MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 5. 2020 17:12

Kam ho má pak ten nový klient zadat? Musí na pobočku a tam to říct?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 5. 2020 18:59

PatrikChrz píše:300 Kč pro doporučitele a 800 Kč pro doporučeného (pokud využije bankovní mobility a zruší účet jinde).
A jsou k tomu někde na stránkách MMB nějaké informace, podmínky akce atp. a nebo je to nějaká neoficiální akce o které nikde veřejně neinformuji?
PatrikChrz píše:Na pobočce o tom moc nevěděli,
Tak to v případě MMB není nic divného a u této banky je to běžné, že na pobočkách toho příliš neví, hlavně když chce někdo po nich něco s čím se běžně nesetkávají.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 5. 2020 19:06

Jde ještě založit spořicí účet s úrokem 1,5 % pro nového klienta?
Na stránkách banky vidím jen 0,5 %.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 27. 5. 2020 22:05

Vypadá to, že už to stopli. Od zítřka oficiálně nabízí Spoříto 5 a Spoření 7, takže proběhne i aktualizace úrokového lístku.
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 27. 5. 2020 22:27

Asi chtějí, aby se spořicí účty zakládaly u Wüstenrotu.

(Mimochodem - v archivu starších dokumentů
https://www.moneta.cz/dokumenty-ke-stazeni/sazebniky
jsou staré sazebníky Wüstenrot.)

Asi nebude trvat dlouho a budou mít společný limit na pojištění vkladů, že?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 5. 2020 22:44

Tak do prosince, ti co jsme to stihli založit, máme klid.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 28. 5. 2020 01:28

iglooo píše:
Asi nebude trvat dlouho a budou mít společný limit na pojištění vkladů, že?

Tohle až nastane, bude to pro me docela problem, mám napěchováno k limitu u obou. Ach jo.
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 28. 5. 2020 01:47

iglooo píše:Asi chtějí, aby se spořicí účty zakládaly u Wüstenrotu.
Tam je stejných 0,5%, a zvyšující akce jsou jen do května. (Samozřejmě můžou v červnu něco nového oznámit – v obou bankách.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod DRSG 28. 5. 2020 07:21

Moneta v tichosti 1,5% stáhla! Nově jen 0,5 %. Akce nevydržela ani do konce měsíce. Pac na to, spíš palec dolů
DRSG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 28. 5. 2020 10:07

Čekal bys televizní reklamy "snižujeme u nových spořících účtů úrok z 1,5 % na 0,5 %", nebo co? :) Přijde mi velmi fér, že to snižují jen u nových a stávajících se to nijak nedotýká. Ta garance 6 měsíců se týkala jen poslední verze, ale úroky jsou zachovány i na všech předchozích.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 28. 5. 2020 11:24

DRSG píše:Moneta v tichosti 1,5% stáhla! Nově jen 0,5 %. Akce nevydržela ani do konce měsíce. Pac na to, spíš palec dolů

u mne stále účet ukazuje 1,5%
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 5. 2020 11:51

vlazy píše:
PatrikChrz píše:300 Kč pro doporučitele a 800 Kč pro doporučeného (pokud využije bankovní mobility a zruší účet jinde).
A jsou k tomu někde na stránkách MMB nějaké informace, podmínky akce atp. a nebo je to nějaká neoficiální akce o které nikde veřejně neinformuji?

Já jsem se k tomu dostal tak, že jsem si prostě zavolal na infolinku a zeptal jsem se, jestli je nějaká akce, podmínky mám tedy jen ústně:
Je možno doporučit 10 lidí (pro všechny stejné číslo), podmínkou je využití bankovní mobility.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 5. 2020 12:29

PatrikChrz:
Takže pokud k tomu nejsou žádné informace a podmínky akce a pouze nijak nezaručená informace z infolinky tak to také může být i úplně jinak než tě informovali nebo také i už neplatné.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 5. 2020 12:39

:oboze

-- 28. 5. 2020 12:42 --
do 30.06.2020
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 112019.pdf
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 28. 5. 2020 12:53

Moneta pouze tradičně přestala nabízet jeden ze svých produktů (Spoření, Spoříto 1, 2, 3, 4, 5...). Žádné úroky (zatím) nikomu nesnižovali. To udělali naposled v lednu a v březnu z 2% na 1,5% s oznámením 2 měsíce předem.

Co je ale nemilá zpráva, tak na původních účtech, kde byly zmíněné 2%, později 1,5%, dojde také ke snížení na 0,5% a to od 1.8.2020. Konkrétně se jedná o Spoření 2 a první verze Spoříto (bez čísla).

Pak už jen doběhnou 6-ti měsíční akční nabídky Spoření 6 a Spoříto 4 a vše bude 0,5% nebo taky méně.
Fox21
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka