kč 50 ti/měs?
A u USCB, kde jsem onehdá taky byl, jak je to s těmi sms? To mne vždy otravovalo.
Je to jako jedna platba/ jedna výplata +50 tis a nebo třeba 2 vklady na účet měsíčně jako to propaguje nyní třeba RB?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod VVNP 3. 1. 2020 21:18

Stačí jeden převod na účet ve výši toho 50000 Kč obratu. Pak klidně zase hnedka pryč.
Prémiový UCB účet má ty přihlašovací smsky zdarma.
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2020 21:27

Ok díky a převod může být z jiné banky ale stejného majitele?
A chápu tedy správně, že to musí být 1x převod +50 K a ne třeba 2 převody 40K a 10K v měsíci?
Neb jsem četl podmínky vedení a tam píšou o měsíčním obratu/příjmech na účtu v celkové výši 50 k, takže bych pochopil i jako 5 x vklad v měsíci a 10 k že splníš podmínky, ale nevím, jestli je to tak.
Ten ČSOB premium vypadá dobře
https://premiumlife.cz/srovnavac-uctu
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 1. 2020 21:32

Ne, normálně suma musí být >= 50.000 Kč za měsíc.
PULPANM píše:A chápu tedy správně, že to musí být 1x převod +50 K a ne třeba 2 převody 40K a 10K v měsíci?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2020 22:03

Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2020 01:16

S těmi dotazy nás testuješ? :-D Zrovna jsem si splnil za leden obrat, okamžitou platbou jsem poslal z Creditas 50 tisíc do ČSOB a za 2 minuty zpět stejným kanálem.. Nádhera :mrgreen:
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2020 10:15

Netestuji, jen jsem se ptal abych se rozhodl zda založit nebo ne
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 6. 1. 2020 10:55

Tak dnes uz se ty denni limity IB / smartbanka nechovaly jako samostatne.
V IB mam limit 400.000, prevedl jsem 400.000.
V sB mam limit 500.000, povedlo se mi prevest jen 100.000.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2020 14:46

PULPANM píše:Netestuji, jen jsem se ptal abych se rozhodl zda založit nebo ne

Asi nejlepší účet co lze zdarma mít :-), podmínky jednoduché, stručné, jen je škoda špatných kurzů pro VIP klientelu a úroku na spořícím účtu. Toto doplnit a zruším všechen ten balast okolo.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 6. 1. 2020 16:10

dr._lukas píše:S těmi dotazy nás testuješ? :-D Zrovna jsem si splnil za leden obrat, okamžitou platbou jsem poslal z Creditas 50 tisíc do ČSOB a za 2 minuty zpět stejným kanálem.. Nádhera :mrgreen:

No a rekneme, ze ta CSOB to asi uplne nehlida - jednou jsem zapomnel, nikdo se ani neozval ani nic nenauctovali.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 1. 2020 16:37

S těma špatnýma kurzama je to fakt, ale co se týká toho spořáku, tak pro lidi, kterým není proti srsti investovat, je tam spořák duo profit, který má teď opět na rok garantovaný 3% p.a. Podle mě super věc. V červenci mě tohle motivovalo zkusit investovat i s ČSOB a po půl roce rozhodně nelituju, resp. mohl jsem tam toho poslat víc, ale tak radši jsem byl opatrný.
jir.vesely
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka