MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MP007 3. 2. 2020 15:00

Možná je nutné "zoulovi" vysvětlit výrazy "IB" (internetbanking dostupný např. v PC nebo v internetovém prohlížeči mobilu, notebooku) a "Smartbanka" (mobilní aplikace konkrétní banky, kterou je nutno si např. do mobilního telefonu nainstalovat a zprovoznit). Pouze tam jsou potom kurzy výhodnější :-)
MP007
Diskutér

Odeslat příspěvekod zoul 3. 2. 2020 15:45

Uf to snad nemyslíte vážně klucí :-)
Tak ještě jednou:
Ve "směnárně" v Smart bance v Mobilu to nabízelo 25,9860 a na pobočce jsem vyměnil za 25,820.

Jenda
Sony KD-70XF8305, Yamaha HTR-4065 + Yamaha NS-F150 set 5.1, Zyxel NAS326
zoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 2. 2020 15:52

A neměnil jsi více než 2000 EUR?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 3. 2. 2020 15:53

Nedalo mi to a musel jsem zkusit, co všichni děláme špatně, že nám to nabízí dobré kurzy, jen tobě špatné a asi jsem na to kápl. Ve Směnárně je totiž nahoře částka v CZK , pod tím kurz, kterým se to převede a níže částka v EUR, jenže pod tím je ještě aktuální kurz Monety a ty koukáš na něj, ale ten by tě zajímat neměl.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod pobert 3. 2. 2020 15:57

25,986 je standardní kurz. Kurz ve směnárně je ve fialovém poli - aktuálně 25,192.
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zoul 3. 2. 2020 15:59

Ted si na to kapnul!
Ono se to jmenuje aktualni kurz Monety ale neni to kurz pres ktery to prevedou.
Ten je tam uvedeny jinde, to je celkem matouci.
Nevadi, diky, musim koukam jinam.
Jenda
Sony KD-70XF8305, Yamaha HTR-4065 + Yamaha NS-F150 set 5.1, Zyxel NAS326
zoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 3. 2. 2020 19:15

Je ten EU ucet komplet zdarma? Chci vyuzit smenarnu
.Sazebnik sem nestudoval.-) diky moc
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 2. 2020 19:16

Je zdarma.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 4. 2. 2020 10:50

...je 4.2.2020 a výpisy za leden v internetovém bankovnictví nejsou. Respektive, zatím dorazil jeden ze čtyř.

Až se mi z té rychlosti točí hlava.
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 2. 2020 12:17

To je zvláštní, protože já je tam 1. v měsíci mám vždy. Promiň mi otázku: Víš, že pro další výpisy musíš vybrat z rozbalovacího menu a kliknout na tlačítko pod ním?
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 2. 2020 15:22

Při založení nového Toma vrací do konce června 2 % z plateb debetkou (max. 400 měsíčně)

https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/bezny-ucet#podminky

1. Stačí pouze platit debetní kartou k Vašemu novému účtu Tom. Z plateb kartou Vám vrátíme 2 % zpět, a to až 400 Kč v každém z 5 vyhodnocovaných období. Celkem tedy až 2 000 Kč za dobu trvání kampaně.

2. Akce platí pro klienty, kteří neměli od 1. ledna 2019 u MONETA Money Bank otevřený běžný účet nebo jakýkoliv jiný produkt.

3. Podmínkou je založení účtu online přes http://www.moneta.cz nebo naši mobilní aplikaci Smart Banka. Akce neplatí pro účty založené na pobočkách MONETA Money Bank a České pojišťovny.

Odměna bude připisována každý měsíc do 30 dní od posledního kalendářního dne měsíce, ve kterém jste splnili podmínky, a to za každé vyhodnocované období, tedy až pětkrát po sobě.

Akce platí pro účty založené od 27. ledna do 30. dubna 2020.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 4. 2. 2020 15:56

drkarel píše:To je zvláštní, protože já je tam 1. v měsíci mám vždy. Promiň mi otázku: Víš, že pro další výpisy musíš vybrat z rozbalovacího menu a kliknout na tlačítko pod ním?
Volal jsem tam, prý je to kvůli nepracovním dnům 1. a 2. 2. normální. Ani paní v callcentru je tam zatím nevidí... :-\
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 2. 2020 16:01

Jo, to je možný, že to je 1. pracovní den … každopádně jsem všechny ráno stahoval. Co si pamatuju, tak jedině k dětským účtům byly o den později (než u BU, SU a KK). Ale také je možné, že jsou dělány v nějakých dávkách, na což obsluhuji pouze nevypovídající soubor 2 (dříve a 5) osob.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 4. 2. 2020 19:21

U mne standard, mám dva spořící účty, ten novější už výpis má, buď hned první nebo druhý den po.
No a ten starší účet, původní Genius, má výpis vždy později, dnes tam ještě není
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 2. 2020 19:35

Hlavně u MMB se výpisy generují za "klouzavý" měsíc k datu uzavření smlouvy o účtu, což nemusí odpovídat kalendářnímu - třeba u mého Tom účtu jde 24. kalendářní den, jen starý Genius Gratis mi "kopíroval" kalendářní měsíc. A ještě v případě, že to vychází takhle jinak, tak je ke 31. prosinci vygenerovaný i výpis ke konci roku...
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka