MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 7. 2020 10:52

marvy píše:PULPANM: Tak v IB to myslim si nejde.
Nemas? musis v SB tapnout na cislo uctu,pak na typ uctu,
a tam bys mel najit zmenit typ uctu, nebo tak nejak.
Tak snad to najdes.

Díky už jsem našel
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 7. 2020 11:05

kecinzer : nastavení notifikací od tak vysokých částek, to myslím bylo dřív. Dnes mám vše nastavené od 1 Kč.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2020 11:05

marvy: Potřeboval bych vysvětlit dvě věci: A) Proč hodnotíš něco, o čem zjevně nic nevíš? B) Proč hledáš sazebník někde jinde než na webu banky?
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... i-ucty.pdf
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2020 11:29

Akciový Klokan píše:kecinzer : nastavení notifikací od tak vysokých částek, to myslím bylo dřív. Dnes mám vše nastavené od 1 Kč.

Od 1 Kč se dají nastavit notifikace v mobilní aplikaci, ale v internetovém bankovnictví nikoliv.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 1. 7. 2020 11:35

Stacilo napsat ze ti zustala promo akce,Ja myslel ze s uroky hybali u BU,tak tim padem to jasne vidim.-) O teto akci sem fakt nevedel, ze kdysi v roce 14 probehla,nebo sem na ni uz zapomel.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 7. 2020 13:16

kecinzer píše:
Akciový Klokan píše:kecinzer : nastavení notifikací od tak vysokých částek, to myslím bylo dřív. Dnes mám vše nastavené od 1 Kč.

Od 1 Kč se dají nastavit notifikace v mobilní aplikaci, ale v internetovém bankovnictví nikoliv.

ale to je formou push notifikací, není to zpoplatněné jako SMS za 2,50 Kč?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 7. 2020 15:36

Opravdu se účet Tom a Tom Plus liší pouze v možnosti výběru z bankomatů zdarma? Není tam nějaký jiný háček? Povinný zůstatek 200.-Kč je také u obou, že?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 1. 7. 2020 15:53

Ano,povinný zústatek 200 je i u Tom Plus.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 1. 7. 2020 16:50

mate59 píše:Ano,povinný zústatek 200 je i u Tom Plus.

Ja mam Toma zalozeneho online, zustatek 0...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 1. 7. 2020 18:56

kecinzer píše:...
Akorát jsem si kdysi u Gratis zrušil debetní kartu, protože jsem jí nepotřeboval, a teď nevím jak si o ní k Tom Plus zažádat. Stačila by mi jen virtuální do Apple Pay. Nejspíš budu muset napsat na podporu, protože v IB ani MB to nikde nevidím.
...

O kartu k existujícímu účtu jde zažádat bohužel jen osobně na pobočce. Do týdne mi přišla poštou, přes IB pak aktivovat a zobrazit PIN. Do Google Pay šla registrovat přes smartbanku i v době, kdy byla neaktivovaná někde na cestě. Co mě zklamalo, že přes GP nejde do vlkadomatu vložit hotovost, vybrat jo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 7. 2020 20:15

kecinzer : tak ono taky jaký notifikace než push na mobil dnes vlastně nastavovat :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 7. 2020 20:31

suram píše:
kecinzer píše:...
Akorát jsem si kdysi u Gratis zrušil debetní kartu, protože jsem jí nepotřeboval, a teď nevím jak si o ní k Tom Plus zažádat. Stačila by mi jen virtuální do Apple Pay. Nejspíš budu muset napsat na podporu, protože v IB ani MB to nikde nevidím.
...

O kartu k existujícímu účtu jde zažádat bohužel jen osobně na pobočce. Do týdne mi přišla poštou, přes IB pak aktivovat a zobrazit PIN. Do Google Pay šla registrovat přes smartbanku i v době, kdy byla neaktivovaná někde na cestě. Co mě zklamalo, že přes GP nejde do vlkadomatu vložit hotovost, vybrat jo.

Tak pokud vím, žádná banka neumí vkládat přes G Pay, A Pay a obdobné, takže Moneta v tom není sama. Za toto vylepšení, aby to šlo bych byl rád. Někdy chci vložit hotovost a kartu daného bankomatu u sebe nemám, ale telefon ano...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 1. 7. 2020 20:39

Já vůbec s sebou už karty nenosím, platím jen mobilem.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 7. 2020 21:12

Neumí vkládat přes apple pay? To ve mně vzbudilo teď lehkou nejistotu, ale mám pocit, že po vánocích jsem buď do vkladomatu ČSOB nebo monety normálně hotovost vložil. Jsem si tím skoro jistej, protože jejich debetní karty s sebou vůbec nenosím. A nevidím důvod, proč by to nemělo jít. Když je tam bezkontaktní čtečka, tak je přece jedno, jestli pípnete kartou nebo telefonem nebo hodinkama... Ale třeba si to pamatuju blbě - vkladomaty vůbec nepoužívám.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 1. 7. 2020 22:09

Jako dárek na uvítanou jsme pro všechny klienty Wüstenrot připravili mimořádnou nabídku běžného účtu Tom plus s výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a s odměnou 2000 Kč.


:love: :potichu :nenapadne
iglooo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků