MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dala67 15. 6. 2020 12:07

Kreditní karty jsou tu jen proto, aby bankovní instituce vydrbali s klientem. Pouze menšina si to dokáže ohlídat.
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 6. 2020 12:49

čulibrk:
Tak to provedli pěkně vychytrale. Pokud ti naúčtovali nějaký poplatek neoprávněně a reklamaci uznali tak ti ho snad měli vrátit tak aby jsi o ty vrácené peníze nepřišel. Možná by nebylo na škodu to zkusit řešit přes finančního arbitra. Nejde ani tak o těch pouhých 49 Kč ale spíše o princip.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 6. 2020 14:29

čulibrk píše:Tak 1.8.2020 až skončí 1,5 % na spořícím účtu, tak se konečně rozloučíme.

To se ovšem týká původního spoříta ne? Ty co byli založené v květnu nadále za 1,5% pokračují, předpokládám do konce října.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 15. 6. 2020 17:03

Mimochodem, kde jste přišli na ten běžný účet Tom plus?
Google mi o něm nic nenašel, mé IB o něm taky nic neví, web MMB též ne.

To je asi pro nějaké prémiové klienty, či co ... ? :-)

dr._lukas píše:
čulibrk píše:Tak 1.8.2020 až skončí 1,5 % na spořícím účtu, tak se konečně rozloučíme.

To se ovšem týká původního spoříta ne? Ty co byli založené v květnu nadále za 1,5% pokračují, předpokládám do konce října.

Ano, ty nově založené pokračují, alespoň dokud MMB nezmění podmínky.
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 6. 2020 17:20

Dneska mě bombardovaly zmeškané hovory z Moneta, provedl jsem výběr značné sumy dnes v 01.30 AM odeslána a potvrzeno odeslání na mail, zřejmě reakce. Měl to někdo také obdobně jiný den ? Asi jim ty výběry vadí.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 15. 6. 2020 17:36

peliculiar píše:Mimochodem, kde jste přišli na ten běžný účet Tom plus?
V nověm sazebníku.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 15. 6. 2020 17:55

V nastavení běžného účtu ve smartbance lze zvolit "změnit typ účtu".
Přílohy
Screenshot_20200615_175407.jpg
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 6. 2020 18:02

peliculiar píše:Ano, ty nově založené pokračují, alespoň dokud MMB nezmění podmínky.

U garancí mění podmínky jen podvodníci. Z principu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 15. 6. 2020 18:26

tmx643 píše:V nastavení běžného účtu ve smartbance lze zvolit "změnit typ účtu".

Aha, jasně. Another mobile app only feature.

Tenhle trend mi fakt vadí. Raději své finance řeším v klidu s klávesnicí a myší než dotyky na displej.
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 16. 6. 2020 09:41

redhaven píše:Dneska mě bombardovaly zmeškané hovory z Moneta, provedl jsem výběr značné sumy dnes v 01.30 AM odeslána a potvrzeno odeslání na mail, zřejmě reakce. Měl to někdo také obdobně jiný den ? Asi jim ty výběry vadí.

Tak jim zavolej zpátky. Co kdyby chtěli nabídnout vyšší úročení, že... :potichu
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 6. 2020 11:37

To trochu pochybuji, spíš chtěli ověřit, zda je transakce v pořádku.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 6. 2020 18:28

To byl jiste vtip... zavolaji mu a bude jim muset rict rodny cislo :-))

peliculiar píše:
tmx643 píše:V nastavení běžného účtu ve smartbance lze zvolit "změnit typ účtu".

Aha, jasně. Another mobile app only feature.

Tenhle trend mi fakt vadí. Raději své finance řeším v klidu s klávesnicí a myší než dotyky na displej.

Kdybych chtel byt jizlivy, tak ti napisu: neumis si zavolat na bezplatnou linku Monety, dojit na pobocku... Ale pobavils vyrokem “sve finance resim v klidu”, pokud mas totiz placeny nebo jinak nevyhodny ucet, tak to sedi :hm

Aha, to jsi ty co neumi vyzvat segru k vydani bezduvodneho obohaceni a ma advokata na to, ze uz na tom pracuje.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 6. 2020 10:55

redhaven píše:Dneska mě bombardovaly zmeškané hovory z Moneta, provedl jsem výběr značné sumy dnes v 01.30 AM odeslána a potvrzeno odeslání na mail, zřejmě reakce. Měl to někdo také obdobně jiný den ? Asi jim ty výběry vadí.

Já tou jejich kartou vyberu jen 50k, zbytek si musím poslat jinam když mi tam přijde 100k či více.
Nikdy mi nevolal.
Jednou kB když jsem vložil 120k a za pár minut si je poslal poprvé do HB na kk. Ale řekl jsem jim ze to je můj účet a vod ty doby už nevolaj.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 17. 6. 2020 17:04

Jo, onehda jsem cistil sporito a přišel mail a smska v docela vtipném znění, jakože "odešly peníze" a jestli jsem to prej nebyl já, mám dát vědět.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 6. 2020 19:05

No už mě bombardují zmeškanými hovory tři dny, více krát za den. Nemám čas to zvednout.
redhaven
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka