MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 26. 6. 2020 20:32

Spousta Transakcnich polozek je hodne matoucich
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 27. 6. 2020 04:55

Appka My Air má něco lepší, něco horší, hlavně přepínání disponentů bez potřeby zadávat heslo se mi líbilo. A vůbec že šlo dát disponentské oprávnění na dálku přes IB, to nemá asi žádná jiná banka. Na druhou stranu appka My Air nepodporuje tmavý režim a začli tam dávat až moc reklamy.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 6. 2020 09:10

Fio umí dát taky přístupy na dálku, ale ten člověk už musí mít přihlašovací údaje ke svému IB.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 29. 6. 2020 04:35

Moneta teď dává k BÚ debetní karty Visa?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 29. 6. 2020 06:40

No mi to prijde jako ta zmena/zavedeni Tom -> Tom PLUS (nebo jak se to jmenuje) - tozdil v cenicich jsou mrave ty karty MC -> VISA...tezko rict, proc...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 6. 2020 09:14

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 29. 6. 2020 11:22

Jo to muze byt ono - nejak na podzim ci v zime ma byt nejaka (nevim presne terminologii) validace skrz to tvrde overeni a pry je pro banky jednodussi mit pouze jednu asociaci resp. to neplatit 2x.
A ano, o VISA se rika, ze nabizi lepsi podminky nez MC - MC jede cestou - napiste nam, co vam nabidla VISA a my vam dame to stejne / o chlup lepsi, jinak ale nabidku neposlou (VISA se snazi o poznani vic) :-))
Takze dik za link - tohle si nepamatuju, ze bych tu videl probirat :-).
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 6. 2020 17:49

Jo, tak manželce taky přišlo oznámení o změně účtu na Tom plus. Mj. tam píšou něco o 2% vratce z plateb debetkou po dobu 4 sledovaných období, max. 400,-/období. Ovšem podrobnosti se mi nedaří dopátrat (ale ani se moc zatím nesnažím).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 29. 6. 2020 18:00

A dali možnost odmítnout?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 6. 2020 19:40

Nic takového jsem v tom e-mailu nenašel, ale hned jsem protestoval. Do IB jsem zatím nekoukal.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jan.za 29. 6. 2020 20:01

drkarel píše:Jo, tak manželce taky přišlo oznámení o změně účtu na Tom plus. Mj. tam píšou něco o 2% vratce z plateb debetkou po dobu 4 sledovaných období, max. 400,-/období. Ovšem podrobnosti se mi nedaří dopátrat (ale ani se moc zatím nesnažím).

A Jaky mela typ uctu, ze jej chteji prevest?
jan.za
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 29. 6. 2020 20:06

Ve SmartBance jsem přepnul na Tom Účet, v dokumentech se objevila pouze nějaká žádost o změnu účtu, ale smluvní dokumentace žádná nepřišla. Co se týká karet, mám stále MasterCard z původního Genius Gratis. V ceníku mají napsáno pouze 1x vedení karty Standard zdarma. To, jestli to je Visa nebo MasterCard se nikde nepíše.

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... by-fon.pdf

Počet a typ karet měsíčně ZDARMA v rámci konta (při více kusech debetních karet se poplatky řídí typem karty). 1 ks Standard
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2020 02:54

jan.za píše:A Jaky mela typ uctu, ze jej chteji prevest?

Free & Flexi (takže novější než Gratis).

-- 30. 6. 2020 03:59 --

No, vzhledem k tomu, že v dokumentu upravujícím podmínky účtu s názvem "Speciální produktové podmínky", se výslovně praví níže uvedené, soudím, že tu změnu nemůžou udělat takto ihned. Ovšem pokud jsem neprošvihl nějaké oznámení v IB ...

"Banka je oprávněna tyto PP jednostranně měnit pouze za předpokladu, že Klientovi poskytne informace o příslušných změnách, aby měl Klient možnost písemně se vyjádřit ve lhůtě 2 měsíců před účinností nových PP, není-li dohodnuto jinak. V případě, že Banka neobdrží v uvedené lhůtě písemný nesouhlas s jejich změnou, stanou se účinnými."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 30. 6. 2020 07:37

Účet Tom Plus není veřejně nabízen. Lze jej získat buď převodem z jiného typu účtu, či jej banka sama změní či v rámci speciálních akcí.

Zde je samostatný ceník pro účet Tom Plus
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 052020.pdf

Zde podmínky kampaně vratka 2 %
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 062020.pdf

Zde podmínky akce odměna za zřízení/doporučení účtu
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 072020.pdf
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 30. 6. 2020 13:57

Da se v Internet Bance prepnout na ten novy Tom ucet?
cipisekcz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka