MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 5. 2020 06:50

Je něco nezdravého ve státě dánském, či jak přesně výrok zní.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigzachod 16. 5. 2020 10:36

Chtěl bych si založit KK Smart, ale vůbec nevím jaký bonusový balíček zvolit? nikde jsem nenašel kompletní seznam obchodů, na které se daný balíček vztahuje... Máte prosím nějaké tipy? Třeba obchody s potravinami tam asi nejsou vůbec? česká pošta asi taky ne...? přemýšlím, že vyberu kategorii elektroniku... předem děkuji za cenné zkušenosti a rady. Když mi to píše můžete si požádat až o 66 tisíc, znamená to, že mi těch 66 tisíc schválí online bez dokládání příjmu?
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 5. 2020 11:02

Bez dokladani prijmu daji beznemu cloveku 30tis. a kdyz vezmes docasnou kartu, tak muzes zacit hned pouzivat. Kategorie jsou na webu a konkretni obchody nikde nejsou a ne kazdy obchod do dane kategorie spada. Osobne bych poridil jinou (lepsi) kreditku...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 5. 2020 07:10

Zdravim. Chtela jsem se poradit, porad vaham.se zrusenim KK Smart. Vetsinou nad tech 3000 utraty vylezu, ale musim to dost hlidat a treba tento mesic bude cast utraty nez vratky. Duvod, proc vaham nad zrusenim, je ten, ze na vsech ostatnich KK mam nizke ramce a dalsi KK mi asi hned tak neschvali. Prevest asi neni uz kam, kdyz do mBank jsem uz jednou prevadela. Tak tu vypived porad odkladam. Za tipy a rady moc dekuji.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod antonsek 19. 5. 2020 07:21

Vypovědět. Včera bylo pozdě.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 5. 2020 07:23

Zrušit a zkusit založit KK Hellobank, případně kreditku Mall.cz s odměnou 2000 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 5. 2020 07:55

Ta karta je fakt pro bezneho cloveka k nicemu, nema prakticky zadny benefit a jak rika Mikka stejne musis kazdy mesic na ni myslet a provest povinny obrat... Rusil jsem pred mesicem a baba na pobocce mi rika, ze se ani nebude ptat na duvod vypovedi, protoze nejsem zdaleka jediny... a pak dodala, ze se jeji banka bude muset zacit znovu snazit, aby vubec nekoho na kreditce udrzela...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 5. 2020 08:02

Já to nějak neřeším, ty 3 litry zvládnu a je to rezerva.
Ale jinak ta sleva za nákupy je směšná, a to ne vždy se trefím do balíčku.
Mám ještě RB a ČSOB kreditku, tak možná tuhle opravdu pustím
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 5. 2020 08:15

Snížil jsem si kreditní rámec na 10 tisíc, ale stejně taky už několik měsíců váhám nad zrušením. Mám tam balíček restaurace, tak když někdy platím v restauraci, tak automaticky vytahuju tuhle kartu, ale to 1% je nezajímavé.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 5. 2020 08:20

Přesně tak, v putikách platím touhle kartou ale ta sleva je směšná.
Navíc potřebuju utrácet i stravenky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 5. 2020 09:03

mojmax píše:Zrušit a zkusit založit KK Hellobank, případně kreditku Mall.cz s odměnou 2000 Kč.


Mam Alzu a Mall uz jsem mela a KK mi uz stejne neschvali, proto porad vaham.

-- 19. 5. 2020 10:06 --

Nikdo jiny nez mBank prevod neumoznuje, ze?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 5. 2020 09:25

Dneska mám placenou videokonferenci s Monetou. Co to obnáší, nějaké zkušenosti?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigzachod 19. 5. 2020 09:41

jak funguje ten převod do mbank? požádám u mbank a oni ji automaticky zruší u monety? to jim jako při podpisu smlouvy dává plnou moc na ukončení kreditky? nebo mbank spoléhá na to, že ji člověk potom vypoví?
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 5. 2020 10:00

Bylo to jednoduche, ale podrobnosti si uz nepamatuji. Prevedla jsem si tam KK Style, kdyz jsem vedela, ze bude koncit KK Billa a stane se z ni Style.
Ale u RB jsem ji musela ukoncit sama, mBank me na tuto povinnost upozornovala dost durazne.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2020 11:43

Zrušit původní kartu musíš sám. Ale nemůžeš si vymýšlet, mBank kouká do úvěrových registrů BRKI/NRKI s pokud by ta původní kreditka uvedená v mBank žádosti nebyla do určité doby (tuším 3 měsíce) vypovězena, tak ti mBank může tu jejich nově zřízenou kreditku zrušit.
Neboli jak jsem psal před pár dny ve vlákně Kreditek RB: v dnešní době úvěrových registrů si nelze vymýšlet, banka to jasně vidí, kolik úvěrové rámce u konkurence máš, kolik u které banky, jak to splácíš, zda jsi nebyl někdy v prodlení..., tedy nemusí se spoléhat na tvé slovo.
Naposledy upravil minarjo dne 19. 5. 2020 11:47, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků